Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Ні, я про те, що коли не хватає сили волі вивчати світ самостійно, то спихніть все на бога і вивчайте світ через нього. Все одно потрібно вчитись, то хоч якось це робіть.
    А взагалі, дурень - це той, хто не може зрозуміти точку зору іншого. От, наприклад, я є цьому підтвердженням, бо мені Енштейна важко зрозуміти...Проте я усвідомлюю, що це мій недолік, а не Енштейна (чи бога)
    Якщо він дзвонить, то ваше припущення, що він робочий, - хибне. Це не є дивом чи чудом, це просто хибність ваших висновків.

    Ви відрізняєтесь від бога лише одним: ви існуєте, а він - проекція вашої фантазії (перестане існувати разом з вами). Бог - це лише слово, яким люди намагаються пояснити те, що не можуть в силу відсутності інших знань. Також бог відноситься до системи ваших переконань і цінностей, але ця система змінна.
    Існують випадки, коли атеїсти стають віруючими чи віруючі розчаровуються в богах. Це пов"язано з тим, що наші очікування не збуваються. Але замість пошуку бога чи чогось вищого/кращого/сильнішого/розумнішого за людину можливо потрібно просто перестати очікувати чогось від світу. Вам ніхто нічого не винен, тому ваші очікування можуть працьювати як на вас, так і проти.

    ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

    Так влаштований світ, який ми можемо спостерігати та відчувати. Якщо вода є в мене в хаті, то це не значить, що вона є скрізь. Нема ні одної речовини/істоти/поля чи матерії, яка б була повсюду. Тому логічно думать, що якщо бог десь є, то його десь немає.

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:49 ----------

    Пошуки бога чи вищої сили - є природним і логічним результатом розвитку людини. Настає період, коли неможливо пояснити щось тими знаннями, які ми маємо. Але люди чомусь відкидають, що оте "щось" вписується в систему інших знань, про які ви просто поки що не знаєте, приймаючи те, що то є результат вищої сили.
    Проте шлях пізнання світу все одно однаковий. Хоч з богом, хоч без. Дивлячись на те, як одні доводять, що він існує, а інші - його відсутність, мене дивує більше відсутність бачення, що всі люди йдуть в одному напрямку - напрямку пізнання світу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    -----------
    Є. Бог.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Мабуть найбезглуздіша справа, доводити віруючому, що бога нема. Адже віруюча людина не знає, чи він є, чи його нема - вона вірить в те, що він є (як діти в діда Мороза. Коли мене переконували однолітки, що його нема, то я на них дивився як на ідіотів), тому не може привести ні аргументів, ні теорій, щодо його існування.
    З наукой трішечки простіше. Якщо я знаю, як щось працює, то коли розповім комусь, то в того теж воно буде працювать. З богом не так, щоб ви не розповідали, а в одних буде одне, а в інших - інше. В цьому то і є суть проблеми між вірою та наукою - неоднозначність.

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    Ви так пишете, наче знаєте, що він є)))
    Не путайте знання, з вірою та переконаннями. Бо знання можна передати і та людина, яка не знала, теж буде знать.
    Закон тяжіння сприймають всі. Бо це знання. А ви попробуйте довести мусульманину, що існує лише один християнський бог. Чи буддисту...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Впевнений, що фізику 99% сприймають на віру.

    Ви знаєте швидкість світла? Ви пробували? Чи вам написали і ви вірите, бо більшість так кажуть і вірять?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Навпаки все так само.

    Ага, теорія Великого Вибуху і все таке. Є у вас знання що Великий Вибух сам стався , а не воля божа на те була?
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    З Богом так само працює, п.DerianFox:)!
    Якщо, наприклад, я знаю з досвіду, що мир, спокій і радість приходять в результаті щирої молитви до Бога, то якщо я розповім це своєму ближньому і він буде так само робити- щиро молитися до Бога, то в нього будуть такі ж самі плоди як у мене- мир, спокій і радість!:)
     
  7. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    це теорія, а не знання. Теорії винекнення всесвіту не замикаються на "великому вибуху", на відміну від вашої. Все що ви не знаєте - то бог. Якщо щось дізнались, погодились, а решта - бог. Але це ж тупе оправдання своєї необізнаності. Мене от не парить, що я щось не знаю чи чогось не розумію...А чого це напрягає вас? Адже ви шукаєте пояснення у особі бога. Ви відчуваєте при цьому, що відкрили щось "непізнанне", досягли "вершини"? Якщо так, то це ілюзія. Така ж сама, як і сміливість деяких форумчан чи відвідувачів чатів. Виникає ілюзія, що ти сильний та сміливий, але цю ілюзію потрібно живити все новими та новими переконаннями. Віра в бога потребує знаходження і бачення божих діянь у всьому, тому богів я вважаю ілюзієй.

    Навпаки не так. Якщо у вас є теорії, аргументи чи факти, то ви запросто переконаєте всіх у існування бога. Чому ж люди вірять в існування сонця? Бо його можна показать і ця віра перетворюється в знання, а що можете запропонувать ви з своїм богом? І чому я повинен вірить у вашого бога? Я свого створить можу і він буде крутіший :Р
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Панове, не тратьте сил і енергії на доводи.
    По-перше: переконати можна того, хто шукає правди і знань, а не того хто вперто дотримується свої думки і нав"язує її іншим.
    По друге, ніхто з вас не бачив ані великого вибуху, ані Бога. І що одне, що інше є результатом віри, а не підтвердженням знань.
    Так що віруючими є всі - хто вірить в одне, хто в інше. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Так було завжди. Люди щиро моляться, але продовжують винищувати як не один одного, то когось іншого. Мусульмани ж теж щиро моляться, а от померти їм заради віри - честь. Походіть серед них та порозповідайте, як вам бог дає мир, спокій та радість.

    Теорію - на 100% сприймають на віру. Але ви огляніться навкруги, на основі тих теорій ви їздете на автомобілі, дивитесь телевізор та спілкуєтесь на цьому форумі. Якщо ті теорії хибні, то як так сталось, що механізми продовжують працювати, на їхній основі? Ніхто не бачив струм (потік електронів), але його наявність ви можете побачить увімкнувши лампочку, бо існує теорія, яка пояснює горіння лампочки завдяки струму. А теорія з богом пояснює все те, що ми не знаємо поки що. Кому воно нада, якщо його ніде не можна використати? безтолкові знання...
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та що тут говорити. Людина - жалюгідний паразит, який труїть землю, на якій живе. Невже богові потрібно в чомусь виправдовуватись перед цим паразитом чи доводити щось? Вже навіть Ноїв Ковчег знайшли на горі Арарат - саме там, де описано його місцезнаходження в Біблії. Все агностикам мало, все не те.
     
  11. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    А не вінець божого творіння за біблією?

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

    ага. А вам мало того, що петарди вибухають? От вони вибухають, а значить і всесвіт ото так утворився :), але віруючим все мало і мало...
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Щось наплутали здається. Або цитату в студію.
     
  13. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Доречі, за біблією бог створив людину по своєму образу та подобі. То шо, він такий самий паразит як і ми?)) Двоногий, дворукий, прямоходячий, котрий пускає слину, перед тим, як щось з"їсти і в якого рефлекси стоять на першомі місці, ніж свідомість? У такого бога ви вірете? Чи ви деякі місця з біблії ігноруєте, як не правду?
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Слабенький хід. Видно що за Святе Писання ви й не думали братися. Після вигнання з Раю людина приречена в муках родити дітей і добувати собі хліб насущний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не з"їжджайте в бік п.DerianFox. Ми говорили про сам принцип.
    Ви говорили:
    Я вам довів, що з Богом все так само:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Тобто людина, коли була в раю, була схожою на бога, а коли її вигнали, то стала такою, якою є зараз? І як же це сталось?
    О, ще питання, я бачу ви знавець козок народів: як так сталось, що був один чоловік Адам і одна жінка Єва, а нас зараз 6 міль"ярдів...В них же було 2 сина. Чи бог не засуджує інцести?

    ---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:09 ----------

    Я говорю, що ваш принцип - фуфло. Для того, щоб отримать такий же результат, я повинен вірити в те, що й ви. Ви можете не вірить, що камінь упаде, але коли підкинете, то він таки впаде.
    Всі принципи з богом будуть працювати, коли я повірю в той образ, який ви намалювали собі в голові, а це - неможливо, бо згідно свого досвіду і спостереження, я можу вбачати щось боже в іншому, а не тому, що й ви.

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:12 ----------

    та й ці поняття, можуть бути різні. Може мені радість, коли я топлю кошенят чи вбиваю людей, спокій, коли я вживаю наркотики, а мир для мене - це хаос. То ваші молитви приведуть до різних ефектів.
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Знову ж те саме й з Богом, п.DerianFox.:)
    Духовні закони так само діють як і фізичні, незалежно чи ми віримо в них, чи ні.
    От до прикладу, візьмемо закон сіяння і жнив. Ви можете й не "вірить", що якщо будете сіяти ненависть до когось, то й пожнете ту саму ж ненависть, але воно так станеться- ви пожнете те що сіяли. Так само якщо будете сіяти добро, то і пожнете добро :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    глянув на ваш аватар....
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Leri

    Leri Well-Known Member

    вірити так, як пан Левко, чи так як припустимо я - ви звичайно не зможете :pardon:
    відноситися до Бога ТАК САМО, як хтось інший, не зможете

    так як і до однієї і тієї ж особи (людини) ми з вами можемо відноситися по різному, тому що це не емпіричні наукові досліди а ВІДНОСИНИ однієї особистості з іншою

    але принципи (Божі закони) працюють не залежно від особистих реакцій на них


    ви думаєте що такого не буває?
    дуже багато людей їдуть у мусульманські країни і з великими труднощами, під загрозою смерті діляться з ними вірою у те, щоб Бог є любов, радість, мир, довготерпіння і прощення...
    і як це не дивно - досягають певних успіхів (не на рівні державному, а на особистому - але це можливо навіть краще, для людей)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    +100!!!!!!
     
а де твій аватар? :)