Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Sakramento, 9 вер 2013.

 1. JohnRoot

  JohnRoot Member

  До речі, погоджусь з тим, що саме через Вуу Коммерс буде найкраще будувати і просувати саме інтернет-магазин. Плагінів достатньо і порад по використанню теж.
   
 2. mirchella

  mirchella миється в бані

  До речі, зараз є багато спеціалістів які займаються розробкою та просуванням сайту професійно, тому у вас є багато можливостей, щоб довести свій бізнес до ідеального стану. З моїм інтернет-магазином жіночого одягу домолги вирішити технічні питання програмісти, яких я знайшла за допомогою it рекрутинг. Ви самі ж можете звязатись с їх менеджерами для детальної консультації.
   
 3. IrynaKozak

  IrynaKozak Member

  Також позитивно відношусь до рекрутингових компаній, особливо можу відзначити Рекрутингова Компанія у Львові • BCareAgency.com. Уже не раз і я і мої знайому користувались їх послугами, і залишились цілком задоволеними.
   
 4. kidarko

  kidarko миється в бані

  )) посмотри какие они сайты за такие деньги делают, там цена максимум 3000грн за такую работу у нормальных студий. Знакомый в прошлом году через викс сделал блог, перевел за 50$ на нормальный домен, выглядит в целом неплохо хотя нормальный магазин на виксе вряд ли получится сделать. По раскрутке можешь почитать, можно в принципе самому всё сделать если опыт есть, если нету - лучше не рисковать т.к. гугл или яндекс фильтры будут накладывать всякие. В ютубе сейчас по-моему полно уроков по раскрутке
   
 5. Igor Zinchuk

  Igor Zinchuk New Member

  я думаю перед відкриттям визначитись з нішею, а після створення хорошого сайту не шкодувати гроші на рекламу, також варто приділити увагу рекламі в соц. мережах. Зараз це важливо, як ніколи.
   
 6. Bigus

  Bigus New Member

  Це точно - без реклами та соціальних мереж сайт зараз не вистрілить. Але Ви вірно підмітили - спершу треа створити хороший сайт. А це та ще задачка, бо спробуйте ще знайти веб-майстрів, які б реально добре робили свою справу. До речі, у свій час збиралися замовляти створення сайту ось тут. Однак через коронакризу плани дещо змінилися. Тож, сподіваюся, пізніше повернемося до цього питання.
   
а де твій аватар? :)