Християни й алкоголь

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 2 чер 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Просто цікаво, у кого які думки щодо цього.
    Вживати чи не вживати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    На мою дуику, нормальна людина п"є, коли ХОЧЕ, а не коли Є ГРОШІ. :)

    А ось історія на тему "Мусульмани й алкоголь".
    Розповідав не хто-небудь, а сам академік Джанєєв, колишній директор інституту виноградарства та виноробства "Магарач".

    Джанєєв (росіянин) виріс у Криму. Їхнім сусідою був татарський мулла.
    Кожна кримська родина мала свої виноградники, майже всі робили вино.
    Мулла приятелював з батьком Джанєєвим, заходив до них у гості. Спочатку Джанєєв-батько соромився запропонувати шановному гостю вино. Але мулла попросив. Занурив мізинця у склянку, щось прошепотів арабською, струсив краплю з пальця на підлогу і після цього випив. Його запитали - а що він промовив ?
    - У Корані сказано: "Одна крапля вина принесе тобі шкоду!". І я цю ОДНУ краплю струсив !
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Колєга-програмер у тяпницю (у програмістів це кожна пятниця) не п'є пиво, утримується, бо то пятниця. Всі інші дні пива вживає багато.

    Я чомусь ніколи не задумувалася над цим. Звикли, що не можна мясного і крапка. Але ж і без спиртного можна обійтися...
    Чи ні:no: :no:
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Християни й алкоголь

    можна без мяса,тіко десь шість амінокислот не синтезуються організмом ,років пятнадцять мяса не їв, чуть не подох,без алкоголю також,можна прекрасно обходитись поки мозок не знайде заміну,ендорфіни не так просто отримати без алкоголю,можна парашутним спортом зайнятись наприклад
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Християни й алкоголь

    або по пять чорних шоколадок стограмових щодня,або десять оргазмів
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Не вживаю. Чому? "Дурна привичка". Не смакує, не отримую задоволення, чого себе силувати, нє?
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Християни й алкоголь

    а я то думаю чого Ви такі злі -ендорфінів не вистачає ,
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Я злий? Шреку, я одна добротА!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Вот я - христьянин?
    Христьянин!
    Вчера с мужиками отпраздновали сдачу моим сыном очередного ГОСа. На "5" мальчик сдал. Сегодня с утра поехал покупать кондиционер для дома. Остановили. Дыхнул. Да, в красный сектор не вошел. 500 у.е. отдал.
    Вопрос - ГАИшник христьянин?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Люблю людей з широкою глибиною душі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Якщо зупинив гаїшник, скажіть йому: "Гаишнег-гаишнег, помилуй мя грешного!". Якщо помилує - християнин. :borat:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Переказував о.Орест (Фредина) в заполярній експедиції ТАКу байку:
    Один християнський місіонер потрапив у Африці в яму-пастку для лева. За якийсь час туди ж впав лев. Місіонер звів очі, та й молиться:
    -Господи, зроби цього лева праведним християнином!
    Лев перехрестився лапою:
    -Благослові, Господь, піщу мою...

    Пиво,добре, увечері, троха - полюбляю.

    Ну, ТАК! Гаїшник прийме на себе гріх, і ... візьме...
    Не сідаю за кермо із запахом! Най будуть праведниками, най не мають спокуси! ;)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Ну, працівники ДАІ, то окрема тема.
    У нас колись знайомий після літургії їхав і його зупинили. У нього на правах знимка з колорадкою, відповідно, коли його запитали, чому від нього чути душок, він відповів, що якраз з Літургії і споживав дари. Його відпустили, бо "то за професією". :D:D:D
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Мені цікаво інше: якщо відмовлятися від алкоголю цілковито, то з яких саме міркувань?
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християни й алкоголь

    ай лібе алкоголь....
    навіщо відмовлятися?!...
    причина тільки одна: є залежність....
    тоді або не вживати взагалі, або стати пияком....
     
  16. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Я вважаю, що міркування у кожного на свій особистий лад. От у мене наприклад один знайомий алкоголю взагалі не вживає і вважає, що то не християнський напій. Від нього, на його думку (мого знайомого) нічого доброго не йде!
    Персонально я не можу уявити собі життя без доброго алкогольного напою. І якщо після важкого робочого дня (може бути день і не дуже важким, якщо по правді) я дозволяю собі на вечір випити бокал доброго вина чи з друзяками піти на пиво, то це моїм християнським принципам не суперечить.
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Про схожий випадок розповідав згаданий вище пан Джанєєв.
    Якось він приїхав своїм автом на якусь конференцію, де зовсім не планував дегустацію. Але - наука понад усе! - змушений був продегустувати французький коньяк.
    Сів за кермо. В центрі Ялти його зупинив молодий ДАІшник, принюхався.
    - Від вас пахне коньяком!
    Тут підійшов літній ДАІшник і каже: "Та це ж директор Магарачу! Чим ще від нього може пахнути? Відпусти, він їздить давно й безаварійно!"
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Не вживаю. Як виняток - вино інколи. При нагоді, так би мовити.
    А загалом, алкоголь це напиток. Сам по собі він не є небезпечним. Інше діло культура вживання цього напитку на 0 рінві у більшості. Я реально не розумію суті купити 3 ящиків горілки на 6, поїхати в гори на одну ніч і все це вжити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Цілком погоджуюся! Я в таких компаніях бувати не люблю, про будь-яке конструктивне спілкування я вже мовчу! Не знаю чому саме у слов"янських народів такі величезні проблеми зі споживанням і зловживанням алкоголю, бо наприклад французи (з власного досвіду кажу, провівши кілька тижнів у подруги) п"ють також немало, але вміють при цьому і не напитися, як свині, і час гарно провести.
    Я змалювала загальну картину, тому прошу чемних людей не ображатися, в нас їх також вистарчає, треба тільки вміти знайти :)
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Християни й алкоголь

    Розповідав відомий київський лікар-нарколог.
    Часто алкани притискали його до стіни стандартним запитанням: "А Ви самі, лікарю, вживаєте?"

    Він терпляче відповідав: "За смачною вечерею вживаю. Як приправу, як соус, як кетчуп. І в таких же дозах".

    Алканам важко було зрозуміти таке.
     
а де твій аватар? :)