Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  409-й день. (28.02.19)
  Атомна війна на порозі: дві країни призвели ядерні сили в повну бойову готовність
  Індійські військові і прикордонники перебувають у бойовій готовності на кордоні з Пакистаном
  Світ черговий раз опинився на межі ядерної війни - держави-члени "ядерного клубу" Індія і Пакистан привели свої армії в повну бойову готовність.
  Як повідомляє The Times of India, збройні сили Індії знаходяться в повній бойовій готовності у зв'язку з ескалацією напруженості в відносинах з Пакистаном.
  [​IMG]
  Зазначимо, що раніше Пакистан заявив, що збив два літаки ВПС Індії над лінією контролю між країнами в своєму повітряному просторі.

  Після цього Військово-повітряні сили Індії збили пакистанський винищувач F-16, який порушив повітряний простір країни.

  Повідомляється, що індійські військові і прикордонники перебувають у бойовій готовності як уздовж лінії контролю в Кашмірі, так і на кордоні Пакистану та Індії поза Кашміру
   
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Експерти розшифрували біблійне пророцтво про кінець світу: жити залишилося 10 місяців
  Землю завалить тоннами попелу вже в цьому році
  18:17 27.02
  [​IMG]

  На думку Монтейна, 21 грудня 2019 року наша планета опиниться під потужним впливом інших планет. Подібне відбувається лише один раз у кілька тисяч років. Внаслідок цього на Землі змістяться тектонічні плити, що викличе руйнівні цунамі, сильні землетруси і багаторазові виверження вулканів.

  Згідно з дослідженням експерта, в земну атмосферу буде викинуто тонни попелу. Вони стануть перешкодою для обігріву Землі сонячним теплим. Великі мегаполіси будуть знищені підземними поштовхами. Це стане причиною сотень техногенних катастроф.  [​IMG]

  Настількі сильні і руйнівні події спричинять загибель всього людства. Люди, яким вдасться вижити, будуть болісно вмирати від голоду і холоду. Земля залишиться без джерел їжі і буде рік за роком остигати. Вона буде покрита млявими шарами попелу і людськими останками.

  Монтейн зазначив, що апогей Судного дня настане 28 грудня. Саме в цей день оболонка нашої планети назавжди зміниться за тектонічних розломів і тотальних повеней.
   
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Щури-канібали атакують людство: пощади не чекайте
  Тварини потрапили під вплив Нібіру
  09:19 28.02
  [​IMG]
  Судячи з того, що відбувається, Апокаліпсис почнеться дуже скоро. Про це свідчить поведінка тварин. В Італії масово почали божеволіти щури. Зграї агресивних і переляканих гризунів потрапили під вплив Нібіру. Вони різко вибігали на дорогу, не боячись ні людей, ні автомобілів. Цікавим фактом є те, що всі вони прямували в одному напрямку. Це нагадувало злагоджений рух, а не хаотичні перебіжки під колесами машин, як це часто буває. У це складно повірити, але в цьому районі багато щурів перетворилося на справжніх канібалів. На очах у людей вони влаштовували бійки і просто пожирали один одного живцем.
  [​IMG]
  Нетипово і неадекватно почали вести себе не тільки щури. Ведмеді теж немов зійшли сума. Вони заполонили село на Новій Землі. Звірі покинули свої звичні місця проживання і відправилися прямо до житлових будівель.
  [​IMG]
  Експерти вважають, що така поведінка тварин пояснюється впливом потужного магнітного поля Нібіру. Цілком ймовірно, що скоро воно подіє і на людей.

   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  402-й день. (07.03.19)
  Побачив на 13 хіилині дещо цікаве. До 13 - можна не дивитися жінку, ае відео гри вражає. Назва гри - на початку відео називають.
  Людина роздивляється події кожного року з 1999 по 2021. Дещо видно на скрінах:
  2001 - дата 9/11
  [​IMG]
  Початок закресленого сектору, який розпочинажться с середини жовтня 2016 року.
  [​IMG]
  Дуже сильне закреслено з кінця 2020 року. Кінець березня, серпень, листопад-грудень 2019.... прям прогноз подій(
  [​IMG]
  Важко роздивитися написи. Але вражає, бо то вже не перший знак початку останніх часів - жовтень 2016 року.
   
  Останнє редагування: 7 бер 2019
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  398-й день. (11.03.19)
  Російський генштаб готується до Третьої світової війни, - ЗМІ10 БЕРЕЗНЯ, 2019,

  Начальник Генерального штабу Росії Валерій Герасимов представив в Москві нову військову доктрину, яка передбачає підготовку РФ до масштабної війни
  Про це заявляє військовий оглядач опозиційної "Нової газети" (Москва) Павло Фельгенгауер на шпальтах видання, передає Еспресо.TV.

  На засіданні Академії військових наук в Москві 2 березня Герасимов виступив з доповіддю, в якій використовується термінологія часів розпалу "холодної війни".

  "Тепер США і їх союзники іменуються "агресорами", готовими віроломно напасти в будь-який момент, застосовуючи "технології "кольорових" революцій і м'якої сили", а також "ймовірними противниками", як років п'ятдесят тому", - пише Фельгенгауер.

  Таким чином, вважає автор, громадянські протести "при бажанні можна кваліфікувати як зраду і змову з агресором".

  Як стверджує Герасимов, поряд з асиметричними, політичними, економічними, інформаційними та іншими невійськовими заходами боротьби з ворогом головна роль відведена питанню "підготовки до війни і її ведення Збройними силами".

  "Причому мова йде саме про масштабну, а не локальну війну, стверджує Герасимов, оскільки ймовірні противники також готуються воювати всерйоз", - йдеться в матеріалі "Нової".

  Герасимов також наголосив, що "складність сучасного озброєння така, що налагодити його виробництво в короткі терміни з початком військових дій навряд чи вдасться. Тому, вважає начальник Генштбу РФ, все необхідне має випускатися в необхідній кількості і надходити у війська ще в мирний час".

  У 2013 році Герасимов представив на засіданні Академії військових наук доповідь, в якій виклав методи "гібридної війни". Ідеї "доктрини Герасимова", зазначає Фельгенгауер, були в тому чи іншому вигляді реалізовані в Криму, на Донбасі і в Сирії.
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Гроб Господній відкрили: побачене змусило світ затамувати подих
  Коли я навесні був в духовій криниці під Єзуполем, то не передати словами, як чудово місцеві люди зробили копію печери з похованням Господа.
  Я там був один, тому мені ніхто не заважав хоч доторкнутися душею до каміння і уявити давні часи... Коли вийшов з печери, то небо затягнуло чорними хмарами і стало темно, і тільки крізь темряву яскраво сяяло одне лише сонце. То вражаюче було... Наче я стояв перед самим Богом і він дивився на мене... Далі хмари швидко розсіялися і при заході сонця ще пройшов хрестну дорогу зі стаціями.


  [​IMG]
   
 7. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Знайшов цікаве відео на якому показують зміни на землі внаслідок діяльності людини за 30 років за допомогою мап з космосу. Краще подивитися самім.

  Така пустеля була в Саудівській Аравії 30 років тому..
  [​IMG]
  Тепер така стала
  [​IMG]
  А це збільшено - то поля зелені. Автор запитує: а де ж стільки землі набрали?
  Хм... і справді, тож не сотня таць землі насипано... там не менше танкера на одне коло. Подумав так... казали, що в Швецію український чернозем возять. Відмовились, що там вимоги пекельні до екології. А от в ОАЕ ... чому б ні? Бачив літом, як здирають і вивозять чернозем кудись сотні самоскиди. Фіг їх знає куди???
  [​IMG]
  Щоб засипати одне коло радіусом 200 метрів шаром 0.5 метра треба 63000 метрів кубічних землі. Або ж на два поля з глибиною 0.25 метри.
  Один полувагон бере грубо 100 м3. Треба 630 полувагонів.
  Берем грубо за 10 кубів чернозему 2000 гривень ÷_77 $
  6300х77= 485 000 $
  Ну так, без накруток. А за кордон можна і подорожче?
  Дешево, але ж то саудити... богаті. Але ж, чого не продати , якщо куплять?
  А де ще поряд є країна, яка погодиться продавати стільки чернозему. Навряд чи така є в Азії чи Африці. .. Хіба Янукович даремно ганявся туди, коли був президентом?
   
  Останнє редагування: 12 бер 2019
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  393-й день. (16.03.19)
  Передбачення на 2019 рік. Прям клондайк інформації.
  Загибель птиць та тварин.
  Зміна клімату.
  Війни за території та воду.
  Повстання роботів та ШІ.
  Винищення людей та живого.

   
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  389-й день. (20.03.19)
  Ісус прийде на Землю, щоб врятувати людей від Нібіру: нове пророцтво шокувало весь світ

  Є багато ознак того, що пришестя Ісуса все більш очевидне
  04:58 20.03
  [​IMG]

  Месія з'явиться на Землю через півроку, щоб захистити людство від вимирання, а планету від руйнувань і Третьої Світової війни. Дане передбачення активно обговорюється в науковому світі.
  Висувається і більш смілива версія пришестя Ісуса. Насправді Христос нібито з'явиться для того, щоб протистояти сверхлюдям планети Нібіру, яка збирається влаштувати землянам страшний кінець світу.

  Пророцтво про Ісуса зробив американський проповідник Рональд Уайнленд. Він раніше був лідером так званої "Церкви Бога, готується до Царства Небесного".


  За словами Уайнлэнда, останнім часом є багато ознак того, що пришестя Ісуса Христа в 2019 все більш очевидно. Проповідник запевняє, що загальна обстановка в світі до весни поточного року досягне такого напруження, що людство опиниться на порозі нового глобального конфлікту.

  І 9 червня Ісус прийде на Землю, щоб назавжди покласти край ворожнечі між державами і возз'єднати людство. За словами проповідника, Третя Світова війна може бути настільки руйнівною, що наша планета загине. Тому Спаситель зійде з небес, щоб допомогти людям.

  У той же час після того, як був перенесений кінець світу, спочатку з кінця грудня 2018, а потім з початку січня 2019 років, у науковому середовищі заговорили про нові дати. Багато конспірологів запевняло, що Нібіру насправді "затихла" для вирішального удару, а її гуманоїди вже давно знаходяться серед людей і ведуть "приховану розвідку" протягом усього 2018 року.

  І саме на червень 2019 року намічений новий апокаліпсис, після якого від Землі дійсно нічого не залишиться.


   
  Останнє редагування: 20 бер 2019
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Великодній кінець світу: Земля загрузне у вічній мерзлоті
  Експерти повідомили про те, що на планеті зовсім скоро настане Апокаліпсис
  Експерти повідомили про те, що на Землі скоро настане справжній кінець світу. На нашу планету чекає страшний і жахливий мороз, все буде знищено через вічну мерзлоту. За прогнозами вчених, Армагеддон настане дуже скоро – в момент настання католицької Пасхи. Багато експертів розповіли про те, що напередодні стикалися з провісниками Апокаліпсису.
  Конспірологи вже неодноразово говорили про можливий кінець світу, обговорювалися різні версії. Але про великодній кінець світу ще прогнозів не було.

  Варто відзначити, що причина Апокаліпсису залишилася незмінною. У всьому винна таємнича планета під назвою Нібіру.
  Через майбутню зміну положення Нібіру на нашій планеті настане вічний холод. Конспірологи вважають, що вона займе позицію між Сонцем і Землею, через що повністю затулить світло.

  Якщо це станеться, сонячні промені й тепло не зможуть потрапити на нашу планету. А це прирівняє земну температуру до космічної. Землі знадобиться трохи більше 24 годин для того, щоб повністю охолонути. За прогнозами експертів, температура повітря опуститься до -273 градусів за Цельсієм. А святкування Пасхи стане останнім для всього людства.

  ))
   
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  382-й день. (27.03.19)
  Фільм про спогади учасника філадельфійського експерименту Альфреда Білена о майбутнім в 2137 та 2749 роках. До 6:00. Далі про подорожі у часі...
  Десь на таке розраховую і я, честно кажучи. Лякати майбутніми лихами - всіх вже навряд чи налякаєш, тому тепер настав час робити висновки. Чи збережуться релігії у такому вигляді, які є сьогодні - наврядчи. Грядуть великі зміни і триматися за старе традиційне і догматичне - сподобитися євреям, які розіпнули свого Месію. Кожний має обрати шлях. Може свій, а може Ісуса Христа.
   
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Плакав Крим по Україні. У Росії є прецедент з анексії чужої території.
  [​IMG]
  У світі пов'язують всі історії стосовно Ізраїля з пришестям антихриста і з початком війни з арабами, якщо не буде досягнуто миру. В статті є і про долю України та інших. Пізніше прочитаю.
   
  Останнє редагування: 28 бер 2019
 13. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  381-й день. (28.03.19)

  Чудове відео з езотерично-філософським нахилом від Ірини Амант-дін. Інші її відео дуже вже фантастичні і ми ще не доросли до її рівня розуміння.

  Каже, що у людства є два шляхи виходу із злиднів.
  1. Апокаліптичний
  Обездолені хочуть апокаліпсису, щоб отримати правосуддя над гнобителями. Багаті зберегти кошти, владу, зменшити поголів'я бідноти війнами і голодоморами та підкорити всіх під себе. І третя сторона - інопланетники, щоб зробити рабами людей.
  2. Трансформація земної цивілізації до розуміння ними вищого разума або іншовимірного сусіда, бо люди шкодять їм, за допомогою зупинки війн, загального прощення і розподілу майна тощо)), тобто договору з вимогами вищих сил.
  Утопічний вариант. Сама Ірина (і я теж) не вірить у розумність владних людей і рохфелерів). Тим більше їй не подобаються чоловіки як хамовиті самці і сексісти))
  Але краще самім подивитися.
   
  Останнє редагування: 28 бер 2019
 14. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Вчора дивився токшоу з кандидатами у президенти. Після прогризла Харькова Гриценка і перед очільником єврейського хазарства виступав аграрний президент, якого ім'я не знаю, то розказував, що вивезли багато збіжжя, на якому трейдер заробив по 800$ на тонні. Але зацікавило, що вивезли гумус - до 11 мільйонів тон! Якщо не можна продавати землю плошадями, то не заборонено продавати на вагу( Візьме інвестор землю під забудову і здере все з неї. А потім і з нас шкуру.
   
 15. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Правда, цена ФОб на краснозерную твердую пшеницу составляет порядка 235 долларов за тонну.То есть "селяни" не просто отдавали "трейдеру" зерно бесплатно, но еще и приплачивали ему по 600 баксов. "Сьо херня, Ваня, давай есчо".
  Вот просто интересно- наш форумный апокалипсец в самом деле такой тупой, каким хочет казаться?(Вопрос риторический, если шо).
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Дякую за прискіпливу уважність, а то нікого нічого не цікавить, крім того, хто буде при владі продовжувати красти)
  Прийшлося пошукати. Ток шоу "Право на владу" від 28.03.19.
  Вітаааааааліііііій Скооооооооцииииик!
  [​IMG]
  Будемо вважати це не агітацією, а відповіддю на моє звинувачення у брехні.(

  Він сказав (2:46:00 - 2:47:20), що на світові трейдери заробили 685$ на собівартості на тону пшениці, заробивши 28$ млрд, а Україна 7,8$ млрд, продавши 41,7 млрд т зерна, мабуть всякого. Ну, я сказав, що 800$, щоб ви написали мені зауваження))
  Ще він сказав, що у його команді є різні люди і старі і молоді, от наприклад, є молода дівчина 38 років... Я можу сказати, що я відчуваю себе у 17 років, теж молодий))) 685.... 800 - Яка дрібниця...
  Тут претензії іншого порядку. Гумус не впрямую вивозили, а типу зернові виїли і забрали із собою ті 11 млрд т гумусу.
  Ну це теж, таке копирсання... і втрачені можливості... Такі реалії.
  А виробляємо виключно сировину. Так... як у одному фільмі - поки маємо великі борги , наше місце на полі з граблями(
   
  Останнє редагування: 30 бер 2019
 17. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Ваня, то есть, ты процитировал заведомого звиздуна, не разбирающегося в теме, в которой он какбе "голова" от слова "ни хера", и ты предлагаешь дальше ковыряться в навозной куче брехни в поисках "жемчужного зерна"?А может, и "голови аграрнои партии" и его местным форумным глашатаям стоит пройти в известном направлении?
  Вот когда брехать и тиражировать брехню перестанете- возвращайтесь.
   
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Я би без вас не розібрався, хоча там і брехні не було великої, бо ж виробляти фуражне зерно і продавати його за безцінь - тільки переводити пальне і гумус. Може той і хтів якнайкраще, тільки вийшло як завжди незграбно. Треба вчитися всім і не вважати себе за самого ідейного борця за правду, знайдеться більш нагліший борець, та ще й з наганом(
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  378-й день. (31.03.19)
  Третя світова війна не за горами. Це справа обставин і глузду. І чиєгось попущення...


   
 20. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  372-й день. (05.04.19)
  Останні дві хвилини зайві, а так все чітко і зрозуміло про Втішника - рятівника людства.
   
а де твій аватар? :)