Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вам не погано?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В самий раз)) за клоуна образливо... але нє, якщо хочеться бути ним, то нехай буде.
    Але як би він втер всім носа відправивши ВВП в баню митися, ото б було прикольно і не смішно!
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Україна одноосібно не має реальних сил чи ресурсів утерти носа Путіну. Не ті вагові категорії. Але може зійдуться зірки так, що міжнародне співтовариство зуміє надавити Путіну на любимий мозоль так, що той буде шукати можливості просто кинути той Дамбас к бісу. Наприклад придавити той Північний потік, поки Росія не вийде з чужої території. Чом би ні?
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кожний в світі сам за себе... який мільярдер буде за когось пітніти, якщо від того він не буде мати зиску?
    Тому одна надія на зірки, які коли зійдуться до однієї думки, то вирішать долю путінської росії і не тільки.
    Я у захваті від всього дійства: Від катаклізмів у світі до виборів по світу.
    Я буду сидіти як павучок, який розкинув свої тенета по усьому світу і не тільки уважно буду чути, де і що відбувається, але й піднаправляти по необхідності.
    Мої очі - не тільки мої очі. Вуха так само.:superman2:
    Мій друг - моя опора і безпека.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    351-й день. (26.04.19)
    Два рази озвучена дата - кінець 2016 року, подачі звіту про неминучесть кліматичних катастроф. Дають три роки, що нібито можна ще не турбуватися. Я так само казав, викладаючи фото томатів і різні веселощі...


    Але усьому настає край... свого часу. Чи настав? Нехай судить кожний так, як вважає за потрібне, або ж без вагань змінює своє життя, якщо бажає собі життя вічне і близькім, якщо зуміє їх змінити.

     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сік винограду збираю ) і п'ю.
    Високомолекулярна очистка.
    [​IMG]
    Десь гриміло і дощі були... А у мене всього балія води з криши набралася(
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    345-й день. (02.05.19)
    Библейское пророчество о конце света: Земля бьется в конвульсиях

    "Война Гога и Магога" завершится апокалипсисом, об этом было известно тысячи лет назад
    09:12 20.02

    [​IMG]

    В последнее время различные эксперты делятся устрашающими теориями о приближении конца света. Его причиной могут стать Третья мировая война, природные катаклизмы, вспышка на солнце, столкновение с Планетой Х и даже вторжение инопланетян.
    По его словам, Земля уже сейчас бьется в конвульсиях от стихийных бедствий, экономического хаоса и нестабильной погоды. Частота и число извержений вулканов, цунами, землетрясений и других катаклизмов будут только увеличиваться в ближайшие тридцать лет. Но апокалипсис может наступить и раньше.
    Пол рассказал:
    Земля Христа, чтобы восстановить рай. Я не могу назвать вам точную дату, когда это произойдет. Но ми с молниеносной скоростью движемся к этому сроку".

    Стоит отметить, что причиной грядущего конца света станет Третья мировая война, которая будет спровоцирована геополитической напряженностью и достигнутой своего апогея.

    Теоретик заявил:

    "В Иезекииля 38 у нас война Гога и Магога, где Иран и Россия объединяются для вторжения в Израиль. Мы находимся именно в том времени, который предсказывали пророки. Это было написано тысячи лет назад. Современные жители планеты даже догадываются о том, где это может произойти, особенно с реализацией этого щита НАТО, нацеленного на Россию".
     
    Останнє редагування: 1 тра 2019
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    336-й день. (11.05.19)

    Я не дуже люблю дивитися цього Ходоса. Вірніше взагалі не дивився.
    Але насторожує його пропаганда хабату і поширення антисемітизму в Україні. Можливо його наміри і добрі, щоб пояснити майбутнє, та хтозна ???
    Я теж вважаю, що на Україні відбуватиметься найбільш значуще в історії людства дійство, про що неодноразово писав.
    Хочу сказати, що більшість своїх думок беру із того, що пережив за останні 2,5 роки. Відчував і жах і радість. Якась суміш містики, езотерики, релігії та реальності. Та попри все дах мій на місці.
    Мене часто питали:"Ти віруючий?"
    Відповідав, що навіть більше знаючий, і не договорюючи... ніж віруючий.
    І вчора прийшов до висновку, що відношусь до гностиків.
    Є така наглядна пояснялка
    [​IMG]
    Напрямок гностиків доволі широкий, а спектр релігійно-філософський надбань неосяжний.
    По правді кажучи, немає жодної теорії, яка б була для широких мас істинною. Істина може бути відкрита тільки обмеженому колу призначенців або обранців, що будуть вести народ. Бо натовп з масовою ідеєю буде вважати себе всемогутнішим за всіх.
    Мені цікаві теорії гностиків "поскольку-постольку", головне - це напрямок теістичного гностика: "віра і знання".
    Вважаю майбутнє духовного світу людини за цим, після того, як світ здолає зло.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чіпізація транспортних засобів в Україні RFID

    [​IMG]
    [​IMG]
    Справа потрібна і необхідна, якщо люди не хочуть честно платити податки з прибутків. А якби не обманювали, то б і не треба тих чіпів. Егеж?
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    333-й день. (14.05.19)
    5G - що воно таке

    Протести


    Коли буде взятий утримуючий, тоді все і розпочнеться.
    Як подумаю, що нас чекає... тільки Господь спасе.
     
    Останнє редагування: 14 тра 2019
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Монстр проявилися учора над м. Рівне (11 ФОТО)
    [​IMG]

    Такої дивної погод у травні важко пригадати. Ми наче опинилися в субтропіках у період дощів.

    Зливи не перестають, але періодично небо прояснюється і там відкриваються різні дивні речі.
    Хто що бачив...


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    323-й день. (24.05.19)
    Українців змусять замінити старі паспорти на ID-картки: займайте чергу

    Даним документом глава уряд пропонує обмежити термін дії "книжечок"
    12:26 22.05
    [​IMG]
    паспортний стіл

    Уряд хоче обмежити термін дії класичних паспортів-книжечок і зобов'язати українців отримати нові біометричні документи у формі пластикової ID-карти. Однак це нововведення торкнеться не всіх. Хто зможе і надалі користуватися старим документом?
    Таким чином, коли приходить час вклеювати нову фотографію при досягнення 25-річного віку, паспорти будуть автоматично замінюаати на ID-карти. Так ж саме стосується тих, кому виповнюється 45 років і потрібно знову ж таки вклеїти нову фотокартку.
    Але будуть винятки. Хто не бажає замінювати старий паспорт та пластикову картку, зможуть користуватися "книжечками". Але таке право отримають ті громадяни страше 45 років і які вчасно вклеїли нову фотографію у паспорт. Кабінет міністрів можезакріпити за цими документами довічний статус.

    Додамо, що з 1 липня в Україні зросте вартість оформлення біометричного паспорта. Це стосується як внутрішніх ID-карток, так і закордонних паспортів. Безкоштовно зможуть отримати внутрішній паспорт громадяни, яким виповнилось 14 років і які отримують документ вперше.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    318-й день. (29.05.19)
    Хтось хотів на повной місяць іногурируваться...
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]
    Повня була , правда 19 травня, але то нічого. Головне, що з суботи на неділю, да якісь там плеяди трикутник побудували... Прям "П'ятий елемент" ....

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    306-й день. (11.06.19)
    "Так сказал ребе". Едуард Ходос наполягає, що вересень 2019 року має бути пророцьким, бо ребер обіцяв передачу ключів машиаху, але якщо Нетаньяху не переобереться кнессетом, то.... хабад зробить все, щоб виконати слова ребе.
    Доволі нудно розповідає, але каже, що тепер далі не його справа. Особисто я не можу зрозуміти його, бо якшається з головними гебреями, але не всіма задоволенний. Може @Юрко НОТОЦО міг би щось пояснити, бо немає гідних, як зараз модно казати "Аналітик", відносно хазарського каганету)
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Попробую...катренякою у-сраку!:)))

    00000а5dp988увds7арв5eс4aК2к3s4ар.jpg
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    305-й день. (12.06.19)
    Цікава добірка загроз для людства від самого людства. Бажання принизити іншого і переступити через всіх, щоб дістатися до корита з кращою їжою та всілякими благами штовхає людей до зламу своєї совісті і людської поведінки. Обікрасти когось, зробити наклеп на опонента, покинути на призволяще... Суспільство котиться у прірву. Дехто ще грається у доброчинність, але то вже примарна картинка, за якою вже відсутня щирість.

    У той час, коли залишаються лічені місяці до глобальних змін, смішно спостерігати за тими, хто радіє за ЗЕ або за ПО, та скубляться між собою, сподіваючись на свою правоту. Всі будуть лежати під одним паном - дияволом, бо всі на нього працюють.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Такий собі апокаліпсис мусульманським оком. Мені сподобалося загалом і якщо чесно, то в кінці трохи просльозився.:cry:якось неочікуваний кінець. А так сподобалося, хоча попереду стільки ще чекає на всіх... Що на всіх вистачить)
    Приємного перегляду!!!
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    302-й день. (15.06.19)
    Цікаве відео про президентів і звісно ж, того, хто надихає і веде народ, який його обрав, в майбутнє. Яке воно буде те майбутнє, дає відео.

    Не зовсім я з ним згодний, бо суб'ктивність - вона і є субєктивність. Хоча стосовно укрпрезеденда майже все вірно.
    Тільки Бог з Господом нашім Ісусом зможе врятувати Україну і всіх своїх віруючих по світу, своїм правлінням через свого посланника, забезпечивши їм охорону і благодать до часу останньої битви зі злом перед кінцем світу.
     
    Останнє редагування: 15 чер 2019
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    286-й день. (1.07.19)

    Одна баба на російській мові (
    View: https://youtu.be/qvATGfPnz-c
    ) дуже занудно розказує про війну у липні, тому не даю відео, а тільки посилання. Почнеться 4-5 липня на місяць. Потім буде перемирря, вочевидь фейкове, а там хтозна що буде. Якийсь знак, на який ніхто не завважить. А 17 липня пройде великий ураган з градом і виб'є значну частину врожаю, так що світом пройде примара гладу...
    Я не знаю точно, буде так чи ні, в ті дні чи в інші, але тут... Точно не до 4 липня. Потім розкажу.
    Та й так видно, що катаклізми погоди і техногенні готові перейти точку неповернення.



    Головне - не втрачайте мужність перед тим, що насувається. А ще головніше - не втрачайте розуму, бо мудрий пізнає майбутнє. Звісно, без віри, надії та любові не буде ніяких шансів зустріти нову землю і нове небо.
     
    Останнє редагування: 1 лип 2019
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    253-й день. (3.08.19)

    Світ на порозі ядерної війни: США і Росія офіційно розірвали договір про ракети


    02.08.2019, 10:03

    Сполучені Штати в п'ятницю, 2 серпня, офіційно виходять із російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД), який ознаменував собою завершення "холодної війни".
    У НАТО відреагували на вихід США і заявили, що вся вина лежить на Росії.

    "Ми шкодуємо, що РФ не продемонструвала готовності і не зробила очевидних кроків для повернення до виконання своїх міжнародних зобов'язань", – йдеться в заяві Ради Альянсу

    Як відомо, 3 липня президент Росії Володимир Путін підписав закон про припинення Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. 2 серпня 2019 року Росія підтвердила, що з ініціативи США виходить з ДРСМД.

    "Зупинити дію Договору між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Сполученими Штатами Америки про ліквідацію їхніх ракет середньої дальності і малої дальності, підписаного в місті Вашингтоні 8 грудня 1987 року", – йдеться в документі, опублікованому на офіційному сайті Кремля.

     
а де твій аватар? :)