Хто що зараз читає?

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем lyana, 25 вер 2008.

  1. Molfar

    Molfar New Member

    Олесь Бердик "Покривало Ізіди"
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Gingerbread

    Gingerbread Active Member

    А я зараз читаю "Вогнем і мечем" Генріха Сенкевича (хоча купу раз бачила фільм, але читати все одно цікавіше), а ще дочитую "Мексиканські хроніки" Максима Кідрука:good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Колись дуже вразив його "Зоряний корсар"
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Peri

    Peri Well-Known Member

    наш ЛФ:)
    це - як багато романів,повістей ,новел,завжди цікаво,хоч сюжет інколи....
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Tanka

    Tanka Well-Known Member

    В інеті теж багато чого цікавого, є що почитати. От наприклад проект "1939-1945. Неписана історія. Розкажіть, як ваша родина пережила Другу світову" Просто жесть.
    Це справжнє про війну. а не те, чим нас тромбували з радянських часів.
    http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/19/4945068/
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ashlie

    Ashlie Member

    З"явилося трохи вільного часу, відвідала форум і продовжую читання вампірської саги "Сутінки". Цікавий нестандартний сюжет.
    Згадаю про уже згадану книгу Януша Вишневського "Самотність в мережі". Ніколи такого не зустрічала. Читається на одному дусі. Порушені усі стереотипи, не може знайти слів, щоб розхвалювати:vo: (бачила фільм, важко зрозуміти про що він, не прочитавши книги). Почала читати "Коханку" але заплуталася у сюжетних лініях. Прочитавши форум зрозуміла, що це набір есе :) потрібно знову почати.
    Чудова книга "Помаранчева дівчинка":girl_in_love: Надихнула так мене, що сіла і теж написала листа одній людині. Зараз трохи перероблю його і буде нове оповідання.
    А ще люблю видавництво "Свічадо" і їх оповідання. прочитала В. Тобіш "Я кохав дівчину", знайшла багато відповідей на свої запитання. На форумі дитячої книги придбала Ед Віт "Перші кроки разом" та Мечислав Малінський "Перш ніж скажеш кохаю..". плани наполеонівські, тепер викроїти потрібно час та прочитати :):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. algo

    algo Мешканка ДП

    Перечитую Акуніна, зараз вже на "Алмазная колесница" десь посіяла "Нефритовие четки"...певне буду без них!
     
  8. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Я. Івашкевич, "Шопен".
    Цікавенно (так каже один мій знайомий. :) ), направду. Дуже глибоке, неповерхове намагання розібратися в особистості і людини і митця.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    повідомлення ЛФ):)
     
  10. Caramelka

    Caramelka New Member

    буквально вчора дочитала "Мне би хотелось, что би кто-нибудь где нибудь меня ждал" Анни Гавальди. Книжка - справжнє відкриття. Викликає і сміх, і сльози, і задумливу посмішку на вустах, і тепло в очах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Перечитую "Одноэтажную Америку". У поїздi днями лемiвську "Die Kultur als Fehler" проковтнув як цукерку -- також смачно i також замало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    теж читаю 20-ь сторінок вже місяць.... часу не має:sad:
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Вже вкотре перечитую "Романтичний егоїст" Бегбедера
     
  14. Moondance

    Moondance New Member

    Любко Дереш "Поклоніння ящірці" і "Культ":)
     
  15. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Михайло Яворський - «Поцілунок лева»
     
  16. Geograf

    Geograf Меломан

    П’єр ШЕВАЛЬЄ
    Історія війни козаків проти Польщі
    з розвідкою про їхнє походження, країну, звичаї, спосіб правління та релігію і другою розвідкою про перекопських татар.

    Досить цікаво, проте до Боплана і Меріме не дотягує.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. kontra

    kontra Well-Known Member

    метро 2034 Д. Глуховський
     
  19. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Купила вчора книжку Чарльза Діккенса "Повість двох міст", тепер ось буду читати. Сам Діккенс назвав її своїм найкращим твором, а його стиль написання мені дуже подобається, тож, думаю, книга має не розчарувати. :)
    Ото вже начитаюсь про те як французи скинули короля з трону і зробили Французьку революцію...:preved:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Aisha

    Aisha New Member

    Ольга Кобилянська "Царівна". Згадала, як коли була малою, моя мама по телевізору дивилась телевиставу "Царівна", сюжет я не запам"ятала, але знаю, що мамі тоді дуже сподобалось. Мами вже немає, а я згадала чомусь про ту зиму (як я була на канікулах та біля мами весь час) і вирішила прочитати. Цікаво. Як читаю, то про всі свої проблеми не думаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)