Хто що зараз читає?

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем lyana, 25 вер 2008.

  1. Geograf

    Geograf Меломан

    Олекса Стороженко, купа його оповідок, пише класно, особливо кумедно нечисту силу зображав:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я. Вишневський "Для чого потрібні чоловіки?" Пізнавальна і весела книжечка. Цитата "Жінку хочуть багато сексу з чоловіком, якого кохають. Чоловіки просто хочуть багато сексу..." :))) В книзі пояснення і з біологічної точки зору, і з психологічної, і з еволюційної.. Тяжко читається, бо термінологія важка, я б не все навіть українською мовою зрозуміла, а читаю польською :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Юрий Поляков "Гипсовый трубач, или конец фильма". Как всегда море иронии

    "И это еще ничего: один песенный лирик, пострадавший от тоталитаризма и ставший поэтом в ГУЛАГе, куда попал как оголтелый троцкист за групповое изнасилование комсомолки, поддерживавшей сталинскую платформу, выйдя на свободу, построил в своем рабочем кабинете настоящие нары и установил действующую «парашу». Только так он мог возбудить в себе трепет стихоносного вдохновения. Его, кстати, часто теперь показывают по телевизору: во-первых, как феномен психологии творчества, а во-вторых, как напоминание нашей беззаботной капиталистической молодежи о мрачных временах страшной Совдепии."

    "женское тело - это братская могила осуществленных мужских желаний. И если в этой могиле ты лежишь пока еще сверху, это уже очень даже неплохо!"

    Ничего себе, Бэмби. Его-то я помню. Очень, кстати, необычная собака…
    – Помесь черного королевского пуделя с ризеншнауцером. Страшное дело: пуделиная дурь, помноженная на ризеншнауцерскую агрессивность
     
    Останнє редагування: 18 бер 2010
    • Подобається Подобається x 4
  4. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Зараз "Неточку Незванова" Достоєвського перечитую. Кожного разу, коли його до рук беру, так жалко, що ну нема абсолютно вільного тижня, щоб покайфувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Оповiдання Чехова :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Чехов мені під будь-який настрій підходить. Зразу згадуються слова Довлатова, що "Можно восхищаться изяществом Пушкина. Ценить нравственные поиски Достоевского. Юмор Гоголя. И так далее. Однако похожим быть хочется только на Чехова." :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Заздрю усім. Я читаю TARIC... нічого цікавого. :sad:
     
  9. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Обох :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Un.Known,
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Джордж Ґордон БАЙРОН
    МАЗЕПА. Поема
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. kryvulia

    kryvulia Member

    Роберт Шеклі, цикл Охотник-Жертва (читала по рос, тому залишу назви як були).
    Ідея така, що всі бажаючі від 18 до 50 внесені в базу даних, з якої вибирають Охотника та Жертву. Завдання Охотника - вбити Жертву, завдання Жертви- вижити, причому ім'я Жертви відоме Охотнику, натомість Жертву тільки повідомляють, що в такий-то день на неї починається Охота невідомо ким.
    З двох виживе тільки один, далі, той хто вижив, отримує протилежну роль і т.д.
    Людина, яка виживе в 10 Охотах, наділяється необмеженою владою у всіх сферах життя...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Польською мовою хемію читаю. По 30 стор в день... Най би її... Щоб сина-абітурієнта контролювати... Скоро на кухні зможу синтезувати якийсь 3,12-біс-(2-гідроксі-3-хлорпропіл)-3,12-діаза-6,9-діазоніндіаспіро[5.2.5.2]гексадекандіхлорид...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. matvej

    matvej Well-Known Member

    Селін "Смерть у кредит".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Geograf

    Geograf Меломан

    Гійом Левассер де Боплан
    "Опис України, кількох провінцій Королівства Польського, що тягнуться від кордонів Московії до границь Трансільванії, разом з їхніми звичаями, способом життя і ведення воєн"
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Peri

    Peri Well-Known Member

    Майже нічого....:blush:з художнього.
    А хотілося б...чогось такого...
    В якійсь гілці хтось згадував Енеїду,захотілося перечитати...

    .........

    Панів за те там мордували
    І жарили зо всіх боків,
    Що людям льготи не давали
    І ставили їх за скотів.

    ...........
    актуально:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Блін, Ви за долго при компе сидите і не помітили що Вам наклейки від ліків до той книжки впали, що Ви їй зараз читаєте.
    відпочиньте троха ;)

    Ну, але якщо Ви так на серьоз, тоди вам сюди: "Synthesis and antiviral activity of spirobromine and its analog" а не до школьних справочників :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    О, Agaton, то ви фахівець! :)))

    За компом я сиджу все життя. З 1987 року. Це просто я зареєструвався на форумі, і заходжу сюди час від часу, бо все"дно працюю.

    А про "синтез" я пожартував. Речовина, про яку я написав - просто має найдовшу і найскладнішу в світі назву. :))) Вона дійсно має стосунок до антивірусних ліків. А ми йдемо шкільною програмою. Але справа в тому, що навчався син в українській школі, а здати егзаміни треба польською. Але нічого - після 1 місяця повторювання з 26 хімічних матуральних тестів він абсолютно вірно зробив 18. Шанси є добрі. Тисну на нього, щоб менше на вулицю втікав. Ще місяць най зачекає, а після егзамінів - будь-ласка. :)
     
    Останнє редагування: 8 кві 2010
    • Подобається Подобається x 2
  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Володимир Кашин "Кривавий блиск алмазів".
     
а де твій аватар? :)