Християни й алкоголь

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 2 чер 2007.

  1. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    То є файна ідея, дозвольте мені її перейняти?! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    скажіть як ви малим були вам батьки абороняли пальці (чи цьвочки) в розетку пхати? Напевно забороняли. А виросли ви, вже ніхто ніби не забороняє, то чого не пхаєте? Розуміння загрози. Пропоную пити тільки тим хто усвідомлює загрозу (адекватно, а не по дитячому - що від однієї буде?).
    Тому заборонити легше - навіть дорослим, які все ще не усвідомлюють...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    алкоголь та наркотики впливають на діяльність головного мозку. Одна зі стадій сп'яніння - безпричинна агресія. Йдеться не про жонглювання словами чи якісь абсурдні права/безправ'я/заборони - алкоголік та наркоман є суспільно небезпечні типи.
    Хочу - питиму, не хочу - не питиму - це єрунда. Ніхто не помічає тої межі, коли "хочу" перетворюється в "треба". зі всіма відповідними наслідками.
    --
    І недаремно "стан сп'яніння~ в кримінальному кодексі не пом'якшує, а навпаки посилює покарання.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    що цікаво, фраза:

    "Випивати можу кинути в любий час" говорить про те, що людина вже завязана з алкоголем.
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    в принципі, зазвичай - так. Тобто з'явився страх, що щось не теє - але самозаспокоєння той страх притупляє ;)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    а тим часом алкоголь свою справу робить - головне сумління заспокоїне.
     
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Якщо я не помиляюсь - не розсуд суду.
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    так, безперечно - все на розсуд суду ;) але тим, хто сподівається "відмазатися": "накоїв дурниць, бо був п'яний і нічого не пам'ятаю" - слід враховувати, що суд зазвичай у таких випадках "бере по максимуму" ;)
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християни й алкоголь

    не знаю як хто інший, але я пальці в розетку не пхав...
    тільки ви плутаєте задоволення (радість) від чогось з банальним глупством...
    чи ви не бачите різниці між тим, щоб любити, наприклад, апельсини, від яких досить часто буває алергія, і битися головою об стінку, бо батьки не навчили так не робити?..
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християни й алкоголь

    в кримінальному кодексі погіршує тільки на пострадянських територіях...
    у багатьох країнах це не є додатковим мінусом....

    сп’яніння до агресивного стану буває у людей з порушеною (у тій чи іншій мірі психікою) і тільки у тому випадку, коли є залежність...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    наїзд на пішохода в пяному стані і тверезим - є різниця.
     
  12. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    не стверджую, що ви пхали п. пупер.

    Згідний що не дуже гладко висловив думку.
    Суть в тому, що завжди позиціонується думка "я дорослий мені не можете вказувати, забороняти". Заборона звичайно не може поширюватися на дорослих. Але якщо заборонити людині яка не усвідомлює загрози? Ну дорослий, досвідчений, проте з боку видніше (як правило)? Хіба ні ?
    Якщо ж по вашому алкоголізм - це "алергія", то на мою думку споживання алкоголю більш ніж умірене - це процес "биття головою об стінку".
     
  13. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Кажучи по християнськи: якщо хтось впився, як Ной у Біблійній історії, то одна справа.
    мене ж дуже сильно непокоять і дратують саме ті випадки, коли пяні починають свою слабоконтрольовану агресію виявляти до мене, оточуючих чи хоча би до інтерєрів і середовища. :sad:
    Контролювати таких людей майже неможливо, і не помякшить цей факт навіть їхня розкаяність, коли протверезіють... (у 60-80 % виадків).

    ні, то був інший фільм, авторства Довганя, того, що колись горілочку випускав "якісну", а тепер ніби розкаявся.... не підколюйте, якщо хто бачив, бо там є реклама певної пірамідальної структури, Едельстар називається, та на зміст фільму це впливає на 1%. :)
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Пупере, скажіть, чи Ви чули коли, щоб людина скоїла злочин в стані сп"яніння від кави, чи чаю, або від того, що вона переїла?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Дуже прошу! Ідеально застосовується у будь-який час дня і ночі. Одна проблема: важко назад повернутися. ;)
     
  16. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    тут як медом намазано :)
     
  17. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Куди повернутися?
    Все, мушу собі завдання поставити на наступний тиждень - утримуватися від кави, вина (важко буде, думаю, бо люблю французький стиль життя) і форуму :).
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християни й алкоголь

    аякже....
    коли у людини був передоз кави — кидалася на інших....
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Такі слова заслуговують поваги.
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християни й алкоголь

    я часом собі роблю піст на пиво....
    кілька разів на тиждень...
     
а де твій аватар? :)