Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Я киянин, але люблю Львів настільки, що здатен пожертвувати усіма вигодами Києва і переїхати у Львів. Цікавить мене чи можна прожити у Львові на 200 доларів знімаючи кімнату і чи варто жертвувати кращою роботою заради краси і спокою Львова і заради того щоб постійно чути українську культуру?
    *****************************************************************************
    Модераторське: У цій темі говоримо про все, що стосується переїзду до Львова - пошук житла, переваги, недоліки різних районів міста, інфраструктуру, транспорт, школи, садочки, супермаркети і т.д. Бажаючих поговорити про "понаєхавших" - ласкаво просимо в цю тему.
     
    Останнє редагування модератором: 6 сер 2014
    • Подобається Подобається x 11
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Якщо все остальне є ,то прожити можна,а якщо ще спеціальність нормальна то жити можна "припєваючі"
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Мене від поверенння до Львова утримує тільки одне - немає грошей. Я не зможу заробляти у Львові стільки скільки в Києві, а запасів фінансового жиру не маю.
    В усіх інших відношеннях Львів однозначно кращий Києва.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Абсолютно вірно
    у Львові мало можливостей і рівень зарплат низький

    але і в Києві багато мистецьких подій україномовних про які львівяни лише мріють!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    сумнівно - надто велика різниця між Києвом та Львовом. Але якщо спокій аж так критичний, і дійсно хороша професія - то вперед ;)
    --
    орієнтовно -
    - зняти квартиру - від 150$
    - проживання самостійно - від 100$ (самому готувати)
    починаючи з 400$ щомісячного доходу на одного - ніяких особливих проблем виникати не повинно
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    напочатку можна знімати "кут" за 100-200 гривень...
    роботу знайти важко, але можна...
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    можна. А можна - і кімнату в гуртожитку. Але таки краще - постаратися надибати спершу стабільний дохід, потім - затишну хату (на Личаківській, особливо по ліву сторону, троха вгору ;)) - і вже тоді остаточно перебиратися ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    біля скульптурної фабрики?.. ;)
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    можна ;) а можна в затишних садочках коло ... забув як той завод? "Професорська колонія" - вам то щось говорить?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    А не "мікроприлад" часом? У мене там тато працював.
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    говорить дуже багато... :)
    все дитинство там...
     
  12. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Ага, але відвідати їх - то не вистачає часу, то нема грошей, то просто не знаєш про них.:sad:
    У Львові моє життя було більш духовно багатшим.:sad:
     
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    а я туда час від часу заїздив - коли колєга туди переїхав ;) на роверах - коло личаківського цвинтару, мимо танку - і туди... Але і Погулянка далеко не гірша ;) якщо точніше - від Зірки і до гастроному - після гастроному вважався район Дністровської ;) тобто те, що зара Дністерською називають ;)
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    на танк не залазили?....
    я любив на нього лазити, у середину...
    ще на пам’ятник гловацькому — з іншого боку личаківської....
    на "стєкляшку" лазили, виносили звідти недороблені, або з браком скляні вироби...
    пс. у личаківському парку горішками білочок не годували?... ;)
     
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    по склотрубку - основна "зброя" для стрільби цоколями - на Іскру каталися ;)
    Ну, а в часи мандрів по Личакову/Кайзервальду я вже покинув цікавитися танками/білочками - якось більше дівчата подобалися ;) саме той вік - 12+ - коли весь світ здається простим і зрозумілим ;)
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    так там десь поряд "Молдвинпром"чи я помиляюсь?
     
  17. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    на Погулянці ніби не молдвинпром був - той був на Рогачці. Але то несуттєво.... Саме там - і коли була практика на комунмаші - то перше, чому навчали практикантів на мех.дільниці - правильній дорозі до заводу, протоколу обміну і шляхам відходу в разі небажаних зустрічей ;)
    --
    І хоч в ті часи можна було й кулаками при небажаних зустрічах помахати - але попереджувалося: ти не один, тебе очікує спрагла дільниця...
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    ми за трубками ходили на кайзервальд — там була свалка , можна було найти і метрові і двометрові...
     
  19. Tarasshum

    Tarasshum Member

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    Панове! Був я вчора у Львові. Дивився на місто. Із того, що не сподобалось те, що занадто часто чуєш російську мову і те, що місто значно бідніше за Київ, хоч має величезний потенціал як я думаю. А сподобалось те, що місто дуже красиве, як в казці і те що дуже спокійне. Але все ж сумніваюсь що там можна нормальну роботу знайти, а без неї не можу жити.

    Але з іншої сторони якщо ніхто працювати у Львові не буде то він так і залишиться бідним. І думаю не можна перетворюватись на споживачів які тільки дбають про підвищення зарплатні, так не ми творимо обставини, а обставини нас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи варто переїзджати з Києва у Львів?

    в києві менше російською розмовляють?... ;)
    львів — це приклад мирного співіснування різних культур, різних мов...
    я запрошую в гості всіх, хто вірить у "бєндєравцаф", у те, що тут "дискримінують" росіян тощо...
    пан тarasshum, зверніться українською до будь-якого львів’янини і він вам відповість українською (95:wacko:... :)
    а у вас?.. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)