холодильник чи морозильник

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем AHTOH, 2 чер 2012.

  1. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    ну дизайн само собою, це я звичайно врахую :)
    а що з гарантією? що в ній повинно бути?
    і як вам Беко?
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    10 лет назад были у меня тяжелые времена.
    Купили стиралку-автомат Беко.
    Самую дешёвую.
    Никак не дождусь когда она сломается.
    Стирает и стирает, зараза такая.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    я навіть десь читала, що Беко входить в трійку найбільших виробників побутової техніки в Європі. а у нас чомусь ця марка не дуже розкручена. треба буде придивитися до неї краще ;)
     
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Найбільший - не означає найкращий.
    Те, що Полковнику пощастило, не означає, що і вам пощастить. Хто зна, може він раз на півроку нею користувався :)
     
  5. Fon

    Fon whom how

    так, холодильник штука серйозна, бо на 10-20 років. тому в першу чергу розмір. міряйте до міліметра. бо оце бабульці купили широкий 72 см, стоїть як шафа у туалєті. не пройти не проїхати. потім одвічне питання - всі хучуть фіфті-фіфті - холодильник-морозилка. ну реально, скільки б там всього не було, всерівно на паску і різдво прийдеться мнясо сусідам москалям нести. в нас реально стоїть норд з верхньою невеликою морозилкою. а сам холодильник десь 180, повністю задовільняє. якщо у вас велика сімья, то раджу брати великий двохдверний, бо коли холодильник високий то це напрягає, захаращує кухню. про марку сказати ніц не можу. бо!
    у кожній фірмі є свій процент браку. тобто сіменс чи бош дорогі але в них один з 30 брак має. в снайге чи електролюкс таких 1 на 20. тобто ви можете купити за 10 тисяч і за 3 тисячі, всерівно можете влетіти в проблеми, це тупо лотерея і закон подлості. от в мене норд. ми коли купили в домотехніці - гудів морор наче дизель. порішали-поміняли, все гуд. у брата самсунг двохдверний з зовнішнім електронним табло, така ж фігня. льод не робив, вимикався серед ночі на два дні. також поміняли, працює нормально. так що тут якось вгадати - ніяк. вибирайте собі удобства - в одних полочки решітки в інших скло. розхід електрики також дає на рік кіловат 5-10 економії. дивіться кубатуру і гарантію.
     
  6. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Придивіться) Я собі якраз купив холодильник новий на днях Беко. Запахи реально не змішуються. Хоча я спочатку до цієї функції дуже скептично ставився.
     
  7. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    А що це за функція?
    І що там у БЕКО з енергоспоживанням? Бо не хочеться, щоб багато жер :sad:
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, а де купити холодильник для води в пляшках з вертикальним завантаженням, як ото кока-колу продають при виході з кас?
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    В інтернеті:)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не знайшов, де шукати?
     
  11. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  12. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Вже розібралася, там суть у тому, що морозильна камера ізольована від холодильної, так?
     
  13. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Ага, це і є двухнотурна система охолодження. Щодо енергоспоживання, то в цих холодильниках воно низьке, для мене це був надзвичайно важливий критерій, коли вибирав.
     
  14. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Звісно, це ж не аби як важливо. Йому працювати цілодобо все ж таки ))

    А я от думала, що двухконтурна система, це значить, що продукти просто швидше заморожуються ніж у звичайних холодильниках..
     
  15. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Все правильно думали) Так і є. Просто завдяки цій системі продукти лишаються набгато довше свіжими.
     
  16. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Нарешті розібраласся, дякую )
    Буду тепер з чоловіком ще радитися)
     
  17. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Щасливих покупок вам!
     
  18. Olenall

    Olenall миється в бані

    мені теж подобаються холодильники з великими морозилками, дуже люблю складати овочі та фрукти, взимку гарна знахідка
     
  19. gruzinka

    gruzinka New Member

    допоможіть будь ласка!умене морозилка LIEBHERR GSNP2426 Index21/001 service997612200.після включення не екрані з"явилась помилка F4.підкажіть що воно таке?
     
  20. gruzinka

    gruzinka New Member

    допоможіть будь ласка!умене морозилка LIEBHERR GSNP2426 Index21/001 service997612200.після включення не екрані з"явилась помилка F4.підкажіть що воно таке?
     
а де твій аватар? :)