Хочу на Канари :)

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Speedo78, 7 сер 2012.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Як би це банально не звучало, але маю бажання відпочити на цих островах, тим більше, кажуть, це не так вже й дорого чи нереально. Їдеш до Жешува, звідти авіа-лоукостом до Барселони 15 єврів!!! А звідти - на Канари 18 єврів. Житло там також знаходиться без проблем від 90 євро/доба:good: і то досить непогане і недалеко від моря. Порадьте, чи відрадьте, може хто дісно їздив чи більше в курсі даної теми? Чи може порадите турагенцію для відкриття візи?
     
  2. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Member

    Це все реально! З Польщі дуже дешеві лоуткостовсі перельоти!
    Канари також зараз по гарним цінам.Але є нюанс: потрібно мати шенген візу й один раз проїзджену в країну її відкриття.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Зі Львова якось потрапляють за кордон не через Польщу? Уявляю цей рейс за 15 єврів.


    А що ви хочете там побачити? Ну море, ну пляж. Просто того шо розпіарене?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну а шо, потім мужикам на заводі розказувати "літав я тут недавно на канари..."
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :))) За 200 єврів.
     
  6. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    розпіарене-нерозпіарене, але все ж краще ніж до Криму їздити з хамським сервісом і горами сміття! Та й по грошах дешевше вийде...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Можливо
    Але я би не комфортно себе почував лічити кожний цент. Тоді вже на Ланозі в Болгарію - те саме буде. Це з серії "голь на выдумку хитра".

    І оце по-моєму жахливо, якийсь мегаполіс, горизонтально розмазаний по скелях:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ага, останній раз відпочивали з дружиною у Болгарії - обійшлося також в 600 євро при тому, що особливо не економили, але хочеться спробувати чогось нового, як каже одна моя знайома: "життя занадто коротке, щоби їздити в одне й те саме місце, а не відкрити для себе чогось нового".
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так ото ж й воно. Люди беруть там машину напрокат і мандрують, а не таблом торгують на пляжі цілодобово як на тюленячому лежбищі.
    Щодо Канарів - то вся ідея тут тримається на дешевому перельоті. Як я собі уявляю, це така мало не стояча повітряна маршрутка з самообслуговуванням і відсутністю сервісу.
     
  10. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    ну чому відразу? То ж не наше болото, чи якась совдепія... в цивілізованому світі такого, думаю, що немає...
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну ось витяги з сайту WizzAir:

    Шо за приорітетна посадка?

    Тобто годують за окрему плату.

    Негативних відгуків вистачає http://plusminus.uaportal.com/ru/category/avia/firm/497/
     
  12. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Все одно я не вірю, що бувають якісь "стоячі місця" в літаках, тим більше на території ЄС (в РОсії, як колись розказував Задорнов - може щось таке і є, та й то десб в "глубинці", ну і ще в дикій Африці, може). На них би такий штраф за таке наклали, що мало би не показалося - дешевше було би закритися! Це ж безпека - в першу чергу!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тю. Довго вас не було, я думав ви вже на Канарах :)
     
  14. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    MARTINI та ні, цього року не планую, може наступного, або в більш холодний період ;)
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну стоячі - це метафора звичайно. Поїдете розкажете як воно.


    Там сезон круглий рік.:)))
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Sman

    Sman Well-Known Member

    Їдьте в Гонолюлю. :)
     
  18. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Нова цікавинка для "тошнотіків"
     
  19. smetvlad

    smetvlad Member

    До речі, Канари не такі вже й недосяжні. В січні літали на Мадейру з польським оператором ІТАКА. Обійшлося на сім'ю з 3 людей близько 1300 євро. Можна було знайти і дешевші варіанти. В цей же час були пропозиції за аналогічну суму і на Канари (Тенеріфе).
    Всі документи оформляли через львівську фірму Пілігрим. Летіли з Катовіце, куди добиралися своїм авто. На Мадейрі і на Канарах сезон цілий рік, хоча ціни вищі влітку.
     
  20. Kornely

    Kornely миється в бані

    2 года назад летал, обошлось мне все это дело за 750 евро, это со всем вместе.
     
а де твій аватар? :)