Хто такі бандерівці

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Дорогі Подруги і Друзі! Від деякого часу в нас стало традицією збиратися на Новий рік відзначити уродини Провідника. Повний текст
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Кожен, хто подумки почуває себе бандерівцем, готовий, як аксіому, сказати: не пошкодую життя за Україну. Але Україні потрібне ваше життя, а не смерть! Можете віддати Україні безоплатну годину життя в день – віддайте. Можете годину в тиждень – теж віддайте! Можете витратити годину власного часу, щоб розповісти дітям про УПА чи армію УНР? Прийти на могилки з граблями й лопатою і впорядкувати місце останнього спочинку знищених Голодомором? Купити мішок цементу і закласти на цвинтарі фундамент символічного хреста загиблим солдатам армії УНР, УГА чи УПА? А може, ви здатні згуртувати інших, які цього хреста зварять і встановлять разом із вами? Якщо так – тоді ви бандерівці, навіть якщо не складали устроєвої присяги на Святому Письмі й Тризубі.

    СИЛЬНО! Нет, нет, без всяких подколок и смайликов!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Так, і Іісус певно теж був би бандерівцем, якби частіше згадував у проповідях про УНР, УГА та УПА, пане Сватко.
    А я ось ідейним більше не дам нічого, бо на дане їм під духовні проповіді вже віками чомусь купується тільки зброя.
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Ви, Майку, бачили в п. Ярослава парабелум?:eek:
    А що саме Ви "давали ідейним"? (№№ квитанцій, облігацій не обов'язково)
     
  5. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Так, левандівка, цього і не треба бачити, бо з чого тоді постреляні жертви Провідника?

    Душу, левандівка, душу давав, а це більше для мене важить ніж гроші. А мене надули, мені ніхто з них не казав на що було куплено моє щасливе дитинство (і ваше теж, доречі), що було віддано за те щоб мене розпирало від гордощів за "неосяйну".
    І коли я бачу як рекрутують в нові "ідейні", то знаю - їм теж дещо не розповіли.
    Доречі, левандівка, ви на свойому сайті теж рекрутуєте, теж дещо не розповіли :) З`явиться достатньо часу - я вам докладно про це розповім :)
     
  6. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Бандерівці - це ті люди які на своїй рідній землі захищали себе, свої родини і свої малі Батьківщини. Ось, що я можу сказати. А бандерівець, як часто нас хмельничан називають на Сході чи Півдні (хоча ми далі Тернополя вже є москалями:) ) не є образливим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Виловлюючи сліди рекрутерства, не забудьте переднє слово прочитати :rolleyes: :
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто такі бандерівці

    Але ж є такі, яким не подобається, що вони захмщали свій народ, свою родину, на своїй території, бо їм все сі здавало, що то їхня територія.:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Попри свято прочитав трохи більше про бандерівця Миросла́ва Васи́льовича Си́мчича

    Подивився відео як з його спогадами, так і з розповідями про нього

    Про таких людей треба знати і про них пам,ятати


    Звернення М. Симчича, легендарного командира УПА до українських солдатів


    View: https://youtu.be/wTLWxLrP-Gg
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Десь на форумі розбиралися з Симчичом. З його вигаданим боєм під Космачем...
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про цей бій розбиралися не тільки тут на форумі, а на всіх просторах союзу, навіть ще й досі розбираються :)))

    Якщо навіть бій вигаданий, але той факт, що багато енкаведистів в тому вигаданому бою були вбиті, незаперечний - їх таки хоронили - брали і закопували в землю :mocking:

    Якщо навіть там загинуло не 386 енкаведистів генерала Дергачова, а тільки 286, то все одно файно.


    Я далекий від думки ідеалізувати Симчича і всьому, що про нього каже пропаганда, сліпо вірити. Але є факти і є документи.

    І повторюю - Про таких людей треба знати і про них пам,ятати.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Справа не в пам`яті.
    В жодному документі ОУН того часу, ні в часописах, ні в Літописі УПА не описаний цей бій Симчича.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо бій не описаний, то його не було?
    А якщо про нього розказали - то його тоже не було?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не було.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви тут недавно стверджували, що тормозний парашут річ одноразова. Виявилося, що багаторазова.

    Тепер кажете, що В жодному документі ОУН того часу, ні в часописах, ні в Літописі УПА не описаний цей бій Симчича.
    Вам можна вірити на слово?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як хочете.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, так воно краще.

    А папери і люди кажуть, що бій під Космачем таки був.
    Не такий аж великий, як його описали москалі і щирі українці, але був.

    Бо москалі з перестраху і для того, щоб прикрити дупу перед начальством за кількість погиблих, в рапортах трохи добавили бандерівців, а щирі українці трохи ще своїх добавили і получилася армія :)))

    /До речі, в своїх рапортах енкаведисти казали, що на Ватутіна тоже напало кілька сотень бандерівців :))) /
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Отут я згоден. Все, як завжди.
    Наші в донесеннях пишуть що валять сепараторів сотнями, а ті теж по луганському радіо розповідають що валять наших пачками.
    Нічого нового.
     
а де твій аватар? :)