Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Прошу пані, які діти? Може я чогось не побачив?
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Отут з п"ятого серпня є тема про семимісячного Богданчика, для котрого зараз значною є будь-яка допомога. А ще в тій же лікарні на Орлика знаходиться восьмимісячний Нікіта, для котрого шанси на життя нажаль вже вимірюються днями.
    Я думаю, як діяти, кожен сам зробить висновок. Але діяти потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не дивуйтеся!
    Помочі від форумних тролів чекати марно.
    В цьому розділі давно нема людей і Бога.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну,скажім,не троллі,а глюки. Троллі - в політиці. А Бог - Він всюди. Навіть в церкві.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Хто вам дав владу говорити де є Бог, а де Його нема...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

  7. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Шановна пані, чому ви дієте настільки НЕРОЗУМНО? Потрібні ВЕЛИЧЕЗНІ суми грошей! Невже ви думаєте, що на цьому форумі сидять діти олігархів, які тільки й мріють про те, як би то не звертати увагу на страждання своїх ближніх? Так, 20 грн з кожного - це гроші, але ЇХ ВСЕ ОДНО НЕ ВИСТАЧАТИМЕ! А час то проходить!
    Ви не апелюйте до людей, які зареєстровані на форумі. Ви підіть до депутатів Верховної Ради, які представляють Львівщину. Ось ті люди, які мають можливість справді вам допомогти. На жаль, я не живу на Львівщині, тому мало обізнаний з тим, хто представляє ваш регіон в парламенті. Знаю тільки про екс-бютівця Деньковича. Але є ж іще "нашоукраїнці" (Кендзьор, якщо не помиляюся), є ще регіонали (зокрема, підіть до вашого голови ОДА Горбаля). Ідіть до цих людей! А якщо вони вас відправлять з нічим - ідіть в газети (найкращий варіант - в "Експрес"), телефонуйте на телебачення і розповідайте, що той і той народний обранець навіть не захотів вас вислухати. Повірте, що напередодні місцевих виборів ВОНИ ЗРОБЛЯТЬ ВСЕ, що ви їм скажете, аби тільки не понизити свої рейтинги.

    Прошу вибачення за оффтоп
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тре Полковника гукнути, щоб сказав, куди Вам варто піти. :)
    Тут воно дуже доречно буде.
    Нє?
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Розумно вже діяли. Звертались і фонди, і до депутатів. Поки що толку небагато. А кошти, котрі зібрані вже, в більшості перераховані отакими от недітьми олігархів. І нехай суми невеликі, але коли багато людей перерахують бодай по 20-50 гривень, то результат набагато вагоміший, ніж коли один олігарх не перерахує жодної копійки. Фонд Ахметова, котрий до речі неодноразово допомагав багатьом, цього разу відмовився, мотивуючи відмову тим, що операція проводитиметься не в Україні. Отакий вражаючий патріотизм.
    І я не думаю, що хтось "мріє не звертати увагу". Її просто не звертають.
    П.С. "Експрес" вже відмовив.
    Щодо телебачення, цитую допис дівчини, що працює на 12му каналі:
    А поки одні відмовляють, інші роздумують, треті шукають підтверджень, "чи 100% дитина буде жити після операції? Бо тоді ми краще дамо гроші на дитбудинок" - хтось просто допомагає. Ці дітки, крім того що потребують грошей на саму операцію, ще й просто живуть там, в лікарні. Богданчику, до прикладу, потрібна суміш, баночка котрої коштує біля 60 грн, жодної іншої їжі печінка не сприймає. А ще щоденні ліки, крапельниці.
    Та що я переконую, кожен діє так, як йому підказує совість. Можна шукати, хто це зробить краще за нас, а можна хоч мінімально допомгти. Бо найгірше те, що час минає. А для діток дорога кожна година, їх стан погіршується.

    Прошу вибачення за офтоп.

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:43 ----------

    не повірю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Василь

    Василь Well-Known Member

    Звідти, що бог не є фізичною істотою. Тому він не може ні писати, ні читати, ні говорити!
     
  11. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    важко щось доводити людям в релігії яких написано перша заповідь
    "Не знай інших Богів, крім Мене." на цьому дискусія може і закінчитись
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Listroviy

    Listroviy Member

    Бог є Любов - так написано в Біблії.
    Можно дискусувати багато, але ж є вибір один, вірити чи не вірити, вірити всім серцем і душею і розумом. Навіть коли чогось не розумієшь. Але не бути фанатиком
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Якщо про Бога з малої букви, то Ви маєте рацію, а якщо з великої, то Ви помиляєтесь.
    Він навчив Вас писати, читати та говорити. Єдине, що залишив для Вас - це розвивати мудрість. Бачу Ви чекаєте, що і те Він повинен Вам додати.:)
     
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Бог існує. Адже неможливі речі відбуваються іноді дуже вчасно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Бог есть. Закройте тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member


    Як на мене, до бог то досить доречне "утворення". Є люди, яким тяжко дається пізнання світу та вивчення наук. Але ж ми не можем поділить всіх на 2 категорії: розумних та дурнів. Тому релігія, а зокрема бог, досить гарний варіант пізнання світу. Правда, на розумовому рівні дещо простіший (вір і все, думать не потрібно), але ж кожен має право на власне пояснення того, що відбувається.

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

    Ото мені стало цікаво, як ви визначаєте неможливість відбування подій чи речей? Невже це ті, які просто вам не вкладуються у ваші рамки бачення світу? Якщо так, то не треба себе переоцінювати - ваші рамки світу далеко відрізняються від реальних. Бо як кажуть - всяке можливе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може Зоратустру?
     
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Це цікаво може пояснити лише китайська філософія, коли Янь переходить в Інь.
    В моєму прикладі дещо реальніше... пригадуєте фільм Брюс Всемогутній? ...
    Це коли телефон не робочий, але він дзвонить... щось таке...


    Саме так. Цим я і відрізняюся від Бога.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви про що? Про те, що Енштейн - дурак?
     
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Енштейн дуже мало знав... і взагалі любив тіко радіо :)
     
а де твій аватар? :)