Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А що таке Василь? І чи він існує взагалі. Написано, що живе в Софії? Що це, Болгарія? Брехня! Щось старається патякати про фізику? Він розбирається в фізиці як баран по зорях. Тим більше про багатовимірний простір. Я більш чим впевнений, що це школяр-підліток кимось зазомбований а швидше трохи хворий на голову. Може і не трохи...
     
    Останнє редагування: 12 сер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  2. Василь

    Василь Well-Known Member

    Всі Ваші запитання є поза темою!
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ви знаєте поняття Бога?:crazy::haha:
     
  4. Василь

    Василь Well-Known Member

    Я вже написав, що бог є лише абстракцією, а не конкретним поняттям.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Допис від Василь Переглянути допис

    гм... аднако......
     
  6. Василь

    Василь Well-Known Member


    Я ж кажу: Ви не можете дати визначення бога, бо воно не є конкретним поняттям, а лише абстракцією. Відтак, поняттю бога не відповідає ніякий конкретний зміст, який міг би бути покладений в основі істинного вчення про бога.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то неправда.

    якщо обєкт існує реально, але людина не може дати визначення, то це зовсім не означає, що цей обєкт є абстракцією.

    Ваше висловлювання у даному випадку є просто поверхневі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Василь

    Василь Well-Known Member

    А коли йдеться про об"єкт, який не існує реально, буде вірно?
     
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Васю, а звідки ти знаєш, що існує реально а що не існує? Ось звідки ми знаємо що ти існуєш? По крайній мірі в таких параметрах що ти себе зарепрезентував? Я більш ніж впевнений, що це є абсолютною брехнею.
    І на жаль, я впевнений, що ти потребуєш довгого лікування в певного спеціаліста.
    Ось, наприклад, ти Бога не бачив і твій кумир, алкаш Гагарін теж. То це означає, що Бога нема? Я вже тобі привів статтю, де написано, що людство досліджує невеличку частинку 4% частини Всесвіту.
    То як ти можеш з твоїм куцим розумцем збагнути Бога??? Який створив 100% видимого і невидимого Всесвіту.
    Васю, ти маєш освіту хоч би в обємі середньої школи?
    Якби ти мав, ти б подумав, що найпростіша жива клітина є в сотні разів складніша ніж найскладніший компютер. І вона виникла сама по собі?
    Я не хочу хвалитися, але я закінчив два медичних університети, а перед ними медичне училище. І коли вивчаєш механізми життєдіяльності живої матерії, тоді чітко розумієш, яким дурнем треба бути, щоб заперечувати творця всього живого і неживого.
    Вже не кажучи, що я пережив багато ситуацій, коли відчував, що невидима рука рятувала мене від великих а то і фатальних ситуацій.
    Але що тобі говорити? Тобі хтось вбив в голову якусь дурість і ти в неї РЕЛІГІЙНО віриш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Василь

    Василь Well-Known Member

    Що таке реальне існування, про яке Ви пишете?
     
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ось не знаю чи ти реальна чи міфічна фіґура.:)))
     
  12. Василь

    Василь Well-Known Member

    А звідки Ви знаєте, якою фігурою є бог - реальною чи міфічною?
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Читай вище. Якщо вмієш.
    Розумієш, в мене причин вірити в існування Бога є, приблизно, в 1000000 разів більше ніж в існування тебе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

     
  15. Василь

    Василь Well-Known Member

    Я питав Вас не про причини Вашої віри в існування бога, а про те, звідки Ви знаєте, існує він чи не існує, є реальною чи міфічною фігурою! Так що відповідайте, якщо є що відповісти!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так, вірно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Нам про це сказав Христос. Він обманював, коли це говорив?
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Для Василька то не аргумент.:nea:
    Скажім...він ніколи не видів багатовимірного простору,але готовий його описати...:preved:
    А Бога не готовий...:sorry:
    І вупше,жара....:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Василь

    Василь Well-Known Member

    Ні, він просто помилявся. При тому щиро, тобто без задніх думок. Людина може не брехати, одночасно при тому помиляючись.
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А Василько не помиляється...:dntknw:
    От...у всі часи,незалежно від релігій,люди вірили і знали,що Бог є.
    І тут,з дуба звалився нєкій Василь,жи каже,що Його нема...
    Хм....:scratch_one-s_head:
    Хоча в нього був попередник
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)