Хочу приїхати до Львова погуляти

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Sergey Mavr, 4 жов 2012.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    звісно, що ревную :cry: :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Йой, мене ще ніколи не ревнували:blush: Будеш першим в в списку ревнивців:))) Хто наступний?:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    Відписав в ПП.
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Канкрєтна - я!

    Тим більше LuBimaya якось дивно пише:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Борисе, Ваш стьоб вже не актуальний! Левандівка ще хто зна коли з того гнав, тому БАЯН! :)))
     
  6. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Е! Людина круто січе! Роздрукував. Компанію складете?о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А я там був, коли відвідав Львів! :cofee:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Крійвка російському гостю не цікава. Мертвий бренд. Включіть фантазію. А туристи будуть, знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    І так. Сьогодні я відвідав Львів. Враження просто переповнюють. Перш за все, хочу подякувати Наталі за просто чарівну екскурсію містом. Чесно говорячи не очікував такої гостинності. Дуже і дуже дякую тобі Наталко за приємно проведений час. В першому повідомленні на форумі я писав що маю намір погуляти. Хочу сказати що в мене це не вийшло. Я не просто погуляв, я відчув смак життя, велич міста, атмосферу свята.....але ж і файно було...це не передати словами, це щось неймовірне, що не можливо висловити.
    Ось посилання на альбом із фотографіями в мене на сторінці в ВК: http://vk.com/album73504230_163762625
    Фотограф з мене не найкращий, та й після тої краси хотілось побачити ще і ще. Тому часу на фото майже й не було. Трішки завадив дощ. Але я тепер точно заю, що я ще повернусь до міста Лева. Ще раз всім дякую, хто відгукнувся в темі. А тобі Наталко, просто Величезне Дякую!!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :good:Нема за що! Я дуже рада, що тобі сподобалось наше чарівне місто. Бажаю тобі ще не раз сюди повернутися і побачити ще більше (один день - то занадто мало, щоб побачити всю львівську красу). Хоч і погода не надто сприяла прогулянкам, але нагулялися ми добряче. Сподіваюся, що сестрі сподобалися вибрані тобою подарунки;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. kitana

    kitana Banned

    Ну от. Ще один закохався

    у Львів. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Може не лише у Львів? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Заздрите? Заздріть мовчки! :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ревную може! :)))
    Що хіба не можна? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, ще один:))) Будеш третім в компанію до Пупера і Бориса:) Хто наступний?:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    наступний заздрить в скайпі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Прочитал разъяснения. Чушь, с претензией на оригинальность. Не более. Ржаловка по типу ургентовской.

    ---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:28 ----------

    А в мене есть таке бажання в Львив съиздыти. В Бережанах був, в Тернопили був, а у Львиве ще не був. Усэ часу нема. Надо вскоре в Торжок к тёте на 96-летие съездить. Може вже потим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Маєте в Оренбурзі знайомих татар?
    То най нароблять чак-чаку, а Ви то привезіть його побільше. Все решта ми вже самі на форумівку принесем)))))
     
  19. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Як же не маю? В мене жинка - татарка. 33 роци вжэ. Чак-чак мэни подобается. Якщо прииду то вин буде.

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    У украинцев цэ в крови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Прыыхайте до Львыва, тамка гарны дивчыни и сала.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)