Хто як купував квартиру у Львові?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Liliann, 30 бер 2009.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Минулого тижня нарешті вже завершив покупку квартири. Шукав довго, переглянув біля 50 квартир різних, на власників не натрапляв по різних оголошеннях. Є кілька знайомих, які не спіша хочуть продати свої квартири, але ціни і інші фактори мені не підходили.

    Знайшов однокімнатну хорошу квартиру, біля парку площею 37 квадратів за $36к. Додаткові витрати це маклер $1300, 1% від ціни квартири у пенсійний фонд, 1% державне мито, послуги нотаріуса і різні платні планки біля 1000грн.

    Із власником після маклера вже важко домовитися про продажу, оскільки маклер заключає з ним договір, що саме маклер продаватиме квартиру і якщо власник сам схоче, то мусить заплатити маклеру гроші за порушення договору.

    Привіт всім львівським трутням маклерам, треба вас всіх оголосити злочинцями, ви паразитуєте на інших, ніфіга не робите фактично. Власникам квартир хочу порадити не заключати договора з маклерами, а продавати напряму, адже ви втрачаєте і покупець платячи гроші шарлатанам.

    В мене давно сидить ідея в голові зробити сайт з продажем і орендою нерухомості Львова, на якому строго настрого видалятимуться маклери всякі, а будуть лише реальні власники, але поки до кінця не можу сформувати схему як туди залучати власників, як виривати їх з рук маклерів. Як тільки вималюю все, то відразу створю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dimalozz

    dimalozz Member

    Переважно "оглядини" в присутності і продавця, і маклера. Маклери не залишають вас наодинці з продавцем ні на секунду, пасуть свою корову. Дуже рідко буває так, що маклер дозволить вам самим з продавцем зустрітися (мені попадалися такі ліниві, а може просто вони з продавцем в тісних стосунках, або просто має багато роботи і всюди не встигає). А найбільша рідкість коли маклер сам має ключі від квартири, тоді він точно який кум-брат-сват власника і напряму домовитись шансів 0,0001%

    Супер ідея. Але вже мусите ходити з охороною...
    Можна почати зі створення групи в соціальних мережах. І дати оголошення у всі безкоштовні газети - народ сам набіжить. Правда на відсіювання "трутнів" треба буде витрачати час. І можливо багато часу, доведеться придумати хоч якесь джерело доходів. Принаймні платна реклама на сторінці або добровільні грошові пожертви від вдячних покупців та продавців.
     
  3. Burulka

    Burulka New Member

    - рік тому виступала і в якості продавця, і в якості покупця. Тож мала змогу оцінити ризики кожної із сторін угоди.
    Чим ризикує продавець? (Кошти вносили в установі банку зразу на наш рахунок, лиш після цього ми підписували договір - тобто ми не ризикували отримати фальшиві гроші). Крім того, якщо не хочете витрачати грошей на виїзд нотаріуса в банк, тепер у всіх серйозних нотаріусів є машинки для перерахунку грошей і перевірки їх на предмет підробки.
    Не розумію, навіщо продавцеві підписувати договір з одним маклером, якщо давши координати квартири кільком маклерам і попередивши, що вони працюють "в паралель", шанси продати квартиру швидше і за потрібну ціну зростають пропорційно до кількості маклерів. Чи дійсно з таким хтось зустрічався?
     
  4. dimalozz

    dimalozz Member

    Зустрічався (причому не один раз) з тим, що за кожною квартирою закріплений "свій" маклер, і навіть якщо ви знайшли квартиру через іншого, то той ваш зв‘язується з тим і вони міє собою домовляються. Поки ми шукали квартиру в нас кілька разів були варіанти, що в ланцюжку було ТРИ (!) маклери, які ділили комісійні між собою. В них все не так просто як здається, в цей ринок просто так не зайдеш, в них чуть не одна база клієнтів на всіх, але полюють одночасно, хто перший зловить продавця, хто перший зловить покупця, і хто перший продасть.
     
  5. peGas

    peGas Well-Known Member

    в більшості випадків вони є на показі, якшо нема кажеш маклеру я хочу задати запитання власнику, після зустрічі маклер їде, і ми доганяєм власника

    так вже є шось подібне http://vlasnyky-lviv.at.ua/



    там все просто як два пальці, це сама халявна робота яка тільки є, успіх залежить від фарту. чим більше є обєктів тим більше заробітків. от візьміть ради приколу дайте оголошення шо ви здаєте квартиру припустим за 1200 грн ..за день вам подзвонить 50 маклерів і то мінімум! І всі будуть напрягати!
     
  6. Charger

    Charger New Member

    Привіт
    Маю бажання придбати квартиру у новобудові "Схід Сонця", що на Чорновола.
    Відвідував офіс компанії "Нове Місто" для уточнення різноманітних деталей та всього процесу купівлі (раніше ніколи не стикався з куплівлею/продажею житла).

    Схема купівлі, як мені розповіли, наступна. В даний момент необхідно сплатити 60% від вартості квартири. Ці кошти платяться на умові безвідсоткової позики на певний строк (пів року до закінчення будівництва). Як мене запевнили, в кінці цього строку я можу і відмовитись від квартири і кошти (цих 60% ) мені повернуть.
    Також в даний момент укладається договір резервування квартири, яку я хочу придбати, на такий самий строк.

    Інші 40% сплачуються після закінчення будівництва, здачі будинку у експлуатацію і коли у забудовника будуть документи на квартиру (так мене проінформували). Ну і відразу після сплати цих залишкових 40%, заключається договір купівлі продажу у нотаріусі.

    Хочу порадитись чи дана схема є "нормальною" чи "стандартною", не знаю як правильно сказати, так як ще раз скажу, що ніколи не стикався з ситуацією купівлі житла.
    В прикріпленні показую ті договори (позики і резервування житла) які заключаються відразу.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Згідно існуючого законодавства Украіни, на сьогоднішній день єдиними легальними способами купівлі житла у забудовника являються фонд фінансування будівництва і через акціі. Це було зроблено для убезпечення покупця від шахрайств типу "Еліта центр". Частина забудовників продовжує напівлегальну діяльність, пропонуючи підписати договір-зобов*язання. У цьому випадку покупець сам бере на себе всю відповідальність.
    Свого часу теж цікавився цим будинком, тому можу поділитись інформацією. Компанія "Нове місто" продає квартири у "Сході сонця" через акціі, тобто згідно існуючого законодавства. Там навіть передбачене страхування вашого внеску (правда не на повну суму), але на сьогоднішній день у цьому немає потреби, так як будинок має високий ступінь готовності і здається у цьому році. Не бачу особливих проблем з придбанням квартири у цьому будинку. Компанія побудувала будинок на Панча 18, зараз будує три будинки (Схід сонця, Лисенка і на Сихові). Крім того, має ділянку біля Сходу сонця на наступний будинок. У районі Чорновола це буде найкращий будинок - з хорошим плануванням, підземним паркінгом і доступною ціною. По якості самого будинку кращим являється лише Інтерсіті, але там поганеньке планування і розміщений він при самій дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Charger

    Charger New Member

    дякую за інформативну відповідь!
     
  9. Teresia

    Teresia New Member

    Доброго вечора! Підкажіть будь - ласка можливо хтось стикався із забудовником "Галбуд" який будує на Каховській 27, тому що плануємо брати квартиру в цій новобудові і хотілось би отримати більше інформації. Дякую:)
     
  10. olganet

    olganet New Member

    всім привіт!
    скажіть хто купував житло в недобудованих новобудовах,чи варто з тим звязуватися???!
     
  11. dimalozz

    dimalozz Member

    Тут якраз вся гілка про це, прочитайте що пишуть. В більшості все залежить від того, який забудовник: одні роблять якісно і затримують терміни тільки на місяць-два, в інших люди по 10 років не можуть дочекатися коли все буде закінчено (наприклад "Знаюбудінвест").
     
  12. kotjunj

    kotjunj New Member

    Доброго дня усім!
    Я тут новенька, але дуже хочу поради. Зараз живемо з чоловіком в Хмельницькому (раніше вчилися і працювали у Львові), але плануємо тут квартиру продати і купити будиночок чи котедж біля Львова. Приглянувся такий варіант від Будівельної компанії Трембіта http://www.home-poster.net/ua/031312640-prodam-budynok-Remeniv.htm
    Підкажіть можливо хтось щось чув про них? Буду дуже вдячна
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Перевірте крокви даху та систему каналізації.
     
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Нічого поганого, чи доброго не можу сказати про цю компанію, бо не стикався близько з ними...
    Одне можу сказати, що вони досить творчі люди...:)!!
    Я там в Ременові недавно сам особисто заходив у старий радянський корівник, де працювали будівельники. Дивлюсь, мурують якісь перегородки в ньому. Питаю- що то має бути, пояснили, що котедж будують:) Потім мені розказали, що то власник колись після розвалу Союзу викупив старі ферми, а зараз їх перебудовує в котеджі. До речі, зверніть увагу, що той котедж з проекту, котрий ви вибрали по формі і нагадує радянський корівник.
    Я нічого поганого не хочу сказати про них. Нормально- була ферма переобладнали під житло... А чому би й ні? Просто був вражений винахідливістю наших людей...:) Я би до такого напевне ніколи не додумався...:)
     
    Останнє редагування: 19 тра 2013
    • Подобається Подобається x 1
  15. kotjunj

    kotjunj New Member

    Велике дякую, є над чим подумати :dntknw:
     
  16. fardor

    fardor New Member

    є таке, тут про цю фірму і самі котеджі багато чого розписують. загальна інформація: фірма не кидалово, власник американець-українець. виконує те шо обіцяє. будує за львовом з 2007 року. біля 150 зданих котеждів. оскільк ціна не висока то відповідно і якість матеріалів не найвища, але зара так будують усі. коротко про те шо будують. котеджі для сімї з 6 сотками землі від 60000 нульовий цикл. піноблоки.
    спарені котеджі деревяні за канадською технологією(троха тісні і не дуже якісно зроблені) 25000
    цегляні спарені котеджі 30000 зараз в стані вибудованих стін на фундаменті коровників, які 20 років простоювали, але виглядали пристойно, були накриті. в одному такому 5 років робили меблі
    тут детальніше
    http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67279&page=3
    сайт тої форми трембіта
    http://www.lvivcottage.com.ua/
     
  17. tatk

    tatk New Member

    Ми з чоловіком теж хотіли брати квартиру в кредит,але в даний час краще не звязуватись з намиши банками,ми вирішили ще доскладати кошти і от купили квартиру на Скрипника від "Еко дім",задоволені,помірні ціни .Вчора вивезли сміття замовляли вантажників і самоскид від "***",хлопці оперативно і якісно все зробили дуже задоволені. Можемо Вам порадити на майбутнє скористатись послугами цієї компанії,вони там займаються і погрузкою,і демонтажем мебелі,і т д..Вже мріємо чим по швидше закінчити ремонт і вселитись у свою омріяну кварту

    Пані Таня, а Ви в курсі, що модератори дуже легко дізнаються правду про власників номерів телефонів? :)

    Un.Known
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2013
    • Подобається Подобається x 1
  18. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Мама планує продати квартиру - 3кмінати,площа 60 кв.м. Проспект Чорновола.Будинок цегляний.
    Без евроремонту.
    Маклер каже від 50 000 у.о.
    Імхо,брєд.
    Якщо в районі квадрат вартує 1300 у.о. ,то квартира має вартувати десь 75 000 зелених.
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    75000? Думаю, на покупця будете довго чекати.
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Планування яке? Площа кухні, кімнат, чи є і в якому стані балкони-лоджії, який поверх і загальна кількість поверхів в будинку, на які сторони світу виходять вікна, якого року забудови будинок і в якому загальному стані, будинок одразу ж при самій дорозі чи в дворі, яка інфраструктура навколо, чи поміняні труби-проводка в квартирі? Тут купа аспектів, що впливають на ціну. Плюс чи є прописані неповнолітні (в нас покупці дуже того страхаються переважно) і скільки власників у квартирі - ці фактори впливають на зручність оформлення договору купівлі-продажу.

    ---------- Додано в 14:40 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

    Імхо 50 000 за 60 квадратів в цеглі - це теж брєдова ціна (звісно, з точки зору продавця, покупець завжди хоче щоб поменше, ну і якщо та цегла - то не двоповерховий барак). Якщо ставити 75 000, ну то вже має бути дуже люксична вторинка.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)