Храп

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем poetka, 3 бер 2010.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Як з ним боротись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. syavych

    syavych копач

    Якщо хропить людина поряд, то часто допомагає метод "ліктем в бік" - на деякий час (від 30хв до кількох годин) буде діяти :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    на мого чоловіка діє від 30сек до кількох хвилин:),за роки спільного життя з храпуном,помагає лише один метод "в сад,сер"(в іншу кімнату,тобто))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не завжди. Часом допомагає на 30 секунд. :)
    В мене колись був колега, з яким їздити в відрядження було кошмаром. Хропів в усіх положеннях і голосно що аж сусіди стукали :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 4
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Маю сьогодні хороший настрій і хочу вас трохи розвеселити і розповісти одну історію про храп.

    Колись пічник перекладав піч в одній квартирі. Господиня запросила його до обіду. Пічник каже: "От повезло вашому чоловіку! Ви така красива жінка, в хаті прибрано, вишиті серветки, а як смачно готуєте! Мабуть у вас ідеальна сім'я".
    - Та ні, ось подала на розлучення.
    - Що сталося? Чоловік ледар? Може пияк, гуляка чи не заробляє грошей? А може чого доброго вас б'є?
    - Та що ви. Чоловік майстер на всі руки, не п'є, не курить, не зраджує, добре заробляє. Ніколи на мене навіть голосу не підвищив, не те щоби руку підняти. Тільки хропе страшенно, просто життя нема. Вже і професорам показували, і до знахарок їздили - нічого не допомогло.
    - А в якій позі він спить, на спині?
    - Так, а що?
    - Коли захропе - розсуньте йому ноги в сторони, допоможе.
    Наступного дня приходить пічник закінчувати роботу, а господиня з порогу обіймає його і каже: "Дай вам Боже здоров'я, ви врятували сім'ю. Я все зробила так, як ви казали, тільки не зрозуміло чому він перестав хропіти?"
    - Розумієте, жіночко, коли ви розсунули йому ноги - його чоловіче достоїнство впало на йому дупу і перекрило отвір, а значить пропала тяга. А нема тяги - нема храпу!
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Пiдвищуйте силу вдара, бо вiн вже звик. То як з лiками :))
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    есть надежное средство - уснуть первой .... а вообще надо менять позу храпящего, так вот я например если сплю на спине - капец сущему, сам иногда себя бужу, а на боку -нормально ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. La esposa

    La esposa Well-Known Member

    А чо "храп", а не "хропіння"? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Храп может быть свидетельством серьезного заболевания (сердце, носоглотка) тогда надо лечить. Говорят еще что из-за того что нёбо рта разрастается, тогда хирургическое вмешательство. Бывает что из-за избыточного веса
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Інтубіровать поциента треба.((
    Методично вiрне буде прибирати не симптом але те що його викликає (дефекти органів дихання).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А я хроплю коли вип'ю, а так тихо сплю. В гуртожитку від храпу сусідів допомагала полиця з книжками - сусід ранком просинався весь закиданий тими книжками. Але на хвилин 15 замовкав, що давало змогу спробувати заснути самому.
    Ще від храпу може бути брудна шкарпетка, запхана в рот хроплячому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Якщо серйозно перевірити причини смерті, тих хто уві сні перестав дихати. У нас поки немає цієї культури, зібрати статистику довести до відома хропунів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А моя баба в діда каштанами кидає :haha:
    Брату я закривала ніс на кілька секунд і переставав хропіти.
    На чоловіка діють слова. Спочатку просто казала "Не хропи" спокійним голосом, і він переставав хропіти, при чому не будився і не пам'ятав, що так кажу. Потім мені одна мудра людина сказала, що то просто реакція на слова. Спробувала сказати "Зелений чай" - теж перестав хропіти :))).
    А взагалі artobstrel має рацію -
    Діє в 100%!! :good:
    Коли я перша засинаю, то не чую хропіння. Тому частенько я засинаю, а чоловік ще книжку читає, щоб пізніше заснути :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    можу порадити надійний засіб для себе - снодійне. Звичайно, легеньке, щоб не було звикання.
    Історія з життя - коли відпочивала в Трускавці, від храпу своєї коліжанки дві ночі майже не спала. А після снодійного виходжу ранком на балкон, свіженька як огурчик, а сусідка по кімнаті навпаки бреде не виспана - каже всю ніч не давали спати - то собаки гавкали, то птиці кричали, то дівчата день народження справляли.... :)
     
  17. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Из жизни советского разведчика Кузнецова
    "А тут еще новость — последние годы Кузнецов жил один и не знал за собой некоторых особенностей, и вдруг сосед по палатке сказал, что иногда он разговаривает во сне. Кузнецов встревожился не на шутку — ведь говорил он, разумеется, по-русски... Что-то нужно было делать — и быстро. В октябре он уже должен быть в Ровно, но не с этой же проклятой разговорчивостью во сне! Сделали так: как только Кузнецов начинал говорить во сне, его тут же будили. Иногда по несколько раз за ночь.

    Первое время Николай Иванович ходил с мешками под глазами от постоянного недосыпания. Потом будить его пришлось уже реже, пока изнуряющее средство не сработало окончательно: разговаривать во сне он перестал. "
    http://militera.lib.ru/bio/gladkov/index.html
     
  18. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    :))) посміялася
     
  19. А в общежитиях-то пьют нередко... :russian_ru:
     
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А,чому?:А чо?..............А не чому:good:

    ---------- Додано в 18:33 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

    І,що ви від храпу не будетесь?
    Бо я кожні 30 хв. стукаю чоловіка,щоб не хропів,не допомагає.Як був молодший не хропів,то певне з роками така звичка децебели по хаті ганяти:)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)