Хто що зараз читає?

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем lyana, 25 вер 2008.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Продаються майже в кожній книгарні - 50 грн, зокрема в мережі книгарень "Є".
     
  2. zaharchenkodima

    zaharchenkodima Active Member

    "черная риторика", "искусство спора".
     
  3. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    а він є українською виданий?
     
  4. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Ні, він російською виданий. Нажаль, але для мене особисто це не проблема. У нас українською взагалі з бізнес літератури ніц не видано таке відчуття. В принципі це зрозуміло, той самий яновський орієнтується на читача з усього колишнього союзу - видавати російською, значить мати зовсім інші тиражі.
     
  5. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    Цікаво, треба глянути цього Яновського. Мені ще порадили книгу західну "Бізнес в стилі фанк"
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Пробував читати, ніфіга не поняв і покинув...Правда може то причина в мені, плюс час був невдалим, десь між Грушевського і "мирною ходою" під раду...
     
  7. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Також читав Бізнес в стилі фанк і не зайшло.
     
  8. Kubova

    Kubova миється в бані

    Я фанфик тоже пробовала ) Мое знакомство помню началось с книжки «Гарри Поттер и Тень Хогвартса». Это этакие альтернативные фантазии на тему произведений Дж. К. Роулинг. Не скажу, что легко читаются, но местами даже интересно. Свой немного сумасшедший сказочный мир) Всего то 50 страниц текста
     
  9. Bukowina

    Bukowina New Member

    Хроніки Амберу Желязного, всім дуже раджу)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    улюбленого Воннегута, оповідання. Перед цим прочитала Сирени Титану. Він геній, що сказати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Перечитую Кінга, ностальгую трохи)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    собі треба почитать.
     
  13. AndriyKoval

    AndriyKoval Member

  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Для мене як для любителя фантастики настали тяжкі часи. Знайти якусь нормальну фантастику ну дуже вже стало складно. По українськи в основному всЬО радянське, соцреалістичне, а кацапи взагалі здуріли, то СМЕРШ воює з інопланетянами, то апалчЄнцИ данбаса в 42-й рік попадають, і громлять хунту в зародку (то я навіть не приколююсь). Коротше залишається хіба американська фантастика перекладена ше при союзі (.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kerin

    kerin New Member

    Піно Пелегріно "Мистецтво виховання".
    В кого є маленькі карапузики — дуже проста і водночас геніальна книга. Інколи навіть не задумуєшся над тим, скільки робиш помилок у вихованні дитини. Раджу почитати.
     
  16. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Декілька тижнів тому, завершив читати Сунь Цзи "Мистецтво війни". А зараз ніяк не можу дочитати "Біла гвардія" М. Булгаков.
     
  17. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Януш Леон Вишневський [​IMG] "С@мотність у мережі"
     
  18. seawar

    seawar Active Member

    Читаю Юрія Вінниченка.. Багато незрозумілих слів. От зареєструвавсь тут, на форумі, мову вчу:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кого-кого читаєте?
     
  20. seawar

    seawar Active Member

    Пардон, звісно Ю.Вінничука.
     
а де твій аватар? :)