Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. Василь

    Василь Well-Known Member

    Я не кажу, що бога нема, а лише стверджую, що він є віртуальною, а не фізичною істотою. Помилка всіх віруючих, і Ісуса в тому числі, є в тім, що вони сприймають віртуальну істоту за фізичну.
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Всі тут віртуальні.:dntknw:
     
  3. Василь

    Василь Well-Known Member

    Навпаки, тут немає жодного віртуального!
     
  4. amurka

    amurka Well-Known Member

    Бог є,і яка різниця віртуальний чи реальний...
    Бог дає шанс нас виправитись,а ми незвертаємо на те увагу...
    є заповідь:допомагати ближньому!!!так давайте допоможемо хлопчикам,яким так потрібна Ваша допомога,будь-яка...
     
  5. Василь

    Василь Well-Known Member

    Різниця є, і вона в тім, що ми з Вами є фізичними істотами, а не віртуальними!
     
  6. amurka

    amurka Well-Known Member

    а бачу,що тут багато лише ІСТОТ...
    я зробили вам натяк на то що потрібна допомога,а тут всі або небачать,або нечують,або розівчились читати...
    невже всі такі байдужі і немилосердні??то як тоді взагалі можете говорити про присутність Бога,коли для вас він неіснує??
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Василь

    Василь Well-Known Member

    Навпаки, він існує, тільки він неприсутній, бо він віртуальний, а не фізичний!
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Амурка закликає вас реальною справою, грубо кажучи, реальними грошима допомогти дітям, котрі мають шанс жити, але все впирається в гроші. Банер блимає вже кілька днів, тема про життя дитини залишається непоміченою. Мабуть тому що вона теж віртуальна. Люди, як маєте Бога в душі і серці, то не залишайтесь тими, хто просто балакає, допоможіть своїм ближнім - маленькі діти, вони так хочуть жити і чекають на допомогу. Ніхто ж не просить віддати якусь велику суму, але хоч 20 гривень можна перерахувати?
    Я розумію, що це тотальний офтоп, але більше тижня на форумі тема, де вас благають про допомогу - а її ніхто не помічає... Дивно. Тому й пишемо в цій темі, може роздуми про Бога навернуть вас на людські поступки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що це аномалії горєчого літа?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Хто і коли стверджував, що Бог - фізична істота? Покажіть мені хоч одне біблійне посилання, в якому було б сказано, що Бог - фізичний, що Він складається з атомів і молекул і т.п.? В якому місці Ісус натякав на подібне?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Василь

    Василь Well-Known Member

    Ні, це Ви просто неуважно читаєте: присутньою може бути лише фізична істота, а не віртуальна!
     
  12. Akademik

    Akademik New Member

    Як на мене то Бога, як окремої "сущности" і не існує. Так, щоб нікого не ображати - опишу своє бачення даної ситуації.
    Бог - один! - це факт.
    Різні народи сприймають віру по-своєму і по-своєму її трактують! - це другий факт.
    А тепер моя думка: Спираючись на вираз - "ніякий рух у всесвіті не може відбуватись без матерії" - роблю висновок, що Бог це і є ми (люди) це все, що нас оточує, всі стихії, природа, всесвіт...
    Дану гіпотезу підтверджує і фраза, яку напевно всі чули:
    Деякі діти задають батькам, практично, риторичне запитання - Мамо, а де Бог? - на що отримують відповідь - Бог всюди!
    Висновок напрошується сам!
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як я Вас розумію... Ця тема для мене самого дуже болюча і насущна...можливо не в такій мірі,як цим дітям...але ще не винайшли одиниць вимірювання БОЛЮ...СТРАЖДАНЬ...ГОРЯ...НАДІЇ. Не спішіть звинувачувати присутніх тут людей в черствості і жорсткосердості. І сказане мною тут не є офтопом. Тема про Бога. Покладіться на Його Волю. Не судіть нікого...і Бога теж. Все,що відбувається у Всесвіті - Його Воля,що є ЗАКОНОМ. Ми не знаєм,для чого на Землі стільки горя,для чого страждають наші діти,за яким критерієм,одним дається рівна,широка дорога...іншим - покручена камяниста стежка... Не нам судити... Лиш надіятись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а при чому тут віртуальна до духовної особи?
     
  15. Василь

    Василь Well-Known Member

    А при тому, що духовні особи бувають віртуальні та фізичні! Конкретно, людина є фізичною духовною особою, а бог є віртуальною духовною особою.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тобто?
    духовні особи бувають фізичні? Знову горече літо?
     
  17. Василь

    Василь Well-Known Member

    Тобто Ви не є духовною особою? Щось Вам треба, мабуть, випити трохи водички, бо сьогодні, певно, теж буде спека...
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тобто я відсутній?о_О

    то скоріше епітет. Людей, що ведуть духовний спосіб життя називають так. Але фактично ми є фізичні особи.
     
  19. Василь

    Василь Well-Known Member

    Ні, Ви присутній, бо Ви є фізичною істотою, а не віртуальною!

    Фактично ми є фізичними духовними особами, бо ми є і фізичними істотами і духовними особами, які ведуть духовний спосіб житя. Недуховний спосіб життя ведуть лише корови та їм подібні живі істоти!
     
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)