Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що бачив і відчув.
    Вчрора білка прибігла жерти фундук (абрикоси вже всі потягала на дерева і розвісила сушитись), та така нагла шо я підійшов до неї і дав її пщигля в ніс, з страшним криком білка втекла, але через годину прийшов їжак і зжер все з котячої миски....:dntknw:
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мав ще заєць забігти до вас, але він зустрів білку із синцем, тому прийде вночі.:derisive:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    За темою розділу.
    Місія ОБСЄ заявляє про збільшення військової техніки на кордоні України з РФ.
    OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) | Twitter
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тобто, ЗСУ накопичує військових на своєму кордоні з РФ? Скоро вперед!?

    "
    OSCE SMM Ukraine‏ @OSCE_SMM 4 ч.4 часа назад
    Більше транспорту воєн.типу в напрям.від/до кордону України з РФ.СММ не пускають на б-п.в Новоазовську вже 2+г–Мінськ порушується далі"

    Від/до - це куди?
     
    Останнє редагування: 22 лип 2017
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Це в напрямку тематики розділу в якому ви створили цю тему.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 995-й.

    Випуск новин з підсумками (22.07.2017).

    1. Що розсмішило
    Сьогодні вранці гуси залізли в тазик з водою та огірками.
    «Гуся з яблуками» та «Гуси в пелюстках роз» бачив.
    «Гуси з огірками» - побачив вперше. )

    2. Що нового по ТБ
    В Дніпрі (річка така, а не місто) люди вже не можуть купатися із-за цвітіння води, внаслідок росту водоростей та бактерій із-за неконтролюованого зливання фосфатних миючих засобів у річки без очищення. Так кажуть. А ті слизи з водоростей обліплюють людину… Гидко… Колись в Англії із-за скидання жіночих протизаплідних засобів риби чоловічої статі поміняли стать на жіночу…
    А от на городі паршиво зав’язуються кавуни. Зовсім немає бджіл. Поприскав водою з цукром і медом – може комахи хоч запліднювати будуть. Пару виросли, а то все обсипається. Немає бджіл.

    Колись на ЛФ написав «Катастрофа настане, коли воду отруять і вимруть бджоли».(

    3. Що на городі
    Поприскав все від фітофтори, бо жара і вологість – найкращі друзі хвороб рослин.
    Вивів проміжні результати експерименту «Вплив бобових рослин на захист і приріст врожаю бараболі», яке проводилося з метою вияснення що баби і діди радять:
    1) Бобові захищають від колорадського жука – Жук не боїться!
    2) Чи проростають бобові, які пошкоджені довгоносиками? – Так, проростають. Їх висаджено окремо і дали нормальний виріст.
    3) Бобові файно впливають на врожай, бо бараболя споживає азот, який накопичується в коренях бобових рослин. – Поки що невідомо. Але ті, що ростуть з бараболею в два рази крупніше за тих,
    [​IMG]

    що ростуть окремою громадою.
    [​IMG]

    Можливо це із-за компосту, який я в цьому році кидав під кожну бараболю.

    4. Що знайшов
    Шукав припій та каніфоль. Знайшов свої старі:
    Збереження (50 коп СРСР) поряд із жуком, якого впіймав ввечері
    [​IMG]


    Своє старе захоплення – вигадки радіолюбітеля
    [​IMG]

    Все, що залишилося від модних у 80-і роки годинника «Montana». Я їх купив на замовлення у Львові в 1987 році. Не сподобалися, тому сам носив і ото знайшов.
    [​IMG]

    А набір косметичний не купив. Бо ледь не попався на вудочку до ігроків – наперсточників. Сказали зачекати, "зараз подружка має принести", а мені порадили поки що подивитися гру і можливо пограти.)

    5. Хто не спить
    На охороні сну мамки
    [​IMG]

    6. Чому не здивувався

    Всі мої пости далеко звідси знищили, бо вважають це флудом. Насправді, вони не хочуть, щоб всі знали ..., а все, що ці послідовники хочуть, так виростити суперлюдину і володіти світом. Але їх головний знає, що є правда…
     
    Останнє редагування: 23 лип 2017
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    В ДНР создают банды из бывших зеков.
    В ДНР создают банды из бывших зеков — разведка
    Два роки до тому інша сторона амністувала до 400 тис. зеків.
    127 тысяч человек освободили по амнистии к 70-летию Победы
    Комунарцю, скажіть, ви до криміналу відношення мали? Ви пишете, немовби бачите світ з віконця камери.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Навіть не уявляєте звідки я дивлюся... Може здогадаєтеся?
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 994-й.

    Випуск новин з підсумками (23.07.2017).

    1. Що фармацевтика?
    Збирав цвіт коров’яка. Дуже допомогає при ангіні – полосканням горла. Перевірив на собі в далекі 90-і, але давно не хворів на ангіну, бо загартовуюсь і бережуся від своїх «глухостей». Одного куща достатньо, щоб забезпечити себе ліками від ангіни, але не забувайте, що від «глупости» ліків ще не знайдено. Отут у мене проблема сталася… Не можна казати «дурн..», треба казати «нерозумний», але «глупый» українською «дурн.й», та «нерозумний» не рівня «дурно_у»
    [​IMG]
    Назбирав звіробія, душиці. Відпочив на природі.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Мінімум хімії в організм!

    2. Духовність
    Зобразив звернення Ісуса Христа до гріховної душі . Пізніше наберу текст на компі і викладу.
    [​IMG]

    3. Що пишуть
    Сьогодні передали газету «Начало» №7_2017, як і просив. У день 999-й.
    Почитав. Неможливо казати щось про те, чого не знаєш. Трохи є вже щось, але зарано робити висновки.

    Зацікавило ось таке:
    [​IMG]

    А конкретно: «Господи! Что повелишь мне делать? Какая о сем воля Твоя, всеблагий Иисусе? Открой ее мне каким Тебе угодно знаком, чтоб я понял Ее, добрым ли словом, советом или другим каким-либо откровением. Охотно последую я Твоему благому соизволению, молитвенно внушенному мне Тобой».

    Що я можу сказати…
    Не буду відвертати, але й підштовхувати не збираюсь.
    На цю тему є гарні приказки:
    «Менше знаєш – краще спиш»
    «Щасливі, бо не відають»
    «Бійся здійснення своїх бажань»

    Але:

    «Знающий ищет. Познавший-
    находит. Нашедший изумляется
    легкости овладения. Овладевший
    поет песнь радости»

    («Цветы Мории.» Н.Рерих)

    Або моє:

    «…
    Далеко ще мені до того, щоби,
    постати гідно перед Ним,
    Та час пливе, і вже навчання йде -
    і тяжко й легко одночасно.»

    (Майбуття. Обітниця.)

    В Росії з розуму сходять, щоб побачити знаки, та не дано їм такого. Тільки час змарнують і своє життя. Проблема їх в тому, що вони хочуть побачити і стати суперлюдьми. Та як кажуть: «Не для таких троянду пестили, щоб якомусь «лапотнику» її віддати».

    4. Приклад знака
    Нагнувся прорвати зілля на могилці. Телефон почав щось пищати. Дивлюсь:"Удалить все?" Тобто - телефон сам набрав опцію, щоб удалити всі мої фото: гарні і пам'ятні для мене. Я нажав "Ок"
    Згадався вірш Н.Рериха "Цветы Мории"
    Я відмовився від "красоты".
    А ви готові пожертувати любімим заради Бога?
     
    Останнє редагування: 23 лип 2017
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Ви прихильник МП?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені важлива істина, а не те, на чому її подають.
    Ні, не прихильник, але й не ворожую до них.
    Люблю читати брошури свідків Егових і послухати спів в українській епархії - до речі, гарніше, ніж в МП.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що таке Морія?
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Доведеться самому запліднювати. Цікаво, що виросте?;)
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні дивився - з'явилося десь п'ять нормальних полосатих кабанчиків. Діло пішло.
    А ось на "севере" батько зробив ящик і ми вирощували огірки. Зривали чоловічі квіточки, обдирали пелюстки і тикали в жіночі... Хі-хі... А на столі під новий рік у нас було пару огірків. Це було свято. А ще колись батько приніс з кораля (там, де забивають оленів на м'ясо) кишки і зробив ковбаски... М-м-м-м...
    А навесні я приніс з розпадку дикого щавлю і у нас знову теж було свято зеленого борщу.
    Завжди можна знайти маленьке, чому можна радіти як великому.
    А вчора баби зібралися і кожний хвалився своїми дітьми - так моя мати розказувала... А я їй кажу, що треба було сказати, що у мене є ручний щур)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 993-й.

    Випуск новин з підсумками (24.07.2017).

    1. Що робив?
    Працюю «аки» бджілка. З шостої ранку до півночі. Зараз огірки закриваю, крюшончики. Чотири літрових банки вийшло. Сиєста була с 13 до 16. Цегли притаскав з розбитого заводу. Котів кормив, Брюса провідав, Рататую поклав моркви і зерна. На ЛФ щось написав… От зараз знову наганяю, як поїзд в нічний час.

    2. Що фармацевтика?
    Збираю цвіт м коров’яка щоденно. Ось про нього:
    [​IMG]
    Материнка (Душиця) – добрий в чай. Але:
    1) розріджує кров, тому обережно треба, але густа кров – це передвісник инфаркта та високого тиску. А так як ніхто нікому зараз не потрібний, то знати про тиск - важлива річ. Та про це пізніше.
    2) Колись душицею захопилися молодиці і зросла кількість «викідишів» - ледь здогадалися, з якої причини. Будьте обережні!

    3. Що пишуть?
    «12. Вот чего предателям не хватало? Ели, пили, все было открыто, зарабатывали достойно! Нет, блин, сами в петлю влезли! Идиоты!»
    «15. Встретил в Симферополе двух девчонок, которые были одеты в стиле Гарри Потера — с волшебными палочками. И рассмешил их, попросив изгнать русню из Крыма. Обещали помочь)))»
    (Крымский бандеровец, 24.07.2017)

    4. Що на городі?
    4.1 З’явилися десь п’ять зав’язей кавунчиків після розбризкування солодкою водою

    4.2 Якась жінка розказувала, що поряд із селом вирощують сою. Так обприскано, що немає навіть зіллячка. А десь чув, що сою шкідлива чоловікам! Можна їсти не більше 100 грам, бо там багато жіночих гормональних елементів. А ту сою пихають куди навіть не слід пихати. Чоловіки, будьте обережні, а то чоловіка захочете)

    4.3 Пасинкував томати сьогодні. Все, що нижче зав’язей – слід обрізати, щоб все йшло на дозрівання плоду. Краще хай обрізає той, хто не вирощував томати, а то жалість буде зайвою у цьому випадку.

    4.4 Вчора ввечері шукав курку. «От бачив тут курку і завжди дивлюся сюди, під куст жасміну…» рукою прибираючи траву, знаходжу десяток яєць. Нормальні, два тижні назад дивися це місце.

    4.5 Приходить сусідський півень Сусід злиться – чого, не знаю. Мій виявився не таким розумним і давно вже був в юшці. А у цього півня – шпори аж 10 см! Кажу: "Мабуть розумний півень, що так довго живе…»

    5. Встиг до 25.07.2017
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Корнішончики - чув. А крюшончики?о_О
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Цікаве питання. Якось обходився без цього визначення. Але тепер знаю.
    Ви знаєте відмінність між оливками і маслинами, або між тюлькою і кількою?
    Так от, корнішончики - це маленькі огірки, мариновані з оцетом і хрумкі (як закусочка), а крюшончики - теж мариновані, але без оцту і більш м'які (для салатів) . То я майже не давав оцету... Смаки у всіх різні...)
    Мати більше оцту дає, а я більше солі і трішки оцту.
    [​IMG]
    Я колись (та чого там колись, і зараз восені засолюю) любив солені зелені помідори в бочках. Знайду три копійки і - в овощний: а там купляв кисленьких помідорів штук шість на три копійки.
     
    Останнє редагування: 25 лип 2017
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Кілька - більш широке поняття. Кожна тюлька ЗАВЖДИ є кількою. Але, не кожна кілька є тюлькою.

    Це, як поняття "суп" і "борщ". Або як поняття "дерево" і "дуб".
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "А вы гурман, батенька!"
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Тобто, засипаю сіллю?
     
а де твій аватар? :)