Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Sakramento, 9 вер 2013.

  1. JohnRoot

    JohnRoot Member

    До речі, погоджусь з тим, що саме через Вуу Коммерс буде найкраще будувати і просувати саме інтернет-магазин. Плагінів достатньо і порад по використанню теж.
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2021
  2. kidarko

    kidarko миється в бані

    )) посмотри какие они сайты за такие деньги делают, там цена максимум 3000грн за такую работу у нормальных студий. Знакомый в прошлом году через викс сделал блог, перевел за 50$ на нормальный домен, выглядит в целом неплохо хотя нормальный магазин на виксе вряд ли получится сделать. По раскрутке можешь почитать, можно в принципе самому всё сделать если опыт есть, если нету - лучше не рисковать т.к. гугл или яндекс фильтры будут накладывать всякие. В ютубе сейчас по-моему полно уроков по раскрутке
     
  3. Igor Zinchuk

    Igor Zinchuk New Member

    я думаю перед відкриттям визначитись з нішею, а після створення хорошого сайту не шкодувати гроші на рекламу, також варто приділити увагу рекламі в соц. мережах. Зараз це важливо, як ніколи.
     
  4. Bigus

    Bigus New Member

    Це точно - без реклами та соціальних мереж сайт зараз не вистрілить. Але Ви вірно підмітили - спершу треа створити хороший сайт. А це та ще задачка, бо спробуйте ще знайти веб-майстрів, які б реально добре робили свою справу. До речі, у свій час збиралися замовляти створення сайту ось тут. Однак через коронакризу плани дещо змінилися. Тож, сподіваюся, пізніше повернемося до цього питання.
     
а де твій аватар? :)