Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Дуже рідко, з театрами то взагалі біда. За останні роки місто зовсім не розвивається. Був один єдиний фестиваль Тарас Бульба, закрили. На день міста буває хтось приїде, виступають на сцені в центрі міста, але то рідко.
    Я чого так за переїзд просто.. У мене двоє дітей, одна в садку, друга в школі, обидві досить активні, крім школи ту енергію треба кудись впихнути. А тут ні гімнастики ні легкої атлетики ні театральних гуртків ні басейну. Була одна спорт школа-закрили, приміщення продали, нове не добудували. Не наїжджусь я з ними про три рази в тиждень в секції)) от і стало підніматися питання про переїзд в більше місто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    ))) якби ще власне авто... То все одно не наїздишся, дуже вже зараз бензин колючий по ціні )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, то де б не оселилися у Львові - все одно ближче буде. Тим паче, Львів не такий вже й великий. :blush:
    Дарма, що метро немає. То несказанно зручно і швидко для пересування
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Коли б переді мною постала така задача, я б вирішувала її наступним чином:
    1) Спочатку житло, бо школи і гуртки - то тимчасове, а квартира - величина постійна.
    Перевагу віддала б новобудові, бо
    а) чисто фізично і енергетично
    б) у нових будинках менше (або немає, бодай на початку) такого контингенту, як: неблагополучні, хронічні алкаші, наркомани, старі люди (ті старі, завдяки яким потрапляєш у під'їзд і через запах починаєш сумніватися, то твій будинок чи останній притулок).
    Крім того, у новому будинку усі сусіди заселяються майже одночасно, тому немає таких собі "тарганів", що буцім-то "ми тут давно, тому тобі вказуватимемо, що і коли ти повинен робити".
    в) в нових будинках, зазвичай, продумана уся потрібна інфраструктура
    2) Знайшовши варіанти що підходять, зателефонувала б у міський відділ освіти и попросила б надати інформацію про усі дитячі заклади, включаючи гуртки, що є поруч з потрібними мені адресами. Отримавши ту інформацію відкрила б гугл або яндекс мапи і на схемах, та за допомогою панорамних мап (де є) проклала б маршрути від майбутнього свого житла до потрібних закладів.
    3) Якщо вже зовсім прискіпливо (а я саме така), то ще й зателефонувала б у ті заклади, поспілкувалася з ким вдалося б, приїхала у місто і завітала до майбутньої школи/садочка, познайомилася б з директором, вихователями/вчителями і склала б собі потрібні враження, щоб зробити остаточний вибір на користь того чи іншого місця.
    Тільки після цього я була б впевнена, що зробила правильний вибір, правильний саме для мене і моєї родини, а не для незнайомих людей на форумі, інтересів і цінностей яких я не знаю і, можливо, не поділяю. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Повністю згідна та практично нарахунок всього. Планую їхати в розвідку в пару районів, що зацікавили, побачу вирішу що до вподоби саме мені.
    Тепер квартиру підбирати буду тільки в новобудові)) Ви таки праві, тим більше сучасніше планування та свіжі комунікації це порад плюс(у нас зараз старий будинок і проблеми з каналізацією-топить)

    Єдине що, чи не могли б ви підказати, в міністерство освіти треба відразу з документами на дітей? Чи нема у Вас проблем з вільними місцями в садочку, малій 3 рочки, тато учасник АТО, чи знайдуть нам місце, чи доведеться доплачувати? В Дубно, де зараз живу прийшлось довго оббивати пороги-в освіті на нас було наплювати, а завідуюча садочку хотіла поживитися) ну то може тільки в тут така ситуація?
    Дуже дякую за відповіді, допомагаєте) )

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я не стикалася з електронною чергою у садочок, тому не знаю як то працює. Та на Вашому місці всі питання ставила б у відділ освіти і формулювала б як перевід з одного садочка в інший. Щодо вступних коштів - теж прямо запитала б. Та із власного досвіду знаю, що коли поспілкуватися особисто, з завідуючою, а не слухати чиїсь плітки, то все можна вирішити полюбовно. Дитсадок завжди в чомусь має потребу, і не обов'язково в грошах. Можна запропонувати те, чим ви здатні допомогти.
    Мені якось у Харкові треба було терміново, впродовж тижня перевести дитину. Місця не було, реально не було, але коли люди не "бикують" а хочуть знайти вихід і щось для того роблять, то рішення знаходиться. Я допомогла ім із трубою у підвалі, що текла, а завідуюча узяла мою дитину в групу з дітьми іншої вікової групи, потім перевели з часом, коли місце звільнилося.
    Варіантів різних багато, не буду тут усе розписувати, головне хотіти і робити, а не чекати з виглядом жертви, якій усі довкола винні, як люблять робити деякі люди.
     
  7. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Та, моя мама завжди говорила-під лежачий камінь вода не тече. Тож я таки приїду і зайду всюди де встигну) подивлюся, домовлюся. Так і справді буде краще ніж в телефонному режимі. В решті решт якщо місця таки прийдеться чекати довго, будемо шукати приватний садочок, я надіюсь такі є.


    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  8. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Я так зрозуміла оснований зручний транспорт то трамваї? Бо наскільки я розумію маршруткою по бруківці то ойойой))

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Трамваями не всюди доїхати можна. Далеко не всюди...
     
  10. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Ну хоча би з спальних районів до центру такі є? одним словом, я зрозуміла треба приїхати і влаштувати собі величезний марш-бросок по всіх районах міста, заодно роз'ясниться питання з трамваями маршрутками, заодно і школи навідати)) якщо вірити гугл то їх хватає в будь-якому районі.

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    Трамваї зручні, але дуже старі (крім Електронів, але їх небагато, та й ламаються не гірше за старі Татри), тролейбуси також. Маршрутки розвалюються. А до бруківки звикнути можна. Я й на ровері по центру їздити звик вже, хоч і дійсно не дуже комфортно :)
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У великому місті немає таких проблем з транспортом, як у маленьких містечках і з якого завгодно місця можна, як не тим так іншим транспортом. Але завжди є універсальні правила, як наприклад те, що в годину пік краще їхати з кінцевої зупинки і чим далі від кінцевої, тим менше шансів влізти в переповнений автобус, тощо. Або, завжли краще, щоб район був не найвіддаленіший і через нього проходив транспорт до інших районів. Тоді матимете більше шансів потрапити додому у пізню годину. Та коли маєте власне авто - все те перестає бути актуальним. Я не лвів'яка, тому не можу навести приклади. По Харкову орієнтуюсь добре, але Вам те не знадобиться :pardon:
     
  14. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    А я ровером їздити боюсь то тільки хіба якщо велодоріжки... Ну не всюди є, в таких містах як Дубно то й подавну немає)) а в Львові, щось про них чула. То ж є чи нема?

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Або його зупинка розташована не там, де вам потрібно.
    Я коли збиралася у Львів, то була впевнена, що трамваєм проїдусь, а потім з'ясувалося, що чекати довго і потім вертатися далеко від зупинки. То ж махнула рукою і поїхала маршруткою.
    А взагалі то, центр у Львові досить компактний, як по Харківським міркам, тому у центрі навіть не намагалася транспорт шукати.
     
  16. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Може підкажете якісь гілочки в форумі по районах, в т.ч. нерухомість можливо або просто враження людей, місцеві проблеми абощо?. Незнаю, які райони крім сихівського, може В. Великого-наукова-тролейбусна, чи вул. Виговського біля ринку Південний, можливе щось схоже... Не зовсім впевнена з вибором, може щось порадите й Ви.?
    Про Брюховичі, Винники, Білогорщу взагалі нічого не можу зрозуміти, типу чула дзвін не знаю де він. Щось таке радили, а де і що то не зрозуміло... Одним словом питань багато, я гублюся трохи в такому виборі

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Є, і то немало.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Тут є купа тем по новобудовах львівських. Але там спілкуються виключно зацікавлені люди - ті, які чекають на житло в них. Я там не ходжу, то ж нічо конкретного не скажу.
    То є Львівська міська рада, але то є зовсім окремі населені пункти у відносній близькості до Львова.
     
  19. muravey

    muravey Well-Known Member

    Брюховичі і Винники - гарний варіант, якщо маєте власний транспорт. Якщо ні - не варто. Хіба якщо вам не треба буде їздити на роботу до Львова - тоді можна :)
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Не люблю львівський менталітет лукавсьво, лицемірство , в очі посміхаються вітаються , а коли не бачиш паскудять як можуть, ні щоб просто підійти і дати в морду , на це сміливості немає , а от напаскудити підло з засідкоце можна ,. При тому головне напаскудити, навіть без власної вигоди а тільки для морального задоволення, йде в тебе бізнес краще ніж в когось будь готовий із заздрості тобі напаскудять .Ну і рівень корупції 100% якщо ти не маєш родичів і звязків - тобі нічого не світить , гроші не допоможуть майже , просто прокинуть на гроші та й усе. Свій до свого - тільки так тут працює система, місто маленьке всі ниточки сходяться , не зважаючи що майже мільйонник все повязано. Високий рівень ненависті по релігійним ознакам . не сказав Христос се купає, рождає все вже не свій, будуть косо дивитися. То все з досвіду , знімаю офіс вказівники розвісив на кожному куті щоб клієнти знали куди йти , так добрі сусіди всім клієнтам кажуть що мене тут взагалі немає, від клієнтів це взнаю ми питали то нам ваші сусіди сказали що вас тут немає...ну не паскудство і то не раз не два , по роботі ми не конкуренти взагалі , клієнти приїзжабть раз їдуть геть потім перезвонюють запитують дивуються ... Як так ми були за адресою то сказалищо ви переїхали чи ще щось приїзжають вдруге, . Або ще тимчасово в коридорі постав стіл ну на добу на вихідні, старий стіл збоку стояв нікому не заважав ні якась паскуда зламала... Офісний центр охороняється ліві люди не заходять тим більше по суботах неділях.... Типовий львввський менталітет вітатися посміхатися мало не цілуватися а коли ніхто не бачить "насрати під двері " образно висловлюючись
     
    Останнє редагування: 10 січ 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)