Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 956-й.

    Нічні новини (29.08.2017).

    1. Панцирник. Ревізія контролю рекорду
    Ревізія знайшла помилку... Всі помиляються.
    Перевірка розрахунку:

    340 х 1,50 = 510 г
    835 х 0,64 = 534,4 г
    988 х 4,30 = 4284 г
    Разом: 5,328 кг
    Різниця: 0,872 кг
    Перерахунок лише на 0,872 кг!

    2. З миру по копійці
    З миру по копійці - Брюсу їжа.
    Йду по дорозі - знайшов копійки - кладу на заборі чи ще десь, а коли трішки назбирається, то докладую пару гривень і купляю куряче крильце Брюсу. Але появився ще один - котеня Тома.
    Думає відкривати фонд обездолених тварин ім. Коммунарца.
    [​IMG]
    Фото Томи (хотів gif зробити - чогось не виходить, а раніще виходило) можна побачити: Тома

    3. Город дає!

    Дині і кавуни так і пруть... Так і пруть... (с) Невеличкі, але 2-3 в день маємо.
    "Дадим стране угля! Мелкого - но много!"
    [​IMG]

    [​IMG]

    4. Все треба любити
    Все треба любити - і все будеш мати.
    [​IMG]

    Весною роздавав розсаду. Тепер побачимо, хто як дивився за ними:
    4.1 Сусід - висохли
    4.2 Господарка Бріса - помідори почорніли, нікому зірвати
    4.3 "Благодетель" - ні одного кілка, поросло в'юнком, але щось є...

    5. На свято 28.08.2017


    [​IMG]
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 954-й.

    Подорожні новини (31.08.2017).

    Подорож на ринок

    1. Містечко
    Маленьке містечко. По середах ринок. Тварини, одяг, харчі, збіжжя, свині, книги, ікони, взуття, свідки і все-все-все…

    2. Містечко
    Йду по бруківці. Гарненька вуличка, але за файними воротами дика вівчарка мерво робить – реагує на кожну людину, яка йде на ринок або звідти. Можна було б прив’язати собаку десь подалі, хоча б по середах, щоб сусідів не доводити до сказу… А може ті звикли до такої байдужості?

    3. Свідки
    Взяв літератури трохи. Хотів поговорити і витягнути їх на роздуми – але все як написано і нічого зайвого… Ото дисципліна… Спитав: А що значать букви на німбу навколо голови Ісуса Христа? Але згадав, що вони не признають ікон…

    4. Книжки
    Купив дві книжки.
    Одна з них українською мовою грузинського письменника Нодара Хундадзе «Миргородські ночі». Про життя грузинів на Україні в часи імператриці. Про цікаві і прсті речі, про повстанців, людські відношення і т.п.

    [​IMG]
    Але мене зацікавили деякі моменти з книги, а потім в автобусі прочитав думки Давида і згадав, про свого сусіда, який вже рік сидить вдома після операції – йому відтяли частину ноги – чи то діабет, чи то гангрена якась. Я не скажу, що він погана людина, але мені не хотілося зустрічатися з ним зайвий раз. Не тягнуло мене до нього, а його дикі крики у нетверезому стані не приваблювали мене до спілкування з ним.

    [​IMG]

    Якось надумав таки зайти до нього, та взяти щось йому до чаю. Та щось таке чую, ніби не варто поки що йти, зачекай… Це мене заінтригувало. Що ж то має статися?
    Проходить тиждень…
    І ось приїжджає мати до мене і розказує.
    Нажарила пиріжків та пішла провідати сусіда. Вгостила їх, посиділи, поговорили… Наступного дня зустрілися з сусідкою – та почала нахвалювати свої пиріжки, яка напекла того дня… Але не пригостила мою матір. Тоді я збагнув, чому не треба було тоді мені йти провідувати сусіда – навіть випробування не зробило їх добрішими… Отож, прочитавши думки Давида, я збагнув, що то треба піти до сусіда, хтозна, скільки йому залишилося жити… І мені не таскати тягар скритої образи.

    І ще одна з трагедій українського народу…

    [​IMG]


    4. Ікони
    Підхожу до машини, біля якої розкладені ікони. Водій питає - запитуйте, що цікавить? Питаю: що значать букви на німбі Ісуса? Не знаю, - каже. Ну от, а кажете – запитуйте…
    Цікава річ - ікони.
    Читав десь таке , що ікона – це образ, на якрму написані імена святих (це так , своїми словами). І коли бачу витвори художників, вишиванців нитками та бісером «під ікону» - це неподобство. Тим паче незнання правил іконопису призводить до суттєвих помилок, які не помічають пересічні громадяни, але зрозуміють спеціалісти.

    От наприклад, вишита картина – замість N (справа) вишито И:

    [​IMG]

    Або порушують церковні канони запису ІС ХС – пишуть ІС ХР… (Букви початку і кінця імені ІС ХС)
    Пізніше я поясню, до чого це може привести.

    5. Що за букви на німбі
    Поки що маємо таку інформацію в скріні:

    [​IMG]

    Дають відповідь і коментар:

    [​IMG]


    Коментар явно списаний з православного сайту і явно без посилання:


    [​IMG]


    Але коли я прочитав це, то відчув, що моя щелепа вісить донизу (спочатку 88 –
    Сущий-Русь, а в кінці то взагалі…
    (Нимб Христа хранил Дату Пришествия (Ностр Адамус) / Проза.ру )

    [​IMG]

    червоним пікреслена потрібна інфо
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 1 вер 2017
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Власник танку подав апеляцію і довів, що кількість монет і висохлого клею відповідає вказаній вазі.
    Він довів, що застосовув копійки номіналом "дві" із сталі, які мають вагу 1,8 г. А алюмініві збирає, бо у нумізматів вони мають неабияку вартість.

    Ото ж маємо:

    340 х 1,50 = 510 г
    835 х 1,8 = 1503 г
    988 х 4,30 = 4284,4 г
    Разом: 6 297,2 г
    Різницю із вказаною вагою 6200 г: 97 г

    (різниця можна списати на те, товар завжди має реальну вагу в мінусі, аби не більше розрахункової була для рекорду)
    Можна подавати на рекорд Гінеса.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 952-й.

    Денні новини (02.09.2017).

    1. Погода
    Погода – «супер-пупер»
    Вдень дуже тепло, вночі прохолодно.
    Ввечері 29-го стою на полі і щось так подумалося: Треба накрити огірки. Зняв анти сонячний пристрій над огірками і накрив всі повністю. А наступного ранку (о 6.30) на градуснику було +3С. Капуста навіть трохи околіла від холоду. Зняв рядна і покривала – огірки засміялися.

    2. Ціни на ринку
    Ціни підскочили після похолодання, після граду на півдні і т.д.
    Помідори: 10 - 16
    Огірки: 10 – 25
    Груші: 10-15
    Кабачки: 5
    Кавуни: 6,5
    Картопля: 4-5
    Яйця ринок: 25-26
    Яйця пром: 18-20
    Зелень: 5
    Кури: скачуть вверх

    3. Картопля
    Почали люди копати картоплю.
    Мене теж запросили і пообіцяли заплатити. А чого ж?
    Попрацювали, згадалися далекі роки… Посиділи, пригостилися, випили (крім мене). Навантажили два рази прицепа і згрузили. Заробили по 50 гривень. Кожний. За три години з обідом. 14 соток картоплі.

    Думаю, а скільки ж то пішло грошей на ту картоплю?
    На 14 соток:

    1) злущити після пшениці 10грн х 14 = 140 грн
    2) горанка 20 грн х 14 = 280 грн
    3) культивація (навесні) 15грн х 14 = 210 грн
    4) Посадка (трактор) 15 грн х 14 = 210 грн
    5) Окучування 12 грн х 14 = 170
    6) Налог на землю = 15 грн
    7) Вивіз картоплі на поле = 70 грн
    8) Нітроамофоска (мішок 40 кг) = 70 грн
    9) Отрута проти жука №1 = 80 грн
    10) Оприскування трактором отрути = 170 грн
    11) Отрута №2 (вручну) = 100 грн
    12) Перевіз картоплі з поля = 120 грн
    13) 5 людей х 50 грн = 250 грн
    14) Іжа на 9 людей (4 своїх) х 30 грн = 270 грн
    Разом: 2155 грн.

    Зібрали 75 мішків х 40 кг = 3000кг. Картоплі.

    Питання: за скільки продавати картоплю на ринку?
     
    Останнє редагування: 2 вер 2017
  5. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Во, жук, работает!(с)
    Створив тему і строче й строче...Цікаво, ще комусь це читати цікаво?
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Буває, що й корисне пише. Про чистотіл, наприклад..
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я зараз новий експеримент проводжу.
    Їхав якось в маршрутці і чую мову позаду . Розказує один:
    - Зустрічаю одного знайомого, а в нього одна кисть руки червона, наче шкіри нема на ній і така м'яка... Каже, що назбирав голубиного посліду у відро і залив водою, але не було чим поміщити, то взяв і просто рукой перемішав. За півхвилини рука стала назавжди без шкіри.
    То думаю, якщо те лайно таке їдке, то спробую очистити чайника від накипу. Ото закинув в старий чайник гусячого посліду з водою і зачекаю п'ять днів. Може "візьме"?
    Хоча, мабуть треба голубиного... Бо якось помітив, що у гусей голова чомусь чорна... Потім побачив - вони занурюють голову в пластикові 3-літрові банки (обрізані з піл питної води) і жруть весь їх зміст, в які я збираю їх послід іх затосовую як добрива на городі.
    @Centerer, бачили "Матрицю"? Мало хто вірив в Нео... Але він зупинив війну. Тож, або читайте та думайте, або йдіть і прожигайте за пивом на танцях останні дні свого життя.
     
    Останнє редагування: 4 вер 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 950-й.

    Інформаційні новини (04.09.2017).

    Кінець світу за Ньютоном
    Сиджу і слухаю С.А.Салля "Хроники апокалипсиса".
    Немає відео, лише розмова.
    Головне - вибрате потрібне серед сміття.
    Перша знахідка: Апокаліпсис - це штучна подія. Ну те, що є версія, ніби написано гностиком Коринфом в 15 сторіччі (Гсостики - члени гомосексуальних сатанинских сект [Салль], які урівняли Бога з Дияволом і т.д.) і було "внедрено" в апокаліпсис теж може жити, як і вся решта пророцтв, тільки один Бог знає що буде і той, хто приде на Землю з неба.
    Але масон Ньотон вирахував, так би мовити часи аполіпсису. Даю інформацію, але не повну. Та й собі на примітку, бо час дорогий тут - 5 гривень за годину.
    Слухати російське хникання про сионізм нема часу.
    Мій погляд: Ньютон міг знати про це тільки від Господа, як би він там не шифрувався. Тільки чується іноді таке, яке хочеться, а не те, що говориться. ) "Шляхи Господа невідомі людині... Хіба? "
     
    Останнє редагування: 4 вер 2017
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 947-й.

    Нічні новини (07.09.2017).

    1. Погода
    Назавтра обіцяють гарну погоду. На вихідні навіть спеку. А у вівторок і середу дощі.
    Але в останню суботу греміло і лило... Трохи зачепило, але не бачив того гармидера, що показували по ТВ - буревій та град.

    2. Чому нерегулярність
    Багато роботи - підготовка на зиму, збір врожаю, продаж надлишків, тому немає часу на щоденне ведення рахунку днів. Ледь вириваю час щось почитати і подумати. А то падаю на диван і засинаю. От прийде зима - і буду активно писати.

    3. Майбуття. Слідами Соломона

    Написав оповідання "Майбуття. Слідами Соломона". То було навесні, хоча можна було діяти так ще раніше, а не доводити все до того стану, який маємо в країні.
    Багатьом може це бути незрозумілим, та не всі ж відразу стають майстрами східних наук боротьби.


    4. Материнка (Дущиця)

    Це така трава... Я вже писав про неї. То жіноча трава. І небеспечна для чоловіків, хоча іноді може бути корисна.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Зараз єдиний інфопростір. Це гібридне чтиво, пишеться в розділі "Війна" для донорів гібридів. Хлоп працює в проекті дискредитації, підготування війни, рагулізації сприйняття поняття війни. Послідовник юродивого псевдовоїна Василька.
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Пише в несподіваному для чистотіла розділі "Війна".
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 944-й.

    Нічні новини (10.09.2017).

    1. Погода і картопля
    Ці дві доби стоїть спека, як на осінь. До +27С. Після двох днів приємного дощику добре копається картопля. Земля - наче пух, бо давав компост під кожну картоплину. Велика вродила. Копаєш - аж любо заступом працювати. Одне задоволення.
    Пішов до однієї жінки по товч та й розказую про картоплю і компост. А вона здивована - бо виносить листя у провалля. Розказав про пасинкування помідорів, бо стоять в неї зелені і не червоніють - заросли і немає сили на плоди.
    Розказував про хрущів та курей, бо хтось розказав їй про мене, що колись збирав тих жуків. Вони навіть не знають, що хрущі для кур - як тістечко для дітей.
    Коротче: відчуваю себе Прометеєм, який несе людям розумне...
    Це тільки порівняння, не більше.

    2. Місяць
    Було повнолуння. Вночі світло - хоч картоплю йди копати і фонарі на вулиці горять... У суботу наробився, що заснув відразу, як приліг перепочити о 22-й вечора. Бо ще встиг ввечері перекопати в тепличці і посіяти укроп з петрушкою. Огірки ховаються по усіх кутах.

    3. Дата на 944-й день
    Знайшов програму "Калькулятор дати і кількості днів". Там багато є різних "прикольних" калькуляторів.
    Онлайн калькулятор: Дата и количество дней
    Якщо 17.07.17 - це 1000-й, то нульовий - 11 квітня 2020 року.

    4. ІНН

    Знайшов електронний визначник особи по ІНН
    Расшифровка ИНН (идентификационного номера) Украина - онлайн расшифровка
    А що смішно - там визначено, скільки залишилося власнику ІНН жити.
    Такі прав.ла:
    http://bystryi.at.ua/publ/cikave_z_...odzhennja_po_identifikacijnomu_kodu/14-1-0-75
    Але український ІНН відмінний від російського за правилами.
    Але чому це мене цікавить? Віруючі бояться брати цей код, неначе щось змінеться без їх участі. Всіх, хто не взяв ІНН, легше буде відсіяти від тих, хто візьме число або знак. Але ІНН - і є те людське число, за яким і визначиться той, кого бояться. Вірніше, якимось чином наведе на того. Десь так...
    І ще. Колись писав, що ті, хто біжить зробити біопаспорт для виїздк за кордон - той у перших рядах, готових нанести знак собі, бо вони біжать набрати благ, яке гарантує їм оте підключення до нового життя. Хоч не чип, але вже "готові" і чип вмонтувати, аби жити без злиднів.

    5. Контрафакт на ринках
    То я так думаю, бо хотів купити мастило для ланцюга бензопилки, але на етикетках немає ані об'єму, ані дати виготовлення. А тих етикеток різних - "пруд пруди"
    [​IMG]

    6. Підпис на закрутках

    Закрутки з помідорами та іншим вирішив підписувати догори ногами, бо ставлю банки в пластикові піддони, не вище 0,7 м. І дуже не зручно читать рік. А тепер не треба перегинатися, або піднімати на рівень очей.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 вер 2017
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сподіваюся, що коли після війни ви не знайдете аптек і тим паче ліків, щоб вилікувати коросту на ногах - то згадаєте мене і чистотіл. Може напишу ще, як відкрити консервну банку без ножа чи відкривачки, які ви загубите, коли будете втікати.

    Так, тільки текст у вас неправильно написаний:
    - проект виявлення поганих, а не дискредитації;
    - підготування не до війни, а до захисту та виживанню;
    - не вичурної рагулізації поняття, а справедливого обвинувачення війни.
    Помиляєтесь. То я його кликав, а не @VasMT мене до себе. Виявилося, що "Болівар двоїх не винесе." (с)
     
    Останнє редагування: 11 вер 2017
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 943-й.

    Досягнення V&K (11.09.2017).

    1. Святий день
    Сьогодні Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

    Нещодавно почув, на місцевій мові - головостину...
    Колись давно йду додому, 11 вересня, а стоять двоє молодих хлопців - п'яні і курять. Питаю: "Що за празднік?" - Кажуть: "Свято якесь..."

    2. Виставка ВДНГ від V&K
    Руки так і чешуться щось робити.
    Тому проведемо оглядини господарства. Не з метою самохвалу, а з тим, що можна досягнути без хімії, ЕС, у ладах з природою і зі своїм розумом.
    Ото дивлюся і думаю: нащо було вчитися на інженера, щоб за скотину тримали, коли можна самому працювати на себе і в своє задоволення? Але все ж таки без освіти такого не придбаєш - бо ніколи селянину підняти голову, і ті, від кого залежить їх благополуччя гребуть собі, поки ті в землю дивляться...
    Коли настануть тяжкі часи, то сьогоденніші спогади будуть зігрівати всередині.

    3. Картопля
    У сусідки зібрали : 14 соток, 3000+500 (прибавлю на збір після культіватора і похибку в плюс)=3500 кг. Одна сотка = 250 кг
    У сусіда: 10 соток, 2000+300=2300 кг. Одна сотка = 230 кг
    Викопав поки що одну сотку у себе: 350 кг.
    Якість картоплі - не зрівнянна.

    [​IMG]


    3. Помідори
    Це взагалі...
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    4. Кавуни і дині
    Я таких смачних кавунів ще за життя не їв... ХЗрусткі, сочні, тонкошкірі, а як прочищають нирки!!
    [​IMG]
    Для динь вигадав новий спосіб вирощування в наступному році.

    5. Укроп, топінамбур, редька.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Підсумок.
    Велика подяка всім, хто допомогав мені фізично і духовно. Любіть і шануйте одне одно - і буде все у вас. І всім хватить.
    Знайщов старого вірша і чомусь його немає у моєму переліку. Для Донбасу писав. Але марно виявилося.




     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Спам в розділі "Війна" - робота на ворога.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви такі прозорливі, навіть самі про це не здогадуєтеся. А може здогадуєтеся, тільки граєтеся???
    Ворогів багато, і я думаю, що ви згодні з цим. Кожний з нас працює на когось, хто є комусь ворогом, хто гречку бере, хто хабарі і т.п. - і ніхто не знає, на кого насправді працює. Але якщо знаєш, хто є хто, - то є вибір, а не верещати наосліп, хто є кращій!!! Не дуже складно пишу для вас?
    Тепер згадайте х/ф "Чужий проти хижака":"Ворог мого ворога - мій друг". Отож, даю вам кінець нитки. Якщо ви такі розумні, то розмотуйте - а якщо не спроможні, то що з вас брати, крім ганьби - а воно мені тре? Будете жити з цим до кінця віку. То що, поїхали? "Кто нам мешает - тот нам поможет" (с)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 вер 2017
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви не знаєте хто є хто, але заповнюєте розділ "Війна". Спробуйте, поки не знаєте, хто є хто - не воювати. Я буду вибірково вам відповідати.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Николай Рерих
    Декого знаю, бачив - сильний суперник, я навіть позаздрив і відпустив комплімента, щоб зарання не насторожити, але ввести в оману...
    Я ні з ким не воюю. Трішки тренуюся. "Тяжело в учении, легко в бою" (с). Вдома-то я на кошках тренуюся )
    Кіт малий вже виріс, але за два місяці так не став цивілізованим - дикун дикуном. Та зима його зламає, а так - наче не злий. Мати його вчора приходила, то кажу:"Прийщла провідати, то хоч би шматок ковбаси принесла від багатого вашого столу". Бо баба вихвалялася, що заробляють багато (я склав їх доходи = 12000+5000+3000+1500=21500 грн), але не можуть сітку поставити, щоб кури не розбігалися чи воду провести на двір. А ввечері починаєть лайка на тих курей - то кажу:"Ви як починаєте кричати, то всі качки і кури ховаються і мовчать" - рже, як кінь. Я теж...
    P.S. Ви по тому випадку? Краще б то був ворог, ніж той, від якого не знаєш чого чекати - отруту лестощів чи ножа в спину.
    То ваша справа, а я не маю ні права, ни сили вас принудити, але все, що скажете, може бути використане проти вас.
     
    Останнє редагування: 12 вер 2017
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 942-й.

    ПРО ІНН (12.09.2017).

    1. Діоклетіан
    Християнство офіційно почло існувати з 312 року, коли Констянтин Великий видав у Мілані едикт, за яким християнам дозволялося вільно сповідувати релігію, будувати храми і займати громадські посади. Але перед цим йшло гоніння християн і запеклівійни за прийняття нової релігії на рівні з древньоримськими богами.
    Перед Констянтином був Діоклетіан, який провів реформи в Римі і дав ще часу пожити великій імперії трохи більше віку.
    Діоклетіан прийшов до влади 20 листопада 284 року і про нього казали, як про зло, бо почав гонитву проти християн, хоча і був видатний службовець, який "закрутив" гайки.
    І також відзначився історією про капусту. Так, іменно тою, про яку згадувалося у х/ф "Москва слезам не верит":
    В 305 році він добровільно покинув владу, передавши її своїм співправителям. Через деякий час до нього в село Салоне приїхали його співправителі, з проханням знову керувати імперіею. Діоклетіан відмовив їм, сказавши: «Подивіться, яку я виростив капусту».
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 942-й.

    Продовження про ІНН (12.09.2017).

    2. Сьогодняшнє, що відбуло

    Почав копати картоплю, вирвав зілля, виніс його. Пішов перепочити. Написав першу частину про ІНН (ідентифікаційний номер) та почав з Діоклетіана і задумав більше написати, але світло пропало… Перекусив печеньками з молоком. З’явилося світло. Налаштував компа тільки… Світло знову пропало. Спочатку розсердився на електриків, але потім згадав, як сам писав про снайпера – більше трьох не прикурюють… Тобто не став випробувати втретє. Пішов копати картоплю далі з 12.00 до 15.00. Закінчив свої 1,5 сотки і сказав "Алілуйя!". А в 15.05 почався дощик. Невеликий, але вже була б грязюка. Знав же, що дощі почнуться, але хотів посидіти за компом. Так ні, комусь видніше, що мені робити…
    Але насміявся, коли копав картоплю. Бо згадав, як читав про другого імператора і Юпітера, та про своє.

    3. Пенсійний фонд - електронний облік.

    Наштовпхнуло мене писати про ІНН знайдена заявка на згоду фізичної особи надавати свої дані фонду без права розголошення. То там ті, хто не має ІНН повинні мати якийсь інший номер в паспорті, тобто всі будуть занесені в базу даний, хто є хто: хто «за» і хто «проти». Так жив собі з номером у паспорті спокійно, тепер треба про пенсію дбати. Вона стара страшна, але дають людям – може, щоб не змогли прочитати, що підписують? Але і це не страшно.
    [​IMG]
    Далі буде.
     
а де твій аватар? :)