Хто така Італія?

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Templar, 11 лют 2013.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Італія красива, але треба мати гроші щоб розкрити її потенціал. Італія - це відчність, відчуття влади, зради, та дух мафії.



    Якщо Вам захотілось туди полетіти, поїхати чи може пройтись, попробую чимось допомогти.

    Для початку бюджет.
    • Грошей треба багато. Хоча це дуже суб1єктивно.
    • Чим добиратись.
    • Де хочемо побувати?
    • Що треба мати?

    Почнемо.
    Гроші - прості бумашки, але без нікуди.

    Їхати авто, получиться дововолі дорого. Зі Львова до Риму порядка 500-550 євро. І це ще за умови, що Ваше авто не пожирач бензину.
    З авто зручно, але коли є бодай 2 шофера, і це не форд Ка, або фієста.

    Якщо хочете ще по дорозі щось подивитись, цей варіант самое ОНО. Але витрати відповідно збільшаться.

    Плюси: не залежите від когось, вільний графік, можна багато хламу з собою взяти.
    Мінуси: черга на кордоні, поломки, ціна, втома, паркування у місті.

    Рейсовий автобус - Львів - Рим ціна приблизно 120, це в одну сторону, їхати десь 25 годин. Бідні ваші ноги.
    Не надійтесь щось по дорозі цікаве побачити. Крім полів нічого не буде.

    Плюси: шофери каву роблять.
    Мінуси: довго, черги, не зручно.
    Літак - мій улюблений вид транспорту. Правда не самий дешевий, але якщо підійти з розумом, то буде вигідніше чим машиною або автобусом.
    Тут залежить коли летіти, білети на лоукостери можуть бути і 25 євро і 150.
    Наприклад зі Львова літає ВіззЕйр, чудова авіакомпанія, літав з десяток разів.
    польоти здійснюються зі Львова до Венеції (Тревізо) та до Мілану.
    О скільки ми летимо в Рим, то з Венеції треба також добиратись.
    Тут теж, білети на літак від 30 і пішло поїхало. Регулярні рейси робить Easy Jet, правда з іншого аеропорту - Марко Поло, про те це не проблема, ібо є басшатли.
    Вони привезуть Вас до центру Венеції, по якій Ви можете погуляти, що я раджу зробити.
    І потім сісти на бас і поїхати до аеропорту та вилетіти до Риму.
    Ну прилетітли ви до Риму. Ось він, аеропорт Леонардо да Вінчі. Добратись до центру можа спокійно поїздом, білет купите в білетерії, або в кіоску з сигаретами, Табаккі пише.
    Якщо бабло позволяє, беремо таксі, 50 віддасте навіть не думаючи.

    Другий варіант, як добратись з Венеції до Риму.

    Поїзд, білети такж від 30 і до 150 євро. Тривалість поїзди близько 3.5 годин. Поїзд зручний, комфортабельний. Вирушає до Риму з Местре, це містечко біля Венеції, басшатли там мають зупинки, зразу біля вокзалу, він по ліву сторону.

    Плюси описувати не стану, тут і так все ясно.

    З мінусів хіба те, що Вас чекати ні хто не стане.


    Для НОРМАЛЬНОЇ подорожі раджу мати 2 тижні.

    І обов1язково купити страхівку.


    Удачі!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І куди пересічний українець попрямує з аеропорту (при умові, що він турист)?
     
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    До до станції Терміні. Це фактично центр Риму, звітам вже всюда може добратись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А якщо це буде варіант "самоє оно", тобто автівкою?

    До Венеції в мене вже досвід є. От цікаво поїхати в Рим своїм ходом. Де зупинитись туристу з середнім достатком (номер для двох, санвузол на поверсі не пропонувати)?
     
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Ось класни сайт http://www.booking.com/
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мені він знайомий.

    Я просто хотіла інформації від "живого свідка". Інакше навіщо ця тема...
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Тут я не допоможу, ібо не їздив туристом.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не знаю шо школота белькоче, воно в мене в ігнорі, але можу розказати що цікавить.
    Саме дивовижне в Італії, що вона схожа... на Україну. Тому зрозуміло чого наш брат так прижився там, людей по поведінці взагалі не відрізнити. Таке враження що стоїть українець перед тобою і говорить шось по італійськи, хочеться сказати "Та ладно вже приколюватись!". Ну і відповідно бардак суцільний, корупція. Північна Італія - рівнина як стіл, як під Бердичевом. Берези ростуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. shelev

    shelev Well-Known Member

    Подорожую по Італії досить часто, в основному літаю ВізЕйром.
    Грошей, витрачається абсолютно не багато. Зважаючи на те, що переліт з Польщі до Італії ще дешевший ніж зі Львова, в два кінці виходило 200 грн, квитки були по 30 злотих. В Італії залишаємось в основному у друзів або у коуч серферів (Couch Surfing). Гроші витрачаються хіба що на кав"ярні чи сувеніри.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо ж тут хорошого? Треба ні в чому собі не відмовляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. shelev

    shelev Well-Known Member

    Як раз ні в чому собі і не відмовляємо.
    Є друзі, котрі до себе запрошують, то чому б в них не погостювати.
     
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Мені завжди смішно читати дописи того додіка, Італія похожа на Україну, ну це верх тупості...

    Цікаво, звідки такий мудозвон може знати про корупцію в Італії? Не спорю, вона є, але звідки воно про неї знає, з новин хіба?
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Італія подібна на україну, все вірно.
    Знайомі підзамахали, хочуть з Італії в північну Європу переїхати, де порядку більше і стабільність.
     
  14. Зануда

    Зануда така зануда

    Я аж так глобально не вникала в політику і все таке, бо воно мені нідочого, але країна неймовірна своєю архітектурою, природою. Як Альпи і так і Доломіти мають свій чар. Я люблю Італію і ще багато чого хотіла би побачити. Мрію про це.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Знайомі я так розумію з наших країв. В принципі самі італійці мігрують ближче до Мілана (як мінімум), де більше роботи і зарплати повищі, бо на півдні голодранці одні. Але Мілан - це таке кодло, на кшталт Києва чи Москви, бетонний дурдом, безробітні чорношкірі всюди ошиваються. Молоді італійці по європейській статистиці з тих, хто пізно створюють сім'ю, тому що великі проблеми з житлом, як і в нас, до 35 років живуть з батьками.



    Це не політика, звичайні враження від іншої країни, як можна не помічати того, що кидається в очі? Поахати, поохати, порадіти шо виїхав за межі совкодрома, але ж люди теж навколо. В інших країнах немає такого відчуття.

    Схожого дуже багато

    -менталітет людей, по конфліктності навіть ближче до росіян
    -фінансово депресивна країна, як і ми
    -повний бардак в усіх справах, корупція, ну це мабуть до менталітету також
    -розділена на багатшу індустріальну Північ і аграрний бідніший Південь, як ми на Схід і Захід
    -розділена великою кількістю діалектів, італійці з різних частин країни можуть і не розуміти один-одного
    -навіть як я раніше казав ландшафти деколи збігаються один в один!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Зануда

    Зануда така зануда

    Це має мені допомогти чи завадити насолоджуватися подорожуванням країною?
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Без поняття. Може ви і в Сомалі знайдете насолоду. Я нову країну пізнаю і по її історії, і по сучасності, і по людям.
     
  18. Зануда

    Зануда така зануда

    Я собі їду на екскурсію, а не на соціологічні дослідження. Переважно дещо знаю про країну, яку збираюсь відвідати, бо історію в школі не прогулювала і в принципі багато читаю. Але щоб мене цікавила аграрна політика?...Куди вже мені примітивній русо турісто? ;)
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я так і зрозумів.
     
  20. Зануда

    Зануда така зануда

    Приємно мати справу з такими проникливими людьми. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)