Хто що зараз читає?

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем lyana, 25 вер 2008.

  1. Honda

    Honda Well-Known Member

    Елізабет Костова " Історик". Трошки історична, трошки містична книжка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Юрко Покальчук "Хулігани"("Хуліган Зайчик","Мама Рома і пацани")
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Скорпіоля

    Скорпіоля Троянда без шипів

    Потягнуло на класику.. Прочитала знамениту "Гордість і упередження" Джейн Остін.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Peri

    Peri Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Radistka

    Radistka Rändaj

    Бернхарда Шлінка. Як завжди запоєм, і як завжди усе, що вдалося знайти. Учора закінчила "Жінку на бензоколонці". Люди. Життя. У кожного своя історія... Тонко. Проникливо. Чіпляє ..
     
  6. Lenspen

    Lenspen New Member

    власне українською перечитуєте?
     
  7. meduzka

    meduzka Member

    Почала літературний альманах "Латинська Америка", том 3. Поки на 30 сторінці, але вже захопило.:)
     
  8. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Кундера. "Неспешность"
     
  9. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Олена Захарченко. "Вишивані гарбузи"
     
  10. Gingerbread

    Gingerbread Active Member

    "Слово о полку Ігоревім", "Всякому місту - звичай і права", "Бджола та Шершень", "Енеїда", "Наталка Полтавка", "Маруся", "Чорна рада", "Інститутка", "Кайдашева сім'я", "Хіба ревуть воли, як ясла повні?", "Хазяїн", "Людина", "Intermezzo", "Тіні забутих предків", "Камінний хрест", "Вершники", "Я (Романтика)", "Мина Мазайло", "Мисливські усмішки", "Зачарована Десна", "Україна в огні", "Жовтий князь", "Марія", "Маруся Чурай", "Три зозулі з поклоном", "Тигролови" і ще купа купа поезії...Треба починати готуватися до ЗНО... :cry: :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lithium

    Lithium New Member

    Захопилась сагою "Сутінки" закінчую читати першу книгу, просто нема слів, клас...

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    Захопилась сагою " Сутінки" просто вражає, клас...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Шо, читаєте й перечитуєте? :)))

    АОТ: "Чонкина" Войновича. Враження парафразу на "Швейка" дедалi мiцнiшає :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kontra

    kontra Well-Known Member

    Метро 2034
     
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Попав у руки Любко Дереш "Поклоніння Ящірці" вирішив почитати, так не супер книга для мене, але через те що українською і містить у собі купу галицизмів почитати можна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Джейк Колсен - "Что, не хочешь больше ходить в церковь?"
    Що стається коли успішна церква ставить на другий план Христа, а на перший виносить формальності та обряди. Історя протестантського замісника пастора, який після зустрічі з духовною людиною, намагається повернути собі "першу любов Христа" та випробування через які його проводить Бог в надї виховати сильного духовного лідера
     
  16. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Теорія Держави і Права України :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Ф. М. Достоевский. - Преступление и наказание
    Шедевр який не вимагає коментарів :) Повинен бути прочитаним кожою людиною
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Gingerbread

    Gingerbread Active Member

    "Герой передмістя" І. Керницький. Книжка про життя передвоєнного Львова, колоритних батярів, націоналістів, польської поліції та ще й преправлена смачнючою львівською говіркою:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а я купив і читаю книжку "Незнаний Христос". Богдан Годяк.

    Читаю і думаю... Ну як з такими примітивним судженням можна писати книжки?

    Навіть не знаю для кого та книжка... Може для лохів?

    Аля Код да Вінчі від вуйка Богдана.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А я вот читаю книгу "Шахтер Донецкий, настоящая Украина."
    Особенно понравилось место -
    "Каждая женшина должна уважать мущину и снимать свои трусики сама. Женшина которая сама не снимает трусики не - женшина, а ... . Ура Донбас. Ура Янукович. Ура Шахтерьі. Ура Львовский Форум."
    Дух захватьівает от стиля. Даеш Америку, Донбас! Заллем чугунной сталю буржуев-капиталистов в Пиндосии. Наши донбаские подводньіе лодки самьіе бистрьіе, нашьі донбаские танки самьіе сильньіе. Летит пиндоский ракета кричит слава Донбасу-Януковичу. Пливет бьістрьій подводньій донбаский лодка орет слава Донбасу-Януковичу. Бежит Великий Путин по Красной Площади вопит слава Донбасу-Януковичу. Негр Обома в белом доме сидит учит Русский Язьік и призьівает слава Донбасу-Януковичу. Звездьі на млечном пути танцуют калинку-малинку - радуются - слава Донбасу-Януковичу!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)