Ходовая

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Barabash, 22 лис 2019.

  1. Barabash

    Barabash миється в бані

    Это наверное самая уязвимая часть автомобиля, в первую очередь из-за наших дорог. Не так давно пришлось настраивать развал схождение, и вот сейчас снова нужно искать качественный автосервис, судя по всему с амортизаторами проблема и понадобится замена. Какое ваше мнение по этому поводу, куда обращаетесь в случае подобной поломки, где покупаете запчасти и какая может быть профилактика?
     
  2. Shvec

    Shvec миється в бані

    Если вам вдруг суждено поймать большую яму, то никакая профилактика не поможет, ну а в случае незначительных поломок, важно не допускать, чтобы проблема усугублялась, для этого необходимо проходить плановую диагностику, чтобы выявлять незаметные повреждения. Что касается автозапчастей, то лично я, практикую покупку в интернете, к примеру вот здесь можно найти амортизаторы к автомобилю Мазда, но если допустим у вас другая марка, то можно воспользоваться фильтром и подобрать
     
  3. Barabash

    Barabash миється в бані

    А как вы относитесь к авторазборкам, мне вот друг посоветовал заглянуть туда, говорит что вполне реально подобрать любые оригинальные запчасти за адекватную цену, но я что-то сомневаюсь, думаю что могу только зря время потратить ?!
     
  4. Shvec

    Shvec миється в бані

    Даже если вы и найдете необходимую вам запчасть на авторазборке, то с большой вероятностью ее состояние окажется далеко не самым лучшим, так что я бы порекомендовал вам сразу покупать новые детали, главное научиться различать где оригинал, а где подделка.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ще одна кацапська тема((( Щось кацапів розвелося, як собак нерізаних....

    @Barabash, Ви - кацап?
     
  6. Barabash

    Barabash миється в бані

    Та ні, ви що, упаси господи, просто з Кропивницького до вас переїхав, а там 90% "русскоговорящих", так що задарма ображаєте... Мова то не показник, якщо були б в АТО, побачили би скільки там наших патріотів, які російською розмовляють.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Ви ідіот? (це не образа, це спроба діагностувати захворювання)

    “Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову." (Ліна Костенко)

    Ви себе вважаєте розумнішим і авторитетнішим від Ліни Костенко?
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    До чого тут ваш язик? Говоріть собі і на російському.
    Є правила форуму, котрі кажуть:
    1.1.1. Назви темам слід давати виключно українською мовою.

    Так що виправте назву теми і всі діла ;)

    зі

    до речі, прошу пана @Barabash звернути увагу на тему в мовному розділі і там проголосувати.
    Ну і було би взагалі прекрасно, якби Ви там ще й прокоментували свій вибір ;)

    Мова спілкування на ЛФ. "Референдум" ;)
     
  9. Barabash

    Barabash миється в бані

    Поважаю Ліну Костенко, але є факти! Візьміть наприклад Швейцарію, вважаєте її померлою??? Там якщо не знали, чотири державні мови, поцікавтеся! Тому як висновок можу сказати, що нація помирає від ідіотів, котрі за владу і гроші ладні продати рідну матір, а таких у нас на жаль аж занадто багато!
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо Ви не знали, Швайцарія є КОНФЕДЕРАЦІЄЮ!!!
    Розумієте різницю між таким устроєм держави і унітарною державою?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Barabash

    Barabash миється в бані

    Поважаю адекватних людей :good:
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    І етнічні німці там собі балакають німецькою. Чомусь.... Дивно, чи ні?
    А французи - французькою. Дивина!!!!!
    І так далі)))
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Для чого Вам якась Швейцарія?

    Є правила форуму, їх бажано дотримуватися.
    Для чого Ви навмисне стаєте в позу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Barabash

    Barabash миється в бані

    Здається ви обмежено дивитесь на життя. Швейцарія то як приклад, країн з декількома державними мовами дуже багато. А тепер прогугліть і порахуйте держави в яких було декілька мов і які роспалися, а потім порахуйте держави які мають декілька державних мов і прекрасно існують.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    ??????
     
  16. ProfiUA

    ProfiUA миється в бані

    Яка різніця якою мовою? Головне щоб чоловік гарний був, а гіляка найдеться. Це жарт. А так, действительно не важно, на якій він мові розмовляє, погані, ровно как и хорошие люди есть везде. Не взирая на нацию, язык, страну. А вот соблюдать правила форума, це обов'язок. Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
     
  17. molfarka

    molfarka New Member

    Ступиці для Fiat та багато інших запчастин за доступними цінами. Доставка в будь який куточок України. Користуйтеся на здоров'я)
     
а де твій аватар? :)