Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Sakramento, 9 вер 2013.

 1. Sakramento

  Sakramento Member

  Хочу відкрити інтернет магазин, з чого почати? Бажання є, а от досвіду бракує. Думаю с початку треба сайт зробити, але нічого в цьому не тямлу. Скільки це приблизно коштує?
   
 2. Vedun

  Vedun Well-Known Member

  що саме плануєш продавати? А то створиш інет-магазин і він в пошукових системах буде на 50 сторінці і хто тебе там знайде?
   
 3. Sakramento

  Sakramento Member

  Я цього і боюсь, що потрібно робити, щоб не потрапити на 50 сторінку? Мені особисто подобаєтся дизайн такий як у цьому інтернет магазині взуття: http://tyfli.com/ І на компьютері зручно, і на планшеті. Продавати збираюсь жіночій одяг. Вже є надійні постачальники. Вже замовив, якісні фото. Залишилось розібратись з сайтом. Є досвід?
   
 4. Bambook

  Bambook Persona non grata

  Є тут спец по цих ділах:

  http://forum.lvivport.com/member.php?u=1
   
 5. Vedun

  Vedun Well-Known Member

  Сам веду инет-магазин і не все так просто((. Інет магазин на даний момент цікавий тим фірмам які вже мають робочий бізнес, а якщо ти хочеш почати бізнес з інет-магазину, то буде дуже сутужно((, тим більше що продавати хочеш одяг, простіше вже через ДП це зробити.
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Sakramento

  Sakramento Member

  Згоден з Вами, але бажання дуже велике, та й поки що можливість є. А ви могли б назвати ТОП-5 головних речей для відкриття такого магазину?
   
 7. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  А ключ от квартиры, где деньги лежат? (с)

  Продати можна все. Треба вміти продати.
   
  • Подобається Подобається x 3
 8. Vedun

  Vedun Well-Known Member

  1.Бажання
  2.Вміння
  3.Терпіння
  4.Знання
  5.Гроші.
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. soviet

  soviet Well-Known Member

  Як на мене основні фактори, проте в інтернеті потрібно або ну дуже сильно демпінгувати, або продавати/надавати послуги чогось такого, що маловідоме на ринку, або взагалі не представлене.

  Ви краще на аукро спробуйте спершу поторгувати, особливо - одяг, там зараз мега популярний, проте зворотня сторона медалі - там привабиш тільки ціною (ну або у вас якісний "сток"), хоча якщо проплатити рекламу (типу оголошення), доречі не дуже дорога, то можна і пару покупців отримати, проте про аукро я думаю в гуглі Ви знайдете багато інформації.
   
 10. tolis

  tolis Member

  База, без якої все стає другорядним та нікчемним:
  1) товар
  2) клієнти
  3) система прийому платежів
  Все інше прийде із досвідом і Гугл вам у додачу))
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. vvo

  vvo New Member


  Займаюсь створенням сайтів, в тч інтернет-магазинів, а також іх розкруткою, просуванням. Є чимало ідей по вашій тематиці.
  Якщо у вас є всі 5 пунктів що вам написали - пишіть мені. Обговоримо, пораджу що і як краще зробити, що потрібно, що ні...щоб ви не зробили помилок на старті.
   
 12. ArtCool

  ArtCool Well-Known Member

  Укласти угоду зі скаладом, щоб мати дешеві поставки. У нас народ що перешукає весь інтернет і знайде де дешевше купити шнур Юсб.:)))
   
 13. Angela Davis

  Angela Davis Member

  Для открытия интернет-магазина нужно действующее разрешение властей на торговлю. В том числе и через интернет. Склады для товара (если не дропшиппинг).
  Что касается самого сайта - то средние цены за создание начинаются от 150$ (без наполнения) и по 2$ за товар (наполнение). Если интересно - знаю одного человека, делал знакомым магазин
   
 14. Macjopka

  Macjopka Member

  А що таке дропшиппінг?
  Дозвіл на торгівлю- це відкриття ФОП 2 категорії?

  ---------- Додано в 10:56 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

  А що ви би тут порадили?
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Angela Davis

  Angela Davis Member

  Это когда вы отправляете товар покупателю не от себя, а сразу от поставщика.
  Т.е. покупатель заказал у вас десяток платьев, оплатил заказ, а вы на эти деньги купили эти платья у производителя, при этом производитель (или его представитель) отправляет товар напрямую покупателю.
   
  • Подобається Подобається x 2
 16. mimini

  mimini New Member

  тут не все так легко, в першу чергу Вам треба порахувати бюджет який Ви готові вкласти в
  створення магазину, ну і звісно поговорити з людьми які не зовсім "далекі" від цього діла.
  Якщо Вас щось цікавить, питайте, в мене є досвід у цій сфері
   
 17. liyama

  liyama Well-Known Member

  та ну ...он є 100Х магазинів електроніки онлайн , всі продають одне і те ж , і по різних цінах деколи з різницею у 30% за один і той самий товар і нічого всі торгують роками ... ну той що, що є такі монстри як: розетка, фоксторот ,мобілочка, дешевше нет, та інші... це не заважає продавати ще 10-40 інтернет магазинам
   
 18. Vedun

  Vedun Well-Known Member

  не проблема продавати, проблема заробляти. Якщо магазин або мережа має прибуток і створила інтернет площадку для збільшення прибутку це одне, але коли людина нічого вклала гроші а їх нема з інтернет магазину, бо вони на 50й сторінці а то й дальше то зовсім інше.
   
 19. liyama

  liyama Well-Known Member

  Перефразуйте бо ніц не зрозуміло, підмет присудок ,тобто побудуйте речення вірно.
  Щодо першої частини - особисто знаю вдалий проект інтернет магазину який тільки через 2 роки успішності виршив і оффлайн завезти , тепер шкодує що взагалі оффлайн відкрив, бо ще один конкрент без оффлайн магазину робить більше обороти, ніколи не займаючись оффлан. Оффлайн скоро закінчиться, за онлайн у майбутньому доля 90% продажу
   
 20. tolis

  tolis Member

  Система прийому платежів - це можливість розраховуватися за товар прямо на сайті.
  Раджу - Інтеркасу або LiqPay (шукайте в гуглі).

  Перед відкриттям свого першого інтернет магазину десь за місяць перешманав мало не все, що є в неті на цю тематику. Все залежить від того, як Ви сприймаєте інформацію, на чому акцентуєтесь.

  Головна суть: досліджувати чужий досвід, враховувати чужі помилки та плюси - робити свій продукт.

  На рахунок порад.... Перегляньте по-кілька передач проектів "Пора делать", "Мама, я босс", "Бизнес молодость". там маса прикладів, порад, стартів із мінімальними вкладами.

  Успіхів!!!
   
а де твій аватар? :)