Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Sakramento, 9 вер 2013.

  1. Sakramento

    Sakramento Member

    Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати? Бажання є, а от досвіду бракує. Думаю с початку треба сайт зробити, але нічого в цьому не тямлу. Скільки це приблизно коштує?
     
  2. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    що саме плануєш продавати? А то створиш інет-магазин і він в пошукових системах буде на 50 сторінці і хто тебе там знайде?
     
  3. Sakramento

    Sakramento Member

    Я цього і боюсь, що потрібно робити, щоб не потрапити на 50 сторінку? Мені особисто подобаєтся дизайн такий як у цьому інтернет магазині взуття: http://tyfli.com/ І на компьютері зручно, і на планшеті. Продавати збираюсь жіночій одяг. Вже є надійні постачальники. Вже замовив, якісні фото. Залишилось розібратись з сайтом. Є досвід?
     
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Є тут спец по цих ділах:

    http://forum.lvivport.com/member.php?u=1
     
  5. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Сам веду инет-магазин і не все так просто((. Інет магазин на даний момент цікавий тим фірмам які вже мають робочий бізнес, а якщо ти хочеш почати бізнес з інет-магазину, то буде дуже сутужно((, тим більше що продавати хочеш одяг, простіше вже через ДП це зробити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Sakramento

    Sakramento Member

    Згоден з Вами, але бажання дуже велике, та й поки що можливість є. А ви могли б назвати ТОП-5 головних речей для відкриття такого магазину?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А ключ от квартиры, где деньги лежат? (с)

    Продати можна все. Треба вміти продати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    1.Бажання
    2.Вміння
    3.Терпіння
    4.Знання
    5.Гроші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. soviet

    soviet Well-Known Member

    Як на мене основні фактори, проте в інтернеті потрібно або ну дуже сильно демпінгувати, або продавати/надавати послуги чогось такого, що маловідоме на ринку, або взагалі не представлене.

    Ви краще на аукро спробуйте спершу поторгувати, особливо - одяг, там зараз мега популярний, проте зворотня сторона медалі - там привабиш тільки ціною (ну або у вас якісний "сток"), хоча якщо проплатити рекламу (типу оголошення), доречі не дуже дорога, то можна і пару покупців отримати, проте про аукро я думаю в гуглі Ви знайдете багато інформації.
     
  10. tolis

    tolis Member

    База, без якої все стає другорядним та нікчемним:
    1) товар
    2) клієнти
    3) система прийому платежів
    Все інше прийде із досвідом і Гугл вам у додачу))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vvo

    vvo New Member


    Займаюсь створенням сайтів, в тч інтернет-магазинів, а також іх розкруткою, просуванням. Є чимало ідей по вашій тематиці.
    Якщо у вас є всі 5 пунктів що вам написали - пишіть мені. Обговоримо, пораджу що і як краще зробити, що потрібно, що ні...щоб ви не зробили помилок на старті.
     
  12. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Укласти угоду зі скаладом, щоб мати дешеві поставки. У нас народ що перешукає весь інтернет і знайде де дешевше купити шнур Юсб.:)))
     
  13. Angela Davis

    Angela Davis Member

    Для открытия интернет-магазина нужно действующее разрешение властей на торговлю. В том числе и через интернет. Склады для товара (если не дропшиппинг).
    Что касается самого сайта - то средние цены за создание начинаются от 150$ (без наполнения) и по 2$ за товар (наполнение). Если интересно - знаю одного человека, делал знакомым магазин
     
  14. Macjopka

    Macjopka Member

    А що таке дропшиппінг?
    Дозвіл на торгівлю- це відкриття ФОП 2 категорії?

    ---------- Додано в 10:56 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

    А що ви би тут порадили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Angela Davis

    Angela Davis Member

    Это когда вы отправляете товар покупателю не от себя, а сразу от поставщика.
    Т.е. покупатель заказал у вас десяток платьев, оплатил заказ, а вы на эти деньги купили эти платья у производителя, при этом производитель (или его представитель) отправляет товар напрямую покупателю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. mimini

    mimini New Member

    тут не все так легко, в першу чергу Вам треба порахувати бюджет який Ви готові вкласти в
    створення магазину, ну і звісно поговорити з людьми які не зовсім "далекі" від цього діла.
    Якщо Вас щось цікавить, питайте, в мене є досвід у цій сфері
     
  17. liyama

    liyama Well-Known Member

    та ну ...он є 100Х магазинів електроніки онлайн , всі продають одне і те ж , і по різних цінах деколи з різницею у 30% за один і той самий товар і нічого всі торгують роками ... ну той що, що є такі монстри як: розетка, фоксторот ,мобілочка, дешевше нет, та інші... це не заважає продавати ще 10-40 інтернет магазинам
     
  18. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    не проблема продавати, проблема заробляти. Якщо магазин або мережа має прибуток і створила інтернет площадку для збільшення прибутку це одне, але коли людина нічого вклала гроші а їх нема з інтернет магазину, бо вони на 50й сторінці а то й дальше то зовсім інше.
     
  19. liyama

    liyama Well-Known Member

    Перефразуйте бо ніц не зрозуміло, підмет присудок ,тобто побудуйте речення вірно.
    Щодо першої частини - особисто знаю вдалий проект інтернет магазину який тільки через 2 роки успішності виршив і оффлайн завезти , тепер шкодує що взагалі оффлайн відкрив, бо ще один конкрент без оффлайн магазину робить більше обороти, ніколи не займаючись оффлан. Оффлайн скоро закінчиться, за онлайн у майбутньому доля 90% продажу
     
  20. tolis

    tolis Member

    Система прийому платежів - це можливість розраховуватися за товар прямо на сайті.
    Раджу - Інтеркасу або LiqPay (шукайте в гуглі).

    Перед відкриттям свого першого інтернет магазину десь за місяць перешманав мало не все, що є в неті на цю тематику. Все залежить від того, як Ви сприймаєте інформацію, на чому акцентуєтесь.

    Головна суть: досліджувати чужий досвід, враховувати чужі помилки та плюси - робити свій продукт.

    На рахунок порад.... Перегляньте по-кілька передач проектів "Пора делать", "Мама, я босс", "Бизнес молодость". там маса прикладів, порад, стартів із мінімальними вкладами.

    Успіхів!!!
     
а де твій аватар? :)