Холодний ядерний синтез

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем AndriyM, 2 лис 2011.

  1. AndriyM

    AndriyM Active Member

    Довго думав як починати цю тематику, вирішив розпочати з найменш контраверсійного матеріалу.

    Пропоную ознайомитися з статтею http://www.membrana.ru/particle/17039.
    (Якщо потрібно - перенесу весь текст сюди)

    Для тих хто не знає: в Україні ще у 80-90-роках з ХЯС процював відомий вчений Болотов Б.В. який робив це все у домашніх умовах. Він продовжує працювати по даному напрямку і зробив ще дуже багато відкриттів. Кожен з вас, якщо захоче, може сам в цьому переконатися відвідавши його під Києвом і побачивши на власні очі котел який споживаючи 100Вт електроенергії опалює його будинок (біля 4 поверхів).
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І де той котел можна побачити/купити?
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. AndriyM

    AndriyM Active Member

    Якщо ви маєте на увазі статтю про яку я писав, то можна відвідати сайт http://www.defkalion-energy.com на якому все описано.
    + інформація зі самої статті «… Для завода по производству генераторов E-Cat Греция выбрана, видимо, из-за относительной дешевизны строительства и наличия здесь месторождений никеля. Для реализации проекта создана компания Defkalion green technologies. Завод, рассчитанный на производство 300000 генераторов в год, предположительно начнет работу в середине октября и будет выпускать устройства Hyperion в виде „черного ящика“ размером 55x45x35 cм. Разработана линейка моделей мощностью от 5—30 кВт до 1,15—3,45 МВт. ... Ориентировочная стоимость генератора Hyperion составит от 3 до 4 тыс. евро. По утверждению Росси, он будет окупаться не более чем за год…»

    Якщо мова йде про Болотова, то пропоную подивитися відео на якому він показує цей котел
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Gz3mq_zz7oU#t=265s
    Дивитися з 4:25. Це відео фільмували мої друзі з Одеси. Сам тоді не мав можливості поїхати.
    Це 5 частина зі всього інтерв'ю, на цьому ж каналі є і всі інші.

    Такі котли, наскільки мені відомо, ще не продаються. Вони пробували налагодити виробництво у Чехії, але поки безрезультатно... у нас кажуть, що дуже важко.

    А взагалі Болотов - це геній нашого часу. Чого тільки варті його методики лікування людей... регенерація кінцівок, лікування гангрени, раку і т.п. але це вже зовсім інше тема. Якщо дійсно хтось бажає до нього поїхати - можу кинути контакти. В мережі дуже багато інформації про нього.
     
  5. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Я тоже с этим согласен. Эффективный радиус взаимодейсия может быть при приближении частиц на близкое расстояние, предолев Кулоновский барьер, что может быть достигнуто в при высоких температурах (высокой скорости частиц)

    Удивительно, что если это реакция синтеза ученые не нашли теоретического объяснения.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Якщо такі котли працюють, то їм не дадуть просунутись нафтові/газові компанії, або патент викуплять, або ще щось придумають :sad:
     
  7. AndriyM

    AndriyM Active Member

    Чомусь завжди коли йде мова ефекти повязані з "надодиницею" або чимось типу ХЯС - вчені все категорично відкидають та не хочуть це визнавати ... дивно :))

    Цитата Н Тесли його книги The inventions, researches and writings of Nikola Tesla:
    << Усвідомлення існування ефіру і функцій які він виконує є найбільш важливим результатом сучасної науки. Просто відмова від ідеї дії на відстані та припущення середовища яке пронизує весь простір і з'єднує всю видиму матерію, звільнило уми мислителів у яких завжди присутні сумніви, відкрило новий горизонт,нові та непередбачені можливості, і має додати новий інтерес до явищ, з якими ми давно знайомі. Це великий крок вперед у розумінні сил природи та їх різноманітних проявів. Це можна уявити так: якщо б освічених студентів фізиків прирівняти до варварів та пояснити їм який принцип дії вогнепальної зброї або парового двигуна. >>

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ----------

    А ви хочете йти до них та просити дозволу ? Потрібно самим перебирати технологію, налагоджувати хоча б мінімальне виробництво та передавати з рук в руки. За вас ніколи ніхто нічого не зробить ... потрібно самим напрягтися :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Коли передача?
     
  9. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    В очередь!!! Больше двух в одни руки не передавать!;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Якби все так було... Про паливні комірки (fuel cell) чули? Після другої світової вдалось виготовити робочий зразок. Одразу якась фірма викупила патент на цей винахід і повністю заморозила проект. Пізніше виявилось, що ця фірма була підрядною організацією якоїсь нафтопереробної компанії. До 90-х років майже ніхто не займався паливними комірками, а ті вченні, що намагались попадали на лаву підсудних через закритий патент, авторське право і тому подібні речі... (деталей цього не пам'ятаю, якщо треба більш детально прочитати про це - гугл).
    Така ж доля може чекати і на холодний синтез.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. AndriyM

    AndriyM Active Member

    Таких прикладів як ви щойно навели - безліч. Але зараз ера інтернету, стримувати це все дуже і дуже важко :)

    Ось документальне відео.
    http://zaryad.com/2011/10/18/istoriya-magnitnogo-generatora-dzhona-serla/
    тривалість біля 2 годин, але ви не пожалкуєте.
    Згадки можете знайти самостійно в різних джерелах.

    Взагалі можна створювати окрему гілку форуму наприклад: "Альтернативні джерела енергії". Інформації дуже багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Andr

    Andr Well-Known Member

    .........................................
    http://www.medpub.ru/k-balerine-dinamo/
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Я Теслу уважаю, но это было другое время..Теоретическая физика и ядерная физика (а реакция синтеза - это ядерная реакция, в данном случае с выделением энергии) с того времени мого открыла и объяснила..Эксперимент может идти впереди теории, но если там действительно реакция синтеза, а не химическая, теоретики уже бы порвали все на куски (в смысле нашли бы объяснение). Природа их такова теоретиков, им интересны парадоксы.

    И извините, это моя специальность- синтез и теория плазмы..Правда давно не в науке, но интересуюсь. Так что пока не видел подтверждений, и объяснений как при низкой энергии можно преодолеть кулоновский барьер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Якщо б змогли, теоретики ще не можуть пояснити як вийшло, що мюзони грубо кажучи перевищили швидкість світла (чи то помилка експерименту, чи дійсно так відбувається). Природу кульових блискавок пояснити не можуть, є лише здогадки. Теж саме із подоланням кулонівського бар'єру при малих енергіях, ще немає пояснення.
     
  15. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Я вам предлагаю не валить все в кучу. Мезонам свое, а синтезу свое.

    Вопрос реакции синтеза - это реакция ядер, ядра отталкиваются, чтобы их свести надо приложить энергию (взять ее откуда-то). В результате синтеза должны появиться новые ядра, стабильные, а может и нет...

    Ободрать все электроны можно только в плазме, чтобы они пореагировали надо им дать высокую температуру (скорость). Тут понятно и экспериментами это доказано.

    С холодной плазме все по другому, но сблизить ядра на эффективное расстояние взаимодействия тоже как-то надо.
    Те мембраны, что используются либо дают эту энергию, либо увеличивают эффективное расстояние взаимодействия, где силы отталкивания еще малы.
    Эксперимент должен быть повторяем, но вроде этого нет. Не так ли?

    Т.е факторы понятны. Надо их доказать либо опровергнуть. Я просто жду. ПОкупать установку ядерного холодного синтеза не буду, ибо пока не верю. Пусть меня убедят. Тем более это моя специальность. .



    Но вы наверное знаете сколько всякой фигни говорят лишь бы купили и везде "сплошные прорывы в науке"....Не купив, я ничего не потеряю. Не так ли? Конечно я могу взять диплом в которой эта специальность написана и продавать "прорывы в науке. Наверное я заработаю много денег, потенциально, но я считаю это будет нарушением нормальной человеческой и профессиональной этики.

    Так что не надо возбуждаться и рекламировать то что пока еще полностью не доказано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. AndriyM

    AndriyM Active Member

    Пропоную ознайомитися з книгою Болотовых "Основы строения вещества"
    Тут не лише теорія, але і експериментальні підтвердження.
    Саму книгу(+ таблиця ізостерів) з автографом автора можна замовити безпосередньо у Болотових. Сьогодні отримав 2 екземпляри :) можу один дати почитати.
     
  17. layer9

    layer9 Well-Known Member

    народ подивіться фільм про болотова
    http://www.ex.ua/view/15185354?r=1987,23775
    AndriyM скільки дав за книжки, класні?


    ---------- Додано в 01:46 ---------- Попередній допис був написаний в 01:38 ----------

    сам займаюсь над таким проектом, звичайно не буду дуже хвалитись бо хоч і отримую за львівськими мірками досить хорошу зарплату, але це капля в морі що потребують такі проекти... хороший е фільм також тут
    http://www.ex.ua/view/15121843?r=1987
    якраз на тему холодного синтеза:good:
     
    Останнє редагування: 16 чер 2012
  18. Neptyn

    Neptyn Active Member

а де твій аватар? :)