Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Sakramento, 9 вер 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю потрібен унікальний товар, якого більше нівкого нема...Якщо продавати те що всі то це безперспективно...
    Або товар який Ви виробляєте самі і який легко доставляти хоча б в межах України...
     
  2. stoker

    stoker Member

    По крайній мірі якщо не унікальний товар в глобальному плані, то хочаб на локальному ринку якщо ви продаватимете те, чого поки на ньому немає, то є шанси. Або ще можна продавати щось по нижчим цінам, але відповідно потрібно або виробником бути, або мати ціни закупівельні виробника.
    В будь якому разі, якщо ви про таке задумаєтесь (про власну справу), то вже є добре для вас.
     
  3. Spiritos

    Spiritos миється в бані

    ПОМИЛКА! Спочатку потрібно знайти товар, назбирати кошти +50% від бюджету (резервний фонд) Знайти людину яка все це робила, проконсультуватись, а потім шукати спеціалістів!!!

    Про "зробити сайт"
     
  4. З приводу "зробити сайт" ... в цьому руслі дуже багато підводних каменів, але розібратися цілком можливо. Створити красивий, потрібний, автоматизований сайт цілком можливо і відносно не дорого. Реклама продукції ( при грамотному складанні рекламної компанії ) теж не складе проблеми, є Яндекс Директ , є Google AdWords (останній в Львівській області найбільш затребуваний ) . Є великий ринок виконавців можуть все це грамотно намалювати , запрограмувати , налаштувати і дати цінні рекомендації + не кинути по виконанню роботи взявши гроші , а гарантувати будь-яку допомогу в будь-який час доби. Вартість ... цього вам ніхто не скаже, але інтернет магазин коштує в середньому 5-6 тисяч гривень.
     
  5. geni

    geni New Member

  6. Saut

    Saut Цинічна Бендера

    Шикарний сайт буде, судячи з граматики та орфографії спамера.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    )) посмотри какие они сайты за такие деньги делают, там цена максимум 3000грн за такую работу у нормальных студий. Знакомый в прошлом году через викс сделал блог, перевел за 50$ на нормальный домен, выглядит в целом неплохо хотя нормальный магазин на виксе вряд ли получится сделать. По раскрутке можешь почитать, можно в принципе самому всё сделать если опыт есть, если нету - лучше не рисковать т.к. гугл или яндекс фильтры будут накладывать всякие. В ютубе сейчас по-моему полно уроков по раскрутке
     
  8. jurarock

    jurarock New Member

    Створити інтернет-магазин то не проблема, проблема грамотно організувати логістику та правильно продумати свою унікальну товарну пропозицію. А по великому рахунку, в Україні дійсно хороших і відповідальних магазинів є дуже мало, тому, якщо Ви зробите все правильно Ви будете на коні :)
     
  9. budsasha

    budsasha миється в бані

    Цілком погоджуюсь. Що би відкрити ІМ треба просто заплатити гроші і маєте, а от підібрати, що там продавати, це, на мою думку, значно головніше!!! По цій темі є цілі блоги. От такого типу (ЦЕ НЕ РЕКЛАМА ЧОГО НЕБУТЬ) 15 важливих критеріїв вибору товару для інтернет-магазину. Дотого ж приємно читати, коли стаття Українською ))
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    спочатку тре мене на посаду дирехтора взяти і я вже там розрулю потроху
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ги. Подивився на аватарку, приклав її на ці слова і заплакав...
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. TheSpecialOne

    TheSpecialOne New Member

    Можу порадити куди звернутись. На рахунок контекстної реклами і пошукового просування майбутнього магазину. Питання в приват, бо забакланять, скажуть - спам)
    + Маю досвід роботи та розробки інтренет-магазину автотоварів.
     
  13. Cobimen

    Cobimen Well-Known Member

    Раніше створення ІМ коштувало 1000$. Які ціни зараз, я не в курсі.
     
  14. FrauY

    FrauY миється в бані

  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а підлеглим, які потрапили під керівництво такого завмага з такою аватаркою - не до сміху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мій досвід створення сайту - Закупка воска в Украине по выгодной цене. Продать воск оптом
    1.Спочатку необхідно придбати на рік домен та хостинг (приблизно 2000 грн)
    2. Краще створювати сайт на вордпрес, потім, коли будеш займатися його оптимізацією, скажеш мені спасибі.
    Саму процедуру створення сайту можна детально подивитись на ютубі (гарний відеоурок -
    View: https://www.youtube.com/watch?v=A6NyYxqcfFg&list=LLC4yOJ9dp5KUvuIO-HdcT7g&index=3
    ).
    3. Третій етап - СЕО оптимізація сайту - тут, якщо сам не розумієш, то краще заплатити професіоналу. Якщо будуть запитання у самому процесі, то задавай. Допоможу, чим зможу.
     
  17. Chick

    Chick миється в бані

    Друже, який сайт? Почни з реєстрації домена. Класні назви сайтів розбирають миттєво. Я раджу реєструватися ось тут https://www.bestname.ua/ Надійно, а головне за лічені хвилини. Ще й домени на будь-який смак, хоч com, хоч ua, а як хочеш то і com.ua без проблем! Коротше, поспіши з реєстрацією!
     
  18. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Це точно, зараз копанії які цінують своїх клієнтів і їочуть їм зробити приємно, а не тільки гроші брати так роблать, мені mirohost.net при підключенні до vps подарував, тай так я з ними працюю вже сто років і без подарунків.
     
  19. vadimter

    vadimter New Member

    По-перше, я би не радив отой шаблон, що показаний у третій відповіді (з взуттям). Взагалі різні дрібні рішення для електронної комерції типу цього VirtueMart, престашоп і решта. Мені тоже не подобається засилля "китів" типу Вуу Коммерс чи Мадженто. Але вони вже закріпились, у них велика спільнота, підтримка, багато готових рішень. І вони постійно розвиваються. Якшо на цьому ВіртуаМарт зараз вроді би все ок, то не факт, що через деякий час, потрібен буде якийсь маст хев функціонал, а його просто не буде. І якщо магазин вже успішний і розвивається, оновити його влетить в копійку. Якщо взагалі не прийдеться переходити таки на ВордПресс і Вуу Коммерс.
    І взагалі бесплатні шаблони - то сир у мишоловці. Вроді на картинці все грає, а в житті, шоб зробити щось дійсно під свої потреби, починається гемор.
    У разі чого, можу запропонувати і розробку сайту, і просування. Або порадити дещо. Досвід і як робити, і як не робити також)) трохи є.
     
  20. JohnRoot

    JohnRoot Member

    Розробка сайту - це справа не дуже важлива для рентабельності інтернет-магазину. Якщо самому цим займатись і адмініструвати, то варто все ж пройти курси UI/UX дизайну, а ось для розкрутки найняти спеціалістів по SEO (внутрішня і зовнішня оптимізація).
     
а де твій аватар? :)