Хто наступний президент України?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Lanktocha, 25 жов 2020.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Халтурить, сцуко. Спамить, нечесно заробляє порохоботьські йудини гроші.
    До речі, хіба це не порушення правил - такий лютий спам? Треба адміну на це вказати.
     
  2. Пані, а може ви знаєте як там поживає Велике крадівництво.
    А то кацалапий здувся.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У мене таке враження, що адміністрація на період президентства Зеленського вирішила самоусунутися. І якщо дасть про себе знати, то лише виписавши нам плюшки за оце публічне осудження своїх дій.
    Доброго всім ранку! Я сьогодні - сніг відкидаю, англійську читаю і слухаю.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Я только за полноценное соблюдение администрацией форума правил. У тебя, сосны и Васьки столько нарушений будет, что махом с форума вылетите.
     
  5. Як там поживає артикль "the"?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, невже ви не знаєте алгоритм нарахування покарань?
    Якщо Модер чи Адмін не хоче вникати в розбірки і чвари, то він покладається на автоматику;
    Назбирав юзер певну кількість штрафних карточок - відповідний бан.
    Для цього треба на юзера-потенційного порушника писати маляву через бібочку Поскаржитися у його дописах.
    А кому охота? Я одного разу під однією скаргою назбирав десь десяток порушень. Але ж скарга все рівно рахується за одну)

    Так що мені легше відправити якогось спамера в ігнор, чи не звертати на його дописи увагу. Або під настрій взяти і сказати прямо в дописі, все що я про нього думаю, ніж бігати зі скаргами до звірятка, щоб воно їх рахувало і підшивало в досьє ;)

    @Silver bullet, але якщо ви ініціюєте флеш-моб типу "забань чудака", то я вас підтримаю чисто з цікавості чим це скінчиться;
     
  7. Циган, в тебе багатий досвід. Нагадай скільки раз тебе банили на ЛФ і який в тепер логін зараз: третій, четвертий ... А то я збився з ліку.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого мені рахувати свої бани? Мені це зовсім не цікаво)))
    А логін зараз точно не перший. Але, сподіваюся, і не останній. Бо в заначці є ще кілька консервів;
    Хоча я прекрасно розумію, що якщо господар захоче, то похирить всі мої заначки, діючі логіни і консерви за кілька секунд. І буде цілком правий.
    Але сподіваюся і надіюся, що до того не дійде. Бо привик я тут.
    Я ж на ЛФ практично від народження;
     
  9. Люблю коли циган ставить спойлер дурня. Непотрібно читати всяку дурню від цигана. А планктоші, кацалапому, булі все рівно. Це їхнє. Рідне. Добре знайома їм субстанція.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Брешіть-брешіть... )))
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хамидло знову розкриває пащеку, всі погані, хто у чомусь з ним чи чорноволохами незгідний. Ну прямо дєдушка чЛєнін, всі його політичні опоненти вороги народу.
     
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але тупий циган не пише для якого саме дурня. Тобто дегенерат з мавпою, Буля, Лактоша, Васько та ЧПКашник будуть лаятись, кому саме належить приоритетне право почитати спойлер.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це ви маєте на увазі Булю Харківську?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Спочатку на себе дивіться, негативне погане є тільки у когось?
     
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вам процитувати хамські виходки зебілів?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скільки раз казав, не діліть на чорних і білих. На відверте хамство, звинувачення у тому, чого я не робив, обзиванння та приниження святе діло гідно відповісти. А потім я некультурно спілкуюсь.

    І по темі, надіюсь, що появиться нова цікава кандидатура, може і нізвідки.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Наступний президент вже помітний, але можуть бути варіанти.
    Порохоботам не хвилюватися:))). Вашому босу не бути ні в президентах, ні в прем'єрах.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Щодо очолення уряду, вже попадаються гасла "Молодий президент - досвідчений прем'єр", тЮлькоботи вже кричать про незамінну кандидатуру Тимошенко, інші, щоб, хоч, як Янукович при Ющенку, в уряд Порошенка. Зеленськийй вносить кандидатури, все рівно, затверджує парламент, при таких кандидатурах, особливо, при Тимошенко, буде не стільки досвід і користь, скільки шкоди та вставляння палок в колеса Зеленському.
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Що таке? Невже зебілоїдне бидло вже не влаштовує їхній боженька?
     
  20. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    В сенсі того, що падлокловуну можуть заважати знищувати Україну?
     
а де твій аватар? :)