Хроніки апокаліпсису-2. Перемога антихриста

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 29 лис 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Маю гарні наглядні картинки ))
    Взяв із відео, яке я вже пропонував подивитися про пророцтва Даніїла.
    Оце перший строк:
    [​IMG]
    Про часи
    [​IMG]
    Другий та третій строки.
    [​IMG]
    Так виглядає їхня хронологія апокаліпсису.
    [​IMG]
    Насправді, я нічого не зрозумів із графіку і не побачив нічого ясного. Але оздоблення цитат сподобалося))

    Поєднав з попереднім дописом маємо про 2300 днів пустині
     
    Останнє редагування: 25 гру 2018
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тих схем хватає в мережі. Деякі копіював, статті та відео десь вшилися))
    [​IMG]

    [​IMG]
    Якось до мормонів заліз у їхні книжки. У мене до них таке ставлення.... ну як в оповіданні Ш.Холмса про таємниче вбивство двох мормонів, які насильно взяли в дружину дівчину і вже мали її не за першу. Темний народ. Може я помиляюся? Хто б розказав про них щось?
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    473-й день. (26.12.18)
    Надибав на цікаве, яке сталося у червні 2016 року. Я тоді взагалі був не в темі.
    Але час збирання каміння настав і ось взнаю те, від чого волосся дибки встає. Насправді, то як кому... у мене от тільки зараз. А когось не обходить і не торкає)
    Що ж сталося?
    Купа інформації, час нову тему завести)
    Але обійдемося коротко. Кого цікавить - дамо посилання.
    Одже, передісторія.
    Коротко кажучи, гординя перла у одних більше за других. В статті багато смачного, але то ще не десерт))
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Відверто кажучи, українські ЗМІ та богослови не так активно обговорювали ті події, пов'язані із восьмим собором, як росіяне. Але використовувати їхні ресурси справа не благонадійна і можна ще спіймати віника з шайкою.
    Тому виберу, все що зможу, щоб просвітитися самому і не ввести в оману когось.
    Самі ЗМІ попереджають, що інформація не дуже перевірена, не дуже від святих отців і може мати провокаційний характер, щоб збентежити православних. Хоча, вони і так не спокійні і сказав би, не дуже вірять улесливим обіцянкам.
    Відразу кидається розбіжность назв того собору.
    Очікували Вселенський собор чи то світу чи то всеправославний, бо мав бути в Константинополі під проводом Вселенського Патриарха другого Риму і Православія. Всі готувалися - у Ватикані, в Москві та в Константинополі. Документи узгоджували, декларації, але не всі врешті погодилися (4 ППЦ) , змінили місто на Крит, папа прислав мабуть тільки своїх преставників.
    [​IMG]
    Але собор вийшов не вселенським, прийняли рішення, які криво-косо затвердила також РПЦ, якщо я не помиляюся у лютому 2017 року.
    Пророцтва про восьмий собор такі, що собор вважається предтечею приходу антихриста. Самі наберіть інфу в інтернеті, кому це не по барабану.
    Неозброєним оком видно, що насуваються катастрофічні природні явища та людські техногенні аварії і війни. Православні на грані розколу...
    Саме прізвисько - "антихрист"вже за себе каже, що він буде проти христян. Хоча його мета - прибрати до рук всіх і все.
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "Православні на грані розколу".
    Можна узнати - якого? МП сам одколюється, сам від матері-церкви відмовляється. Хто їм дохтор, що вони таке творять?
    По-друге, в них навіть томосу нема. Вони не канонічні, одібрали силою український томос після розграблення Києва Андрієм Боголюбським, сином Юрія Долгорукова та половецької княжни. Їм тим томосом дозволили користуватись листом з Вселенського патріархату тимчасово, а тепер в МП повинні смиренно віддати те, що їм не належить - як і території.
    За це Бог накаже, от в цьому я не сумніваюся нітрохи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Розкол в єдинстві у боротьбі з дияволом. Як той віник - разом не зламаєш, а поодинці прутики легко переломати... На жаль, ніхто не правий. Гординя і беззаконня їхні друзі. Одні вже майже мерці, інші ще не підозрюють, яке лихо на них чекає...
    Глухі та сліпі...
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тобто? Коли всі неправі, то як наша сторона повинна була б діяти, щоб бути правою?
    Тільки не кажіть загадками. А просто: от тут і тута неправі.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На Землі один папа непомильний.
    Інші не казали, що не можуть помилятися )) хоча всі вважають себе чесними і правильними.
    В Одкровенні жодна з церков не визнана доброю в очах Бога, тому лізти поперед усіх, бо сама-сама.... то самоомана і омана всіх. Коли влада прибрала в свої лапи христіянство, то воно і стало інструментом насилля над людьми. Дивно читати, що звинувачують релігію у брехні, а тіх, хто використовує її в брехні - вважають непомильними, але здатними до анафеми і схизму.
    Те, що всі залучають Бога, так то і Хітлер кричав, що з ними Бог! Якби влада віддала свої статки і жила просто, а люди були задоволені ними, я би повірив у їхні добрі і благочестиві наміри, але ж вони гризутся по будь-яким питанням і всіх дратують, бо ставлені від сатани.
    Як я вже казав, влада зараз передана дияволу, який зводить людей до тваринного стану і рушить основи віри. Будь яка брехня з добавленням крапельки правди потворить людину, тому що не вірить в Господа нашого і т.д. Яка б не погана була церква, нова краще не буде. З одної бочки розливається))
    Вічне питання. "Что делать?"...
    Готуватися до покарання грішників і молитися за душі їхні. Коли настане час всепокаяння, бо навіть після кари ще будуть не вірити і стануть тваринами, без страху і закону, тоді прийде той, хто відтворить справжню божественну службу і стане правити з Богом, а не їздити до НАТО за зброєю та до МВФ по гроші.
     
    Останнє редагування: 27 гру 2018
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А Бог - "той усе бачить. Але не всім керує".
    Отак. Коли ні одна церква не вважається доброю в очах Бога, більш того, "з однієї бочки розливається", то навіщо ви паломничали по тих храмах та лаврах? Все ж брехня в тих храмах, в основі якої древнєєврейський фольклор про непорочне зачаття, вознєсєніє та пришествиє? Дивно, дивно.
    І вас читаючи, що в сухому остатку є - казочки з залякуванням про сатану та кінець світу і ваша особлива місія серед живих.

    Може тому, що я технарь. І мені важко бачити якусь логіку в усьому, що стосується релігіЇ. Що це управління масами - так. Коли церква дає людині, яка побита життям, спокій і сили жити далі - так, хай отримає той гипноз. Це людяність.
    Але ж з т.з. релігії її Бог покарав, нє?
    Церква - це і великі матеріальні ресурси, а значить - велика політика, бо вони йдуть поряд.
    Це боротьба за території. Тому коли вірянин-українець починає казати, що і МП поганий і наша помістна українська церква така ж, то що про цього українця насамперед думати??
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дивно? Вам мабуть так, тим більш технарю... Хоча я, за фахом - конструктор, навіть ближче до Творця, ніж будь хто по задіянню мізків, інтелекту і логіки, та теж не можу впорядкувати те, чого я набрався у тих мандрівках. Та вже не так дивуюся, як два роки тому, як тільки почалися ті дива зі мною. Врешті заспокоївся і .... готовий до якогось висновку, але не зараз.
    Те, що нам вклали в голови і зараз впихують - далеко від правди. Багато років бажання людини пізнати Бога і суть речей викликала гнів неосвіченої частини церковників і призводила до винищення істини на кострах інквізиції та на дибах. Насправді, ще невідомо, хто більше вірить у містику, а також займається чорними справами на користь диявола.
    Все ховається від здравого розуму. Може і правильно, бо не готові прийняти , але тримається для своєї безпечності. Та надія може бути від того, від кого непотрібно і брати...
    Історія - то взагалі темний ліс. Кому треба - ті знають, а решту обманюють. Як то один сказав, що бойниці на великій китайській стіні знаходяться зі сторони Китаю))) Тобто, не против варварів з півночі, а від тих китайців спрямовано.
    На рахунок поганості МП та іже подібних з ними - то як і люди. Буває мати зрікається дитини, або мачеха не добра, але ж то мати і дружина батька... Яка не є погана, але кращої не буде.
    Що я хотів сказати цим?
    Що не дуже вірив в містику та іншу нереальну несінитницю, але вимушений визнати її наявність і оскільки всі свої висновки маю чітко визначати то маю довести все до логічного висновку, та не маючи повноти картини ще не можу сказати однозначно про своє бачення всього.
    Мій мозок старається відокремити езотеричність від реальності, а це виходить неможливо, бо неможливо роз'єднати єдиновічне....
     
    Останнє редагування: 28 гру 2018
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    470-й день. (29.12.18)
    Врешті ось моя хронологія апокаліпсису. Наче все просто і без всяких наворотів. Залишилося тільки чекати... Або ж допомогти комусь, щоб все так вийшло, як книжка пише )).
    До речі, індіанці племені Хопі ждуть- не дочекаються , як і СЄ. А хтось тремтить, бо втратить все, що віками назбирали обманом і гнобленням нородів. Ото буде!!!!
    [​IMG]
    1277 днів (42 місяці) - влада дана поганцям .... Одкр. Гл.11 та Даніїла
    1290 днів - буде з дня встановлення мерзоти спустошення та сплюндрування храму вбивством праведників
    1335 днів - блажені, хто дочекається, бо переживуть недовгу владу антихриста, а також порушення земних цартств, після чого самі люди ще не одумаються і будуть мати кари через свої погані вчинки, аж доки не визнають себе винними у своїх бідах і тоді прийде переможець звірів і відтворить мир на Землі на 1000 років за новими законами, відновить божественну службу і очистить храм Бозій від гидоти.
    Може і не даремно ходив навколо України?
     
    Останнє редагування: 29 гру 2018
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    469-й день. (30.12.18)
    Протоколи сіонських мудреців

    «Протоколи сіонських мудреців» (точна назва — «Протоколи засідань Всесвітнього союзу франкмасонів і сіонських мудреців») — всесвітньо відома історична збірка сфальшованих текстів, яку публікатори представляли як документи всесвітньої єврейської змови, за ствердженням Сергія Нілуса складеними з доповідей учасників напівтаємного першого Сіоністського конгресу у Базелі1897 року. Згідно наступним історичними дослідженнями, протоколи були сфабриковані російською таємною поліцією з метою перенести відповідальність за політичні й соціальні проблеми на єврейські громади Росії. Відомий своєю прихильністю до антисемітизму цар Микола ІІ, дізнавшись про те, що «протоколи» сфабриковані людьми з його таємної поліції, заборонив їх публікацію в Росії.
    [​IMG]
    Світлина обкладинки книги Сергія Нілуса 1905 року «Велике у малому. Антихрист.» у якій було опубліковано «Протоколи сіонських мудреців».
    Восени 1901 р. до рук письменника Сергія Нілуса потрапив рукопис французькою мовою — протоколи 24 секретних засідань керівників чи то таємничої масонської ложі, чи то з'їзду «Загального Союзу Ізраелітів» (скорочено — Аліт). Нілус збирався видати ці документи, але його випередили. У 1903 році журналіст Паволакій Крушеван надрукував документ у петербурзькій газеті «Знамя», а потім Георгій Бутмі (Кацман) видав текст ПСМ окремою книжкою під заголовком «Корінь наших бід». Всього вийшло шість петербурзьких видань Бутмі (з 1905 по 1907 роки) під назвою «Викривальні промови. Вороги роду людського», у Казані— одне видання в 1907 році під назвою «Витяги з давніх і сучасних протоколів Сіонських мудреців». Були й анонімні видання.
    Час від часу не легше...
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Підбірка природних аномалій по тижнях грудня 2018 року.
    7 - 13 грудня

    14- 20 грудня

    21 - 27 грудня

    Жуть...
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    467-й день. (01.01.19)
    Згідно астрономічного розкладу 3 другого січня 2019 року марс входить у сузір'я овна, яке розміщується під Персеєм з мечем. Наступає час отримання Марсом меча для початку війн.
    За період входження Сатурна до стрільця нічого особливого не сталося, крім створення ПЦУ, що стало стартом розколу православія, та провозголошення Порошенка голубем миру
    І ось маємо реакцію
    Далі анафема і зірковий похід ))
     
    Останнє редагування: 1 січ 2019
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Китай вже робить це. Про майбутнє, яке нас чекає
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    457-й день. (11.01.19)
    Підбірка природних аномалій по тижнях нового 2019 року.
    28.12.18 - 03.01.19


    04.01.19 - 10.01.19
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    453-й день. (15.01.19)
    У людини з'являється думка ні з того, ні з чого... а потім він починає її примірювати до існуючого, в межах того, чому вчили, а коли "не налізає", то перетворює її в фантазію, не здогадуючись, що то може бути щось нове. Одні скажуть на це "Еврика!", а інші "Єресь!". Жоден вчитель не навчить розпізнати істину. Ту, на яку немає відповіді ні в кого. Таким питанням істини є - хто є Бог і звідси будуть відповіді.
    Довго вумні мужі ломали голови і списи над питанням - що таке світло? Одні казали, що воно має хвильову природу, інші - що корпускулярну, тобто часткову.
    Врешті, за дослідами і висновками вийшло, що воно має подвійну природу, в основі якої лежить електромагнітне коливання.
    Результатом такого дійства маємо:
    - при поширенні світло поводиться скоріше як хвиля, а при виникненні і поглинанні – скоріше як частка;
    – при великих частотах головну роль відіграють квантові ( “корпускулярні”) властивості світла, а при малих – хвильові.
    Може мої пошуки ще не закінчені, але намагаюся привести до путя свої роздуми і перевіряю на практиці. Одночасно приходиться читати те, що надибали інші, але не маючи світла прометея, роблять спроби надіти нове на старе. То й мають підігнану теорію не тільки у духовно-фізичному плані, але й у політично-націоналістичному відображенні своєї сучасності.
    Найбільше приходиться дивитися російські або ж перекладені з іноземного докфільми. Звісно, це потребує напруженного відсіювання домішків різного толку. Але головне - відчути ідею.
    Ось, наприклад, лекція однієї людини

    У середньовіччя це беззаперечно, була б єресь! Так і було. Єретиків - катарів католики винишили за відхилення від лінії партії під гаслом "В ім'я Господа нашого Ісуса Христа»!. По посиланню можна почитати, хоча планую зробити огляд цього напрямку христіянства, бо зацікавило дуже. А також, чи розкаявся Ватикан у тисячах загублених людей?
    Свою лекцію той лектор назвав "Бог і диявіл - то одне, те й саме". Страшно? Звісно... Але він приписав цю ідею до релігії катарів. Треба розібратися... егеж чи не егеж?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Інформація про християнський рух катарів, яка існувала в XI-XIV століттях, послідовники якого зберігали залишки істинного вчення Ісуса Христа.

    Ком: Віра катарів заслуговує більшого розглядання, але то буде окремо.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    11.01.19 - 17.01.19
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ЗАКОН ПРО ПЕРЕХІД ПАРАФІЙ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ У ПЦУ: ХТО ГОЛОСУВАВ ПРОТИ
    Стали відомі результати поіменного голосування за закон про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи) № 4128/Д.

    Відповідні дані було опубліковано на сайті Верховної Ради України.

    "За" проголосували 229 депутатів. "Проти" – 36. "Утрималися" – 2. Не голосували – 40.

    Проти проголосували 29 депутатів з фракції "Опозиційний блок". Та 5 позафракційних депутатів.


    Згідно з порівняльною таблицею документу, для зміни підлеглості необхідно внести зміни до статуту. Для цього потрібно скликати збори, відповідно до статуту самої громади. Збори мають відповідати вимогам такого статуту та мати кворум. Для ухвалення рішення про перехід достатньо 2/3 голосів членів громади, які повинні особисто підписатися під рішенням.

    Питання членства держава лишає на розсуд самим релігійним громадам та не нав’язує яким чином їм приймати чи виключати членів парафії.

    При цьому громада лишається власником чи користувачем храму чи іншого приміщення. Більше того, законопроектом вводиться тимчасова заборона на проведення будь-яких дій з майном парафії. Тобто під час переходу парафії не можна продати, відібрати, віддати у заставу нерухоме майно парафії.

    Якщо при переході виявиться, що існує частина парафії, яка не згідна з переходом – вона може утворити нову релігійну громаду та має право укласти договір про почергове користування храмом.

    [​IMG]

    Хотів би закликати до ... але навіщо? Що має статися - то станеться. Хто має розум, той зрозуміє.
     
    Останнє редагування: 22 січ 2019
а де твій аватар? :)