Хочу камін

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 20 бер 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. olenkappp

    olenkappp New Member

  2. Romanovych

    Romanovych New Member

    На рахунок "дешевше" - цілком можливо, але "надійніше" - ні, ні і ще раз ні!!! Відкритий камін ні в якому разі не можна залишати без нагляду - це надто небезпечно. Він пожирає весь кисень - тому кімнату постійно потрібно провітрювати. А якщо ще й погана тяга, або випадково перекрили заслінкою - то задимлення гарантоване. А ще це абсолютно не економно. Відкритий камін в буквальному сенсі "їсть" дрова, а тепла від нього крихти.
    Я абсолютний прихильник закритих камінів. Це або чавунна топка, а якщо вже є побудований камін, то просто його доукомплектувати камінними дверцятами зі склом - вони окупляться Вам за 2 сезони зекономленими дровами. До речі, нещодавно знайшов непоганий вибір дверцят тут.
     
  3. zenv

    zenv Member

    якщо цікавить когось топка для вашого каміна я із задоволенням вам допоможу з придбанням:uaflag:
     
  4. ArtikP

    ArtikP миється в бані

    Найкращим варіантом буде використати камінну топку. Готова чавунна конструкція, сучасна та не потребуюча якихось додаткових навиків у користуванні. Добре, що на сьогоднішній день таких топок є багато. Різних форм та розмірів. Також з різними цінами, як для багатих дизайнерських будинків, так і просто для обігріву.
    Цілком згідний, що відкритий камін це небезпечно, особливо якщо в домі присутні діти або тварини.
    Я взагалі прихильник сучасних печей. Ними і обігрітись можна і їжу приготувати (от як наприклад тут).
     
  5. zenv

    zenv Member

    Усім форумчанам привіт! я довго шукав топку для каміна бо виробників дуже багато до тогож мій знайомий купив топку 14 кв хотів отопити 120м.кв. топка виявилась занадто слаба через 2 місяці користування деформувався рушт і появилась тріщина на задній стінці. Вже думав відмовитись і зробити камін відкритого типу, однак майстер який робив мені ремонт почувши мою проблему порекомендував звернутись до свого знайомого який також займається камінами... Звернувся, отримав вичерпну інформацію, замовив топку приїхали майстри встановили задоволенню моєму немає меж) непамятаю як звати але візидка залишилась тому можу сміло рекомендувати кого цікавить. т. 098 586 47 06
     
  6. Ustoss

    Ustoss New Member

  7. Kharkivyanka

    Kharkivyanka миється в бані

    На мій погляд це зовсім безглузда затія. Тепла від каміна буде замало, дим та сморід. І буде велике розчарування коли його розпалювати по осені і повна хата диму. Це треба ще вентиляцію робити. Витяжні зонти виж не розтавите в кожній кімнаті. щоб не чути було смороду?
     
  8. JenyaPups

    JenyaPups New Member

    Ранее вообще не присваивалось значение брикетам, потому как необходимости не было. После того как поменяли на предприятии, отопление нужно было регулярно и оптом заказывать брикет высокого качества. Выбрали компанию "База-Дров" https://baza-drov.com.ua/drova/ . Найденный вариант показал ценность, у компании продукция в большом ассортименте, сертифицированная, плюс стоит отметить сервис доставки, который экономит время. Рекомендую.
     
  9. Usernet

    Usernet New Member

    Якщо ви робите ремонт і вам треба шкафы купе на заказ то ось на цьому сайті http://mbli.kiev.ua/ можно їх придбати
     
а де твій аватар? :)