Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    А можна поцікавитись, яке ваше ставлення до Бога і чи Він вам потрібен?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    А вдруг, всё проще?
    Бог - что в душе.
    Святое - от Бога.
    Дрянь - за чем он углядеть не успел...
     
  3. Huru

    Huru Well-Known Member

    Satiat Nasti Paro Dharman (Нема релігії вище істини).

    Бог - духовна істота на шляху еволюції розуму... Хоча його природа настільки висока, що її не може пізнати людина. В звязку з тим, що еволюція розуму нескінченна О. Блаватська говорила, що людським розумом Абсолют має сприйматись як найвища межа на нескінченній прямій.

    Не шукайте божественне ззовні, все найцінніше всередині Вас. Навряд чи котрась з релігій може допомогти в духовному вдосконаленні лише з тої простої причини, що релігія створена не Богом, а людьми. Інша справа це духовні вчення і практики, які не мають правил і не накладають ритуальних обмежень. До речі, Новий Завіт це теж вчення (не релігія, в ньому нема вказівок до поклоніння), принаймні в тому вигляді, як він був поданий Ісусом. Це вже пізніше, в 4-му столітті церковні собори перетворили християнство на релігію (на Нікейському соборі було вилучено вчення про реінкарнацію, складено тексти богослужінь), з вільних шукачів істини людей зробили послушним стадом.

    Можливо перед тим як шукати Бога треба знайти себе? Напевно після цього буде легше шукати далі;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Ай-яй-яй, то я, виявляється, даремно вірю Церкві? Це ж треба... і як я так попався на її вудочку? Треба було спочатку прийти до вас, позайматися трохи йогою, згадати, що Бог не десь зовні, а всередині мене. Мало того, він не просто всередині мене, а я - це і є Бог. Просто я про це забув. І що тепер робити? Невже справді почати читати Блаватську?

    А якщо серйозно, то можу вам тільки поспівчувати. З Блаватською та іншими любителями "східних релігій і практик" ви дійсно "далеко" зайдете.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Huru

    Huru Well-Known Member

    Йогою ніколи не займався, Вас навчити не зможу.

    Цікаво чому ж тоді мої знайомі і родичі всі питання на рахунок Біблії задають мені? Та то тому що священник відповість стандартною фразою, завченою на память, яку ще в надцятому столітті якийсь святий сказав. А щоб щось практичне, то ніколи. Знаєте яка в отців стандартна відмазка? - "То все від лукавого". Ви попробуйте задати священнику просте філософське питання: для чого живе людина? 90% що відповідь буде несерйозна. Хоча я згоден що є і хороші священники, але їх дуже мало
     
  6. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    А для чого живе людина?
     
  7. Huru

    Huru Well-Known Member

    В світлі мною сказаного - для того щоб перейти на наступну сходинку еволюції, стати духовною істотою, яка не потребує матеріального тіла. Це кінцева ціль практики даоської алхімії (читайте Мантека Чіа і Чжоу Цзунхуа), практики дзогчен, ось конкретний випадок:
    http://www.vuzlib.net/beta3/html/1/27169/27238/
    В християнстві це вознесіння, але єдиним хто досягнув мети лишається Христос, на відміну від цілої когорти реалізованих на сході
     
  8. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Скільки саме цих ваших "східних мудреців" воскресли?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Huru

    Huru Well-Known Member

    З учнів Шакьямуні - 16 архатів, Гуру Падмасабхава і 40 його учнів, більше 400 монахів з монастиря Каток. І все-таки подивіться дану мною ссилку, там описано конкретний випадок з іменами і т.д. Тільки вони не воскресли, а здобули духовне тіло. Воскресають ті адепти, що проходять випробування малою смертю.
     
  10. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    І що зараз відбувається з цими людьми?

    P.S. Всім, кого цікавить тематика східних практик, раджу прочитати наступну статтю:
    http://www.apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=12&id2=57
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

    http://www.apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=12&id2=57

    згідний
     
  12. bris

    bris Member

    В теперішній час дуже багато появилось лжерелігій. Але потрібно вірити в справжнього, який помер за наші гріхи, який страждав, який помер і воскре на третій день-це Ісус Христос. Ні будда, магомед чи крішна не воскресли. Тільки завдяки Ісусу ма можемо жити повноцінним життям. Бог є наш творець і люблячий батько тільки йому ми повинні поклонятися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Huru

    Huru Well-Known Member

    А зараз вони вже не люди:) Вони тепер духовні істоти, ті кого християни називають ангелами. Чим вони займаються не знаю, стану таким як вони, розкажу

    І багато вам дало поклоніння?Якщо досягнете ще якихось результатів крім витертих колін дайте знати:yes:

    А який критерій вибору?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    народилися б ви в Індії, то по іншому напевне говорили, чи ні?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    ЗВІДКИ ви знаєте, що вони - ангели?

    Істина, якщо людина її справді шукає, залежить від місця народження цієї людини?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Істина одна.
    Бог - сущий.
    А,як Йому молитись,залежить від менталітету,місця народження і теде і тепе.
    І не треба принижувати три чверті людей,які не є християнами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

    Істина не залежить, а релігія в більшості випадків так.
    Хіба Бог заключав контракт кому він продав чи дав у користування істину?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Тобто ви вважаєте, що буддисти, індуїсти і, приміром, джайністи або синтоїсти моляться до Бога?
    А чим християнство відрізняється від цих релігій, знаєте? Якщо не знаєте, то я вкотре повторю: суть християнства в тому, що Бог шукає людину, Бог промовляє до людини, Бог сходить до людини в особі Свого Сина, а не навпаки. А суть решти світових релігій у тому, що це людина шукає Бога, людина промовляє до Нього, людина НІБИТО сходить до Бога за допомогою різноманітних практик-ритуалів, йоги, гіпнозу тощо. А тепер добре подумайте і скажіть, у якому з цих двох варіантів можливий самообман?

    Звичайно. Бог вибрав ВИКЛЮЧНО єврейський народ, якого зробив СВОЇМ народом, до якого промовляв те, чого ніколи не промовляв до інших народів (порівняйте, наприклад, з Вих.19.6). Тепер же цим ВЛАСНИМ народом Божим є ВИКЛЮЧНО християни (порівняйте з 1 Пт.2:9-10).
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Василь

    Василь Well-Known Member

    В обох! У будь-якому випадку опора на віру є передумовою самообману.
     
  20. ovod

    ovod Well-Known Member

    по-моєму, вони ще до цих пір чогось чекають.
    хіба китайці чи індійці писали Біблію?

    а як же вибраний народ - євреї?

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

    а на що опиратися?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)