Хто в Курсі???

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Дімон, 29 бер 2007.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Скорее всего, Вы ей просто нравитесь. Смотрите на такие вещи шире, Васили.
     
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Возможно, она недавно тут, у нее Мерс, и она симпатичная, вроди бы...:)хотя все таки, по привычке надо бы, характер выказать...я там всю жизнь тачку ставлю...
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    паставте свою так, щоб сусідка не могла виїхати...
     
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Я не можу вона приїхає раніше, і ставить машину так, шо я взагалі припаркуватись неможу, лиш мордочкою можу припасувати, а зад лишеться на дорозі...ввечері хтось може зачіпити...біля її будинку, є одне місце, де ставить її сусід, але вона ставить біля мого вікна і мотивує це тим, що хто скорший поставить машину так воно і буде...мене то не влаштовує, я купив тачку, і хочу під вікном тримати колеса, а не дідько знає де, і як....може є якісь правові аспекти, які б вплинули на не ручну сусідку...:)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Капітан правий - сусідка заігрує. Тут правові норми віддихають. Ну а Ви можете свою машину після того, як вона поставила, поставити так, щоб вона не могла виїхати з того місця?
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Ні там дорога...нажаль, я то принципі б зробив...я все ж таки сьогодні спробую заговорити з нею, подивлюсь шо вона може...:)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???


    О, то вже .... вєрной дорогой ідьоте, товаріщі.
     
  8. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Певно,Vasili,вона щось хоче від вас,причому трохи натякаючи не дуже нав"язливо.Спробуйте запросити її на філіжанку водки
     
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    а ви помиляєтесь часто, Мих?

    Додано через 6 хвилин
    Навіть не знаю, що сказати...зустрічав "не дуже нав"язливих", вражень достатньо...але водку з ними не пив. Я взагалі коньяк більше сприймаю, яж не:moskali: .
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Статистики немаю, та всяке буває.
     
  11. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Я не думаю,що кацапи не полюбляють коньяк.Просто історично склалося,що москалі традиційно п"ють водку(її ж Менделєєв вигадав).
    Хоча я сам маю москальську кров,але мені більше подобається коньяк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Василій, якщо б якась кобіта поставила так машину мені на зло, а я би був на Вашому місці радий, а ви....
    згідно чинного законодавства... га, Василій?
     
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Троха, маєте рацію, мені такі ситуації рідко зустрічались, я по другому привик, але я ж кажу, сьоня перевірим...:)а згідно чинного законод...., я б так ніколи до жінки не звертався б так, 100%...Миху, нє!:)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    перевірте і доповісьте громаді, ок?
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    а якщо тільке, не піду з нею на аперітів ...:crazy:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Василій, не заставляйте нас хвилюватись.
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Ну, с аперитива начинать не стОит. Можете спугнуть. Лучше действительно сначала на бодрящий кровь кофе, весьма уместный после тяжелого рабочего дня и перед предстоящей в перспективе бессонной ночи ;)
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Доооооосвід....
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Лоооооооогика....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Весь вечір йшов дощ...Вчора я приїхав перший поставив тачку під вікно, але по середині брукованої відмостки...пішов до хати, під вікном читав газетку...незабаром приїхає мерс...вона виходить з машини троха збуджена...дивиться у мій бік, мовчить, рішається, а потім прямо по імені звертається, без реверансів...: "ей Ва.., забери у бік машину, дай мені покласти"...після цього я провів з нею деякий час у розмові, потім у полісаднику, потім в скляній галереї...нічого занатто не було, дівчина розуміє безпідставність своїх трохе не поміркованих висловлювань, ще мені вдалось переконанати її у комічності ситуації...Дівчина переїхала з іншого району де будинки нагадують карточні коробки, де люди один одного роками не знають, де вночі в ларьок стрьомно виходити після 01:00 ранку...ми мешканці вулиці, не сильно любимо тих гонорових на мерсах, але Тані ми всі полюбимо...ще я думаю, ми стали друзями...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)