Хто дивився фільм "Аватар" поділіться враженнями

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Pirat, 23 гру 2009.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Звичайна казка...дуже гарно знято....
    Чимось перегукується...з ...."Неприборкана планета" Гаррісона...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    дійсно, гарна казка, про те як берегти і любити природу, гарні спецефекти... але, але, не зачепило, не думаю, шо буду ще раз переглядати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Фантазія,аж пре:)Казочка цікава із спецефектами,сюжет класичний,притаманний казкам:кохання,героїзм і щераз кохання.Подивитись варто, щоб оцінити безмежність людських вигадок........................
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ги-ги...а в комуняків,як завжди "криша поєхала"...:)))

    Питерские коммунисты требуют ареста Джеймса Кэмерона
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Три Оскари присудили "Аватару" - за художника-постановника, за операторську роботу і за візуальні спецефекти. Як на мене - справедливо і заслужено! :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    На трекерах вже появився ДВДРіп. Може кому цікаво, хто на нього чекав увесь цей час
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    оскари дійсно заслужені за тими категоріями, а сам цікавий, хоч не можу для себе визнати вражаючим... гарна ідея добра і чистоти... тільки не розумію, чому Ватикан його забороняв через поверхневість... таких підстав не бачу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Не забороняв Ватикан, а просто висловив свою думку. Йшлося про те, що у фільмі віра поверхнева, такий собі Ню Ейдж. Там і справді з глибиною тяжко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну але є стільки фільмів, де з вірою набагато більше сутужно, або ж взагалі висміюється святе... а тут вроді нікого не трогають)
    Той же Ден Браун з екранізаціями...брєд... щодо віри-попридумував собі... єдине що вміє - описати гарно Рим і Париж)
    згідна, що Аватар не претендує на глибокі емоції, почуття, переживання... і вірування представлені зовсім по-іншому..
    однак раніше, коли не бачила, то приймала те, що про нього говорять... а зараз абсолютно не згідна... може тому, що дивилася його з дітьми... вони були зачаровані зовнішньою красою і внутрішньою чистотою, що представлена...
    мені якщо чесно тоді аж стало соромно за свої вподобання фільмів типу "Сутінків", в яких суперечність, інь і янь... бо Аватар просто біла, добра казка...
    не хочу зачинатися з Ватиканом))) в хорошому значенні, бо можливо дійсно є підстави негативно сприймати цей фільм, але є набагато гірші казки
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ну, тут трохи інше. "Пітєрскі комуністи" - це фейк. Так само, як ПДРС.
     
  11. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Как по мне так это был не только фильм-фэнтэзи, но и фильм-иллюстрация некоторых аспектов внешней политики США. А не цепляет потому, что слишком много наворотов и слишком мало реальности. Мы привыкли реагировать на ситуации в которых мы можем поставить себя на место героев. На мой взгляд в этом фильме их нет. Второй раз не буду смотреть однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    А в Китаї вирішили, що то їхню політику критикують у фільмі (переселення людей з деяких районів, де мають видобувати корисні копалини) - то й заборонили... :) Кожному щось своє болить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Багірко, суть у тому, що фільм ДУЖЕ популярний. Ажіотаж був страшний. Відповідно, Ватикан для своїх вірних висловив думку. Гарно, але плитко.

    Власне, що вірування, а не віра. А що в тих віруваннях іншого? Я ніц нового чи іншого не помітила.
    Красу ніхто не заперечує. Просто вірування проти віри програють. Вірування - це поверхневе щось, яким можна замінити віру й тоді підеш у зворотньому напрямку.
    В "Аватарі" показаний пантеїзм, і в тому основна проблема.

    Якщо цікаво, то тут дуже гарно все розкладено по поличках:

    http://www.youtube.com/watch?v=wtZyku2H1PI
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. mademan

    mademan Old School Gamer

    Да, посмотрел... действительно красиво, опереждающая время техника, эффекты и т.д. Джеймс Камерон вообще гений в творении кино, особено такого нетипичного.
    Мне как то там проходит ниткой такая идея..., что не осуществив свою жизнь, то ли личную, или какую либо её сторону... можна это исправить в и-нете) гланвая ловушка и идея онлайн индустрии, игры особенно... такая виртуальная реальность, альтернативное розвитие событий.
    Аватар(принцып входа ими в тела тех синих человечков:) ), это как бы 2 шанс для главного героя.. и он его удачно использовал)
    ... можно назвать это сказкой, каждый мечтает как то изменить что то... вернуть время назад, получить 2 шанс. Фильм не такой уж и простой, смотря как смотреть и что там видеть)
    ИМХО :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У фільмі можна побачити простоту сюжету, як у Покахонтас, а також ідеї з інших фільмів, наприклад "Матриці". Особливо ті переходи в інший світ. А коси нагадують те, як у Матриці з*єднували з віртуальним світом.
    Фільм красивий, за це й отримав Оскарів, а решта там нагороди не вартувала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дійсно цікаво було послухати, дякую:)
    правда я той фільм просто подивилась і ті негативні моменти на себе не перейняла, хоч на смак когось іншого цей фільм може стати таким, який захочеться декілька разів переглянути чи взяти щось для себе і тд.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я би сама переглянула ще раз, але тільки на великому екрані. Щиро кажучи, отримала задоволення естетичне, але аж ніяк не поживу для роздумів.
    А про негативні моменти взагалі не йшлося, просто реалістичний погляд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Своё мнение о фильме давно уже высказал.
    Но мнение моё было стёрто администрацией.
    Коротко скажу - фильм хороший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    У кінотетрі цей фільм я так і не подивився,скачувати екранку не хотів бо це знущання,і от вчора скатав ліцензійний.Дуже жалію шо не подивися на великому екрані,або 3D.Сюжет не дуже вразив,чимось нагадує завоювання індіанських земель єврпоейцями в Північній Америці,а от все інше клас.:preved:
     
  20. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    :haha:
    Ліцензійний означає, що Ви купили диск і маєте право власності на домашній перегляд цього фільму.
    А "скатали" просто в хорошій якості, а якості бувають різні. На дисках продають в DVD-5 або DVD-9. Власне якість означає міру стиснення файла, від неї вже залежить розмір і якість картинки. На комп'ютерних моніторах цілком прийнятна і достатня якість DVDRip - це різними кодеками стиснений фільм до 1,4-2,3 Гіга(зазвичай), який першопочатково мав 4-9 гіг(варіант для продажу). Для кінотеатрів йде взагалі не в цифровому форматі, а на стрічці(можу помилятися).
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)