Хроніки апокаліпсису-2. Перемога антихриста

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 29 лис 2018.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  285-й день. (02.07.19)
  Природа не на жар розійшлася, несучи лихо усьому...
  Розпочинаються війни за врожай, Мексика вкрита снігом, Європа горить від спеки, США руйнується торнадо і зливами.

  Іркутську губернію випалювало вогнем, тепер затопляє вище даху.

  Завтра в похід. Можливо з останніх, бо то не я вирішив. Схоже, що стікають останні часи перед бурею...

   
  Останнє редагування: 2 лип 2019
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Біль землі 4 - 11 липня 2019.
  Це фантастично!!!!
  Такі різкі перепади температур, дикі шторми і взагалі... У порівнянні із нашою країною - там пекло.

  Вчора-позавчора у нас крутило, типа на торнадо накручувало, але розмокталося.
  Пару разів бризнуло. Дощу вже треба.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Сьогодні була чудова погода, тому я відвідав Корець і провів там із задоволенням час із святкуванням свята Петра і Павла. Про це в темі "Перегони світла і темряви"
   
  Останнє редагування: 12 лип 2019
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  232-й день. (24.08.19)
  Природні катаклізми з 16 по 22 серпня.
  Події природи неначе бойові...
  Якесь дивне відчуття чогось незрозумілого і заплутаного того, що спостерігається. Списати все на попущення Бога собі брехати. Занадто багато дозволяється комусь, честно кажучи.
  Якщо врахувати те, що надумав у походах, то виходить картина більш ясніша, хоча і дуже туманна. Та все ж ясна, а не затемнена. І все ж залишається тільки пильно спостерігати за подіями, бо хоч усе і заворожує, але тут як говориться, один Бог ведає) можна все ж сказати, щоб не втрачали пильність, бо все відбудеться раптово, як блискавка. Наскільки хто буде готовий до катастрофічних природних та суспільних пертурбацій, залежить від того, хто як вірить у Бога та шукав відповіді на вічні запитання, а не бігав у пошуках довгих грошей та тимчасової насолоди.

  Всі ми того, маємо гріхи... Але маємо ще трішки часу на покаяння та спокутування своїх поганих справ, навіть у думках та на язиці, а не тільки у справах.
  Скажу про себе так, що кожного дня прошу вибачення за свої гріхи, хоча завжди мене щось зупиняло від їх кінцевого завершення, ніби хтось надавав мені спробу пізнати те, про що маю знати не від когось, а на свої шкурі. І добре, що вистачало розуму потім оминати ті повторні випробування, щоб не втратити шанс самому не пропасти і іншим допомогти.
  Думаєте, що клепки повилітали у мене всі? Якбито... 2,5 роки здивувань, неймовірних випадків і несподіваних знахідок та відповідей, які попадають раптово в мізки можуть звести з розуму, та таю повну впевненність у своїй психоневралгічній рівновазі. Бо раніше мене вдавалося доводити до кипіння. Тепер витримую, завдяки попереднім рокам походів і роздумів.
  Поки що ясно одне. Що Україну готують для чогось більшого, ніж пожежі, паводки, урагани та все інше, що зараз відбувається в інших частинах світу. Тому більше думайте над своїм духовним майбутнім, щоб почути голос істини, що приведе до спасіння. Але попереджаю, що не піддавайтеся раптовому рішенню на пропозиції, але перевіряйте своїм серцем. Відкидайте погані думки, що лізуть вам до голови і просіть захисту від них у Бога. Як у молитві " і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого"
   
  Останнє редагування: 24 сер 2019
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  214-й день. (11.09.19)
  Кури цікаві на останніх хвилинах відео) прикольно.
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  210-й день. (15.09.19)
  Все більше засмокчує у вирву лиха і страждань людей. Потужність катаклізмів наростає, кількість жертв зростає... Допоки не сяде на трон антихрист. Стане легше, але не всім.
  Нам пощастило побачити півфінал перепетій, як повстане очищене від гріха та сказу нове людство зі своїм правителем від самого Бога, після знищення темних сил... А поки що маємо покарання за те, що вели брудне життя.
  Добре зараз на Україні. Недаремно всеж ходив у мандрах по рівненщині. Шкода, що бажаючих не знайшлося підтримати, бо мої сили не безмежні. Поки що...
   
а де твій аватар? :)