Хто де одягається?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ParubokRapid, 20 кві 2011.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Різниця мабуть в тому що вам до границі далеко, тому секонду менше. Колись був в Криму там зовсім не було. А в нас вже десь 15 великих магазинів + мабуть стільки ж малих, + базар.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Пан жартує? :)))
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    До речі, я із Польщі взагалі ніякого мотлоху не везла, бо глянула в магазинах на асортимент, ціни і зрозуміла, що усе те ж саме я вдома куплю дешевше, або за стільки ж :pardon: і не в секонді
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Слабо віриться...в нас в перший день черга як за айфонами :)))
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То як?
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, ми таке років десять тому пережили. Мабуть, Харків - перший від кордону, за логістикою :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І без секонду шафи битком, а носиш щось одне, в чому зручно чи тепло, чи гарно виглядаєш.
    Чоловік в мене такий преданий своїм джинсам і одному светру, що нізащо їм не зрадить. Секонди добре для дитячого одягу: донька такі гарні штаники малому ось купила задешево. Поносить зиму - віддасть родичам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну ось так. Сама здивувалася. Думала, що скористаюсь нагодою, а як почала на гривню перекладати і порівнювати з нашими цінами, то полюбила своє місто ще сильніше :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ТО видно всі такі хлопи, доки не розлізеться повністю, доти ходимо. А шо їх міняти, нормальні ж штані, революцію пройшли, 2 ДТП пережили разом, в Карпати разом їздили, то вже як член сім'ї :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. kushnir

    kushnir New Member

    Останнім часом все частіше купую одяг через інтернет, ризиковано, але...коли знаходиш свій магазин, який тобі до душі, то все виправдовується ..я такий знайшла, замовляю частіш за все одяг в інтернет-магазині Alenka Plus - дуже хороший магазин, ціни справді нормальні, і в принципі якість непогана, персонал - дівчата консультанти - привітні.
     
  11. viktorija

    viktorija New Member

    можу одягатись як в секонді, так и в бутику. але речі обираю не масові, щось цікаве
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я тут для Вас дещо принесла :mocking:
    Якось біжу я з роботи, як завжди: бачу ціль - не бачу перепон :superman2:
    І тут дзвонить чоловік: "Ти де? Зачекай 10 хвилин, з метро вийду - разом поїдемо"
    Довелося пригальмувати. 10 хвилин - ціла вічність! Озирнулася і згадала про @Hyligan а

    20180111_182834.jpg


    Цілий "Світ секонд хенду" і не аби якого, а ЕЛІТНОГО - аж по 50 гривень! :))) Розпродаж - на постійній основі, а до них не те що черг, хоч би хто зайшов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Значить в нас зубожіння зубожіліше, а вам не так вже погано як ви плачите ;)
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А де ми плачемо?
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це цікаво. Може там розміри тільки XS, S i XXL? А де це саме?
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Московський проспект, метро Палац спорту
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Далеченько від мене. Але ж цікаво. Дякую, може в суботу подивлюсь.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Перед будинком меблів. А може ще десь ближче є, якщо це мережа :dntknw:
     
  19. Verbi

    Verbi Member

    З невеликим бюджетом Сєконди виручають)
     
  20. GalynaL

    GalynaL New Member

    Доброго дня. Підтримую попередній допис від "kushnir", одяг беру в інтернеті. Спочатку боялась, думала не вгадаю розмір. Але беру на
    Trikobakh - якщо брати від 5 одиниць - знижка 50%.Приємно. Також маю дівчину Галину яка торгує нижньою білизнею від Olga Design. Ціни у неї набагато нижчі ніж в магазині. Дуже задоволена і подружки тоже(її тел. 0971831669 може комусь пригодиться).
     
а де твій аватар? :)