Хто де одягається?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ParubokRapid, 20 кві 2011.

  1. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Коли як, буває щось купую в торгівельних центрах, буває на ринку, буває в стокових магазинах. Перевагу чомусь одному не надаю.
     
  2. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Можу порадити магазин "Red". Знаю що є точки в Києві, але можете пошукати і в своїх містах
     
  3. Xcenia

    Xcenia Member

    Взагалі-то по-різному буває.
    Іноді купую речі на базарі, а іноді в секонді. Нічого поганого в цьому не бачу, знаходжу дуже круті речі!
     
  4. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    Секонд. Вже декілька років.
     
  5. Sergiot

    Sergiot миється в бані

    Частіше в магазинах брендів. І зараз намагаюсь для себе зібрати новий стиль одягу, крім того купити собі новий годинник. І поки що, зупинився на цьому сайті Часы Casio - купить часы Касио в Киеве, интернет магазин Casio Тепер надо буде ще порозмірковувати і потім приймати рішення.
     
  6. Lubomur

    Lubomur New Member

    Останнього разу замовляли з родичами оптом з цього магазину взуття www.childrenshoes.com.ua/catalog/botinki_vesna_osen_mujskie зразу й на осінь та зиму. Будемо тестувати якість. Обіцяли що проблем не буде.. Знайомий для торгівлі на ринку брав тут rostovka.net, сказав що так собі.
    А так декілько років в секонді взувався))
     
  7. savvgod

    savvgod Member

    Мені здається що зараз дешеше купляти одяг в інтернеті, правда не завжди можна вдало вибрати та все ж таки,якщо добре знаєте свої розміри ,то з такими ситуаціями стикатись рідко можна...
    Єдине що я замовляю з 100 % -вою впевненістю то це взуття
    Останнє що придбала собі в інтернеті - угги)
    Продавець гарантує високу якість)) Буду перевіряти)
     
  8. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    А хіба оптом зручно замовляти? Це ж скільки треба назбирати замовлень?
     
  9. WELERI

    WELERI Member

    Я теж речі через інтернет-магазин замовляю. Намагаюся купувати якісне.
     
  10. Ledydy

    Ledydy миється в бані

    Я намагаюсь купувати в інтернеті, так і дешевше і часу менше забирає, із останнього купувала дитині зимові штани lenne.kiev.ua, залишилась задоволена, швидко отримала і ціна вийшла дешевше.
     
  11. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    Для дітей дружина усе в нексті замовляє.
     
  12. WELERI

    WELERI Member

    Я зараз теж хочу декілька теплих речей якісних до зими придбати.
     
  13. Varava

    Varava миється в бані

    Останнім часом більшість речей купую в інтернет магазинах. Зрозуміла, що це дешевше і вигідніше. Навіть дитячі речі купую в інтернеті, адже вони більш дорожчі ніж речі для дорослих. Останнім купила зимові сапоги demar snowmen з гарним сніговичком) А головне в них мені подобається підошва, на зиму саме те)
     
  14. mailme

    mailme Well-Known Member

    Ой дівчатка, іноді на базарі, але в основному купляю через інтернет!
     
  15. Alina Mak

    Alina Mak миється в бані

    Последнее время покупаю всю одежду себе и ребенку и мужу в интернет магазинах, потому что это намного выгоднее бывает, всегда видишь есть ли размер и прочее! вот последнюю покупку делала в детском интернет магазине Зимний конверт для новорожденных. Купить детский конверт | Den-Dan.com , покупала там зимний конверт для ребенка в коляску ))
     
  16. RitaB

    RitaB миється в бані

    я з іспанії речі замовляю
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І хоч би одна чесно призналась шо в секонді :)))
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Одна знайома (через подругу), своєму жадібному чоловікові в тому "зізнається". Як купить собі щось, етикетку з цінником відриває і каже, що із секонду. А для правдоподібності заходить в секонд і чоловікові бере якісь лахи. Чоловік спить спокійно :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    наші панії роблять навпаки :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мабуть "ваші" пані беруть Ваші гроші, а "наші" - за свої купляють :)))
    В тому і різниця.
     
а де твій аватар? :)