Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 982-й.

    Підсумкові новини (03.08.2017).

    1. За 983-й день
    Було свято Іллі-пророка. Майже нічого не робив, хіба що закрив дві банки огірків, і то... Три кришка споганив, поки Іллю не попросив змилуватися і дозволити закрити банки на зиму. Дощів не було - спека, значить будуть пожежі. Так в народних прикметах. А ще такі є:
    2. Подяка за сережку
    Вчора ввечері привезли те, що я просив в обмін на сережку. Дещо сказав їм, але не головне. Потім їм скажу.... На передодні, коли дівчина "летіла" через загорожу, то могла би і голову відірвати, якби я не зняв стального дроту, який там був натягнутий - якраз на рівні голови падаючої дитини. Виноград старий посох, а дріт для нього чіплявся за мене, вірніше - я за нього, поки не зняв його. Враховуючи, що їх родина перед тим втратила діда, то був би шок повний для них. Але Бог змилувався над ними і я прибрав того дрота... Гроші я занесу до церкви... Так було сказано.

    3. Новини з сараю

    Скоро той, хто живе в сараї розтовстіє, бо забирає все, що йому даю:
    два огірка;
    одне яблуко;
    Дві цукерки. Ні, три - ось фантик...

    4. Кошкін дім

    Посварився з кішкою. Вимагає від мене м'яса... Сказав їй:"Йдіть, ви , принцесо туди, де вас м'ясом накормлять, а тут їдять те, що я даю". До вечора десь лазили маманя з сином - під вечір приьбігли і навіть нарешті малого погладив. А борщ їли мій - аж забризгалися, як свині...

    5. Зрозумів, що то є

    В червні в розсаднику щось почало рости - якесь зілля. Листя нагадувало "баранчики" чи як там воно, - в дитинстві їх збирали та їли, такі кругляшкі зелені. Сьогодні нарешті зрозумів, коли побачив початок квітіння. Через пару днів буде гай шуміти і червоніти розсадник. Я думав, що якась сорока наїлася тих баранчиків і опорожнилася в мене тут. Але де воно взялося, та ще такою купою?
    [​IMG]

    6. Ожина

    [​IMG]

    7. Расторопша (чортополох) і коров'як сохнуть

    [​IMG]
    8. Квітник гладіолусів
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 сер 2017
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Честно скажу, що росіяни - цікавий народ, а от влада - незнамо від кого... Але я не про те. Надибав таку от інформацію. В Росії якийсь бум: чи то чекають когось, чи то вже у них на "мазі" і тепер по два крила мають - не зрозуміло. Але будемо все це просіювати і знаходити те, що треба.
    Сьогодні знайшов цікаву річ у книзі Фоменка "400 лет обмана". Не можу скопіювати, то даю скани - цікаве про Кассіопею.
    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]
    Я ще не зрозумів, що вони очікують від свого винаходу, особливо від книжки Максимової "Код Анрея Рублева", яку написала, як виклик
    (Наш ответ Дэну Брауну)
    "Коду да Вінчі"

     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 981-й.

    Підсумкові новини (04.08.2017).

    1. Спека
    Градусники +34...36С в тіні
    [​IMG]

    2. Рятуємо города
    Натягнув над огірками пп-плівки. В тепличці добре - все росте і пре...

    [​IMG]
    3. Томати - Італійська квітка (Рожевий промінь)
    Дуже великі. Довго зріють. Є червоні, але на насіння залишив. Можу висилати насіння. Оплата - затрати +подяка.
    Ще є "Биче серце", "Де Барао" та "Великий рожево-червоний"
    [​IMG]
    4. Новини потойбіччя

    На битву за Україну та Київську Русь визвано десять князів. Сьогодні про братів : Бориса і Глеба, які були обрехані московитами та вбиті.
    Даю трохи інформації - хто хоче знати більше, зайдіть на посилання.

    Пам'ятаєте, яка була битва у "Володаря кілець" і як мертві зрадники прийшли бити темні сили? На цей раз прийдуть ображені і принижені... Ніхто не втече від розплати.
     
    Останнє редагування: 4 сер 2017
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 980-й.

    Підсумкові новини (05.08.2017).

    1. День Почаївської ікони Божої Матері
    В Біблії закладка у мене – карточка Почаївької Лаври. Це знак.
    [​IMG]

    2. Завтра, 6 серпня – день святих Бориса і Глеба
    Не забувайте і шануйте їх - вони нас врятують!

    3. Гуси врятували … мене
    О 03.16 гуси розкричалися на веранді. Вийшов до них – як одного загризли, то тримаю їх у ящику на веранді. Може хтось крався щось вкрасти? Але то всього був дощик на вулиці – всього три літри води. Гуси пити захотіли…

    4. Кошкін дім
    Приходять їсти коти… Голодні… Їдять юшку (кісточки, натерті огірки, картопля і вермішель). Зиркають на мене косо, але їдять…

    5. Третій князь з десяти…
    Названий третій князь – Мстислав Ростиславич Хоробрий.

    Поки читав його біографію та історію тамтешню, то зрозумів, чого монголи розбили русичів і надовго панували на Русі. В 1150-1208 роках така бійня була між усіма княз’ями, братами та батьками, що навіть наступний апокаліпсис – наче фільм про Буратіно…

    У 1169 році Мстислав Хоробрий разом з Андрієм Боголюбським знищили Київ. А в 1173 році вже Мстислав Хоробрий був оборонцем Вишгороду проти навали сина половецької княжни та Юрія Довгорукова – того ж знову Андрія Боголюського. Але відбилися Мстислав з галичанами від навали половецької. Ось скан проти сил:

    [​IMG]

    Вся «РФ» в зародку напала на Київ, так би мовити…
    Мстислав помер в 37 років від невідомої хвороби на посаді Новгородського князя. Ніхто не знає, окрім Бога і вбивці… Меч правосуддя вже піднято.

    Цікаву річ знайшов Одна ікона на двох святих?

    Мстислав перший Володимирович Великий (1076-1132)
    [​IMG]
    Та Мстислав Ростиславич Хоробрий (1143-1180)

    [​IMG]
    [​IMG]
    Про Мстислава Хороброго:

     
    Останнє редагування: 5 сер 2017
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 979-й.

    Підсумкові новини (06.08.2017).

    1. День благовірних князів Бориса і Гліба
    Ходив до церкви і віддав 100 гривень на пожертву дому Божому (як і обіцяв - за сережку).
    Туди ходять тільки жінки чомусь, чоловіки – там працюють.
    Може їх чоловіки хочуть відпочити хоч в неділю від сварок і крику?

    2. Реклама
    Лізе усюди, навіть у кожний дитячий садок, особливо заманює абрикосовий рай… І так і сяк – спонсор «»Самогонка на абрикосах».
    Нічого не бояться. Ну, пийте, пийте… Бо я вже нічого нікому не кажу. Їх вже не переробиш…

    3. Навіщо платити?
    Ще давно … Пальці пріли на ногах. А у кого літом не чешуться? Мазь від грибка в 2008 році коштувала 45 грн. Але просто взяв і запарив чистотіл. Три-чотири рази за літо зробити ванну для ніг – і ноги як у немовляти.
    [​IMG]

    4. Четвертий князь з десяти…
    Названий четвертий князь – Олександр Ярославович Невський.
    Князь Александр Ярославович Невский (Рюрикович )родился в 1220 (по другой версии — в 1221) году и скончался в 1263 году. В разные годы жизни князь Александр имел титулы князя Новгородского, Киевского, а впоследствии великого князя Владимирского.

    [​IMG]


    5. Інфа про ім’я «Александр»
    На сайті про Невського знайшов розділ «Великие люди по имени Александр». В ряду одиозні і не дуже особистості:

    [​IMG]

    Захарченко та Кержаков)
    [​IMG]

    Турчінов
    [​IMG]

    Залдостанов
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 сер 2017
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Кіко трави? Кіко води? Залити кип"ятком, чи треба аби покипіло? Скільки ноги в тому тримати? В теплому чи в зимному?
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Тобто, дійсний рік народження Олександра в найкращому випадку — 1228, а не 1221. Тим більше, що Плано Карпіні у своїх записках повідомляє: у квітні 1246[10] він застав Олександра, сина Великого князя Володимирського Ярослава, у ставці хана Батия заручником.

    З цього деякі дослідники роблять висновок, що Олександр через свій юний вік не міг брати участі у битві зі шведами на Неві (1240 рік) та з німцями й естами на Чудському озері (1242 рік)
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Слушне запитання. Якби ніхто не зацікавився, то нащо я марнував свій час?
    А так із радістю напишу.
    Я користуюся таким чином з 2008 року і забув про свербіння. Вимивається між пальцями і всюди.
    Але краще спочатку спробувати не дуже сильний розчин і не дуже довго тримати в ньому ноги - хтозна, яка у людини може бути реакція?
    Я вже не боюся, але й не ризикую сильно "протравлювати" ноги.
    Якщо помити останнього разу восени останнім чистотілом - то вистачає захисту до весняного зілля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 978-й.

    Підсумкові новини (07.08.2017).

    1. Мріяти шкідливо
    Обрізав крила гусям. Щоб не мріяли полетіти в небо і мене не діставали своїми бігами. Тепер притихли – тільки в небо дивляться мовчки…
    А мене підвищили до Майстра.))
    [​IMG]
    2. Погода
    Цілий день йде дощ. Такий тихий… Без вітру і блискавок. Назбирав 500 літрів води в бочки. Телебачення новини подивився – і жах бере, що робиться навкруги з погодою.

    3. П’ятий князь з десяти…
    Названий п’ятий князь – Святий В’ячеслав Чешський.
    Дни памяти — 17 (4) марта и 11 (28 сентября) октября по новому стилю. Смотрел православный календарь – и не нашел эти дней записанными. Может кто подскажет, почему? Может тут разница русской и украинской православных церквей?

    Чому десять князів – пізніше розкажу. Але тяжко серед них розібратися, особливо в їхніх попередниках, приємниках, батьках, братах… Така куча мала… Та що поробиш, така моя доля.

    4. Благовірний чи святий?
    Корисно знати
     
    Останнє редагування: 7 сер 2017
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 977-й.

    Підсумкові новини (08.08.2017).

    1. Гуси-лебеді

    Сьогодні через вікно бачив, як двоє гусей затиснули дзьобами шию гусці і хотіли втопити її. Та не так легко це зробити, тому був час зняти кінець цієї історії. Вирвалася та втікла.

    [​IMG]

    2. Погода
    Не пече, не морозить. П’ю чай з пакетиком «Канді» та з однією квіткою расторопши (чортополох). Смак – м-м-м-м- медом віддає.
    [​IMG]

    3. Тепличка
    Огірки поховалися… Ззовні тільки побачив.

    [​IMG]


    4. Війна духовна. Навчання.

    [​IMG]
    Вже видалили…

    5. Шостий князь з десяти…
    Названий шостий князь:

    Святой благоверный князь Михаил Тверской (1272 - 1318)

    [​IMG]
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 976-й.

    Підсумкові новини (09.08.2017).

    1. День святого цілителя Пантелеймона
    Сьогодні гуляв по древньому селищу, вірніше там було колись і збирав лікарські рослини. Прийшов додому і на плані намалював маршрут збору рослин. План сканував із книги, де є план розкопок цього селища. Колись починав писати оповідання «Золоті коні Батия». Але все знищив вірус і не залишилося рукопису, хоча в голові дещо залишилося. Мабуть, все ще попереду…


    [​IMG]

    2. Війна духовна. Навчання
    Завдяки @terRen мав якусь змогу відповісти декому на запитання «Як виростити Агні-йогу»

    Притчі про життя ...
    [​IMG]


    3. Сьомий князь з десяти…
    Названий сьомий князь: Рівноапостольний великий князь Владимир
    Інформація про князя взята із інтернета ,а там всякого повно, та головне вибрати правильну стежу.

    [​IMG]
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 975-й.

    Підсумкові новини (10.08.2017).

    1. Випробування на собі
    Вчора випив чотири кружки чаю з расторопшею. Печінка аж загуділа… Загострення. Як в Трускавці – напився води, скільки хотілося, потім ходив як стовп з набряклими «почками». Пийте чай з расторопшою, але в міру.

    2. Війна духовна. Навчання.

    [​IMG]

    3. Практика Дзен
    4. Восьмий князь з десяти…
    Названий восьмий князь: Князь Игор

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 974-й.

    Підсумкові новини (11.08.2017).

    1. Погода

    Спекотно… до плюс 35 С
    Пробую медитувати за методикою Мастера Дзена Су Юня...
    Або засинаю, або мокрий від поту...

    2. Дев’ятий князь з десяти…
    Названий дев’ятий князь: Князь Ярополк Владимирович


     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 970-й.

    Підсумкові новини (15.08.2017).

    1. Все минає
    Промайнуло чотири дні…
    Просто вирішив провідати цивілізацію.
    Побачитися з друзями, пройтися посеред людей по місту, посвятити букетик квітів з маком.
    Надивився новин. Біда у світі, в Україні. Пожежі, спека, зливи, селі, війни, злочинність, беззаконня, секс, розпуста, шоу, горілка, реклама.
    Витратив 800 гривень. Що купив? Так, нічого такого…
    Віддав борги. Забрав борги.
    Хіба що АСД-2. Стимулятор Дорогова. Армавірського виробництва. Є українського виробництва – але чомусь не беруть його. Для тварин - але допомогає людям. Історія цікава, потім надам інформацію, якщо кого зацікавить. А то от розписав про чистотіл для очищення ніг від чесання, а тепер чекаю відповіді – як там і що від авторитетної людини @manur .

    Минуло 30 днів всього від початку створення теми... Це багато чи замало, щоб щось зрозуміти про навколишнє?

    2. Кількість днів історії

    2.1 Ейфелева вежа має 1792 сходинок. Це рік початку чогось незбагненного. Чи то кінця великої французької революції, чи то її закінчення зі швидким переходом до терору?

    [​IMG]

    А потім репресій до самих катів і врешті появи імперії, її розквіту і загибелі імператора.

    [​IMG]


    Імператор помер! Хай здравствує Імператор!

    2.2 Меморіал Міус-фронт має 260 сходинок. В шкільні роки не раз там бував, і мені завжди здавалося, що там не менше 1000 сходинок. А їх всього 260 – кількість днів оборони на рубежі Міус річки (ширина якої 3-4 метри в тому місці) з жовтня 1941 року по червень 1942 року.

    [​IMG]

    А потім ще в 1943 році назад відбивали… Тепер знову Донбас у війні.

    2.3 Висновок: кому він потрібний, той висновок?


    3. Персеїди

    Опівночі з 12 на 13 серпня купив морозиво «Кактус» і пішов у поле за місто спостерігати за метеорним потоком персеїд. Їх небагато було, але мене більше турбувало, щоб мене за маніяка не сприйняли. Але була надія на те, що завважать мені, бо я був у білому одязі. А ті маніяки не будуть ховатися в білому… Згадалося, як батько розказував..

    На початку 50-х пішли вони з другому влітку у сусіднє село на вечорниці. Ну то йдуть полем, а по дорозі віз їхав… Місяць тихо сам із собою розмовляв… Але ж бачуть, що з возу щось падає… Зупинилися і стоять. Коротше: то яструбки були. Оточили їх, запитання… Нарешті вирішили відпустити. А головний каже: «Оцього (мого батька), в білих штанях – відпустити, бо ті, кого ми шукаємо не ходять в білому по лісі, а другому дайте шомполів пару, щоб не бігав вночі по лісу.»

    @manur скаже – от бач, нічого не відбулося дивного! А я , як в анекдоті про попугая: «Ти чого мовчав? – Хе, уявляєш, скільки ото ми заробимо, коли всі поставлять проти тебе, а я заговорю?»



    4. Десятий князь з десяти…

    Названий десятий святий благовірний князь Володимир Ярославович Новгородський
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Перепрошую, що змусив чекати. Не думав, що Ви того аж так чекаєте.

    Пішов я на берег Вісли, там в чагарях нарвав трохи чистотілу. Зробив все так, як добродій @Коммунарец розписав. Тримав біля 40 хв. Жодних неприємних відчуттів при цьому не було.

    Після того таки краще стало. Планую то повторити. Може й цього тижня.

    Але, спробую траву не викидати після настоювання. Потопчу її у воді ногами))))))

    @Коммунарец, дякую за рецепт!!!!!!!!
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 969-й.

    Інформаційні новини (16.08.2017).

    АСД
    Дам поки що першу частину про АСД з журналу "Добрий лікар".. Якщо когось зацікавить - дам решту. Купуємо вже роки зо три, але якось треба був номер, що "прогавили" - так і не знайшов ніде...
    АСД має пряме відношення до війни. Вірніше, розроблялися як посттравматичні ліки від радіації. Після їх розробки в 1947 році, Дорогов був вбитий за невідомих обставин. А чорнобильцям їх прописували?
    А ліки такі смердючі, як ... Кажу, фільм такий був "Парфюмер" - так той робив ліки красоти з трупів. Виварював і збирав масляну рідину... То ще щось таке, як на стародавньому Сході робили штучне мумійо... З невірних та рабів.
    Коштує зараз 110 грн.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 сер 2017
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 969-й.

    Підсумкові новини (16.08.2017).

    1. Погода
    Навколо все у спалахах. Десь дощ йде і блискає. У нас не чутно, тільки темінь...
    Мабуть десь знову злило добре після тижневої спеки. Хтось прийняв на себе нищівний удар природи.

    2. Обіцянки-цяцянки

    Заходив якось до знайомих сепаратистів... Ну як життя, як прориви- буде щось чи глуха оборона? А вони такі насторожені, щоб таємницю не видати якось, навіть оком... (Ах да!! Забув сказати, що сепаратисти - це мої знайомі, які роюлять сепаратори. Магнітні, оптичні, електричні, ще детектори і металошукачі - взагалі таке, що потрібно у будь-яких технологіях виробництва, яке себе поважає.) Ну то бачу новеньке у напрямку їхньому і шуткую: що, в емірати хочете поставляти чи в Індію? То ви позбавите мільони людей роботи, а ті прийдуть до вас і залишать вас без неї. Відповіді не став чекати, бо вже стукачі побігли стучати, що ходять тут без супроводу і нагляду.
    Тая про що я??? Да, наробили тих роботів та автоматів і гадали, що легше стане людині. Стало. Роботи не стало.

    3. Десять князів

    Ось перелік святих блажених князів, які допоможуть Україні проти окупантів, на яких була зібрана інформація.

    1)Владимир Ярославович,
    2)Александр Невський,
    3) Михаил Тверськой,
    4) Князь Игор,
    5) Ярополк Владимирович,
    6) Св. Вячеслав Чешський,
    7) Рв. Князь Володимир,
    8-9) Князі Борис та Глеб,
    10) Князь Мстислав Новгородський

    Як, коли і де - поки не скажу. Спробуйте самі здогадатися.
    Дещо перетворив, але це виглядає отак приблизно:

    [​IMG]
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 967-й.

    Ранкові новини (18.08.2017).


    1. Дрібниці
    Вчора трішки посварився ввечері з тими, у кого всі комп'ютерщики і всі граються на комп'ютерах. Не дають подумати, проаналіщувати. Скоро поїдуть і відпочину, тобто попрацюю.

    2. Погода

    Чудова. Вчора навколо все було у спалахах. Десь йшли дощі і блискало й гриміло. Скоро буде і в нас - лагідний і тихий...

    3. Небезпечно!

    Збирав ожину.
    [​IMG]


    [​IMG]
    Помітив підозрілу ягоду. Гадав, що то вороняче око, але потім прочитав вдома, що не така вона. Але схожа. Там багато було на стеблі. Подумав і перерахував всі ті "підозрілі" - тобто подивився, що всі ягоди на місці.
    [​IMG]

    4. You tube
    Хотів якось показати другу тріллер "Друкарську машинку-2". Але не було музики. ... Бо не узгодив - не вказав автора музики. А в "Симфонії Пі" - була. Бо вказав, чия то.

    5. Війна пророцтв
    Знайшов одного сайту - треба трохи подумати, бо там така війна йде за право бути месією, де і коли, що аж подих збило.
    Але дам посилання, може кого зацікавить, щоб було з ким побалакати, крім @jasvami.
    Пророчества,предсказания о пришествии Мессии, Имама Махди, Утешителя,Майтрейи,Гэсэр-хана,Калки Аватара,Саошьянта
     
    Останнє редагування: 18 сер 2017
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 966-й.

    Інформаційні новини (19.08.2017).

    Сьогодні трішки інформації про того, про кого мало хто знає. Я особисто тільки-но на днях дізнався і для мене це було здивування: скільки читав Біблію, а так і не бачив чогось, особливо такого чогось дивного, що не вкладається голову, якщо сам копаєшся. Як колись - скільки не брався вивчити ремонт телеапаратури - нічого не складалося, поки не потрапив на курси телемайстрів і як це виявилося цікаво і просто, коли є наставник. Особливо здибався меня майстер "на всі руки" - то навчив не боятися знімати "лягушку" і перевіряти присутність високої напруги на вихідній лампі.

    1. "Тайны долины пирамид"
    Мій знайомий дав мені книжку А.Печенкина "Тайны долины пирамид". Це така солянка із багатьох книг видатних дослідників египетських пірамід.
    Перший розділ - з книга Поля Брантона.
    Піраміда - це містерічний засіб Імхотепа (він же Тот Гермес Трисмегіст), за допомогою которого йшло перетворення людини у "посвященного". Але потім злі жерці загубили справу і взяли все у свої руки, але Імхотеп у своєму " будущем перевоплощении" розробив новий спосіб щляху до Бога - через віру.
    Все це цікаво, але мені попався текст про "Утешителя". Даю копію.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    2. Що каже Біблія?
    Тут краще прочитати
    [​IMG]

    3. Сайт про "Утешителя"

    [​IMG]
    4. Зворотній відлік часу
    Не можу знайти запис, що коли прийде Утішитель, то час піде у зворотньому відліку... Потім знайду.

    5. Хто ще є Таємничий?
    Останній ангел, ловець...
     
    Останнє редагування: 19 сер 2017
а де твій аватар? :)