Хочу камін

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 20 бер 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А де Тризуб? Барельєфи бронзові..?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Oasis

    Oasis Member

    тут нарив трохи корисної інформації про каміни
     
  3. Koredir

    Koredir Active Member

    ми дуже довго вибирали камін, купили в київі каминофен, не дуже красивий, але було тепло та затишно.
     
  4. PanEvgen

    PanEvgen New Member

    Камін не варто робити для економії палива. Для естетики - так, але не для економії.
     
  5. Koredir

    Koredir Active Member

    я думаю, коли два в одному то краще, головне щоб це було місце позитиву, душевного комфорту
     
  6. jo-jo

    jo-jo Member

    Ми також недавно встановили камін дома! Дуже задоволені! По перше- у нас розводка по всій квартирі і можна опалювати тільки каміном, цієї зими за газ заплатили значно менше! По друге- постійно щось там смажимо, смачно і корисно і проблема "що приготувати гостям?" вирішена :) По третє- гарно і затишно... Головне правильно вибрати топку, так як дешеві, китайські варіанти не дуже безпечні, бо справа все таки з вогнем! Ми вибрали Норвезьку.
     
  7. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Замітилась одна бага за тим каміном.
    Коли його трохи більше розкочегарити то в кімнатах таикй їдкий кислий запах стоїть.
    Раніше думали що то грубка ще ззовні не прогоріла як слід, може залишки краски чи змазки якоїсь.
    Але вже давно мало б прогоріти.
    Запах явно не з середини грубки де вогонь, бо звідти зовсім інакший запах, я б сказав навіть приємний.
    А то штиняє чимось таким синтетичним.
    Може то та мінвата в середині підплавлюється :sad:
     
  8. cartman

    cartman New Member

    Ми також хочемо собі камінчик встановити. Щось на кшталт цього. На фото ніби гарно виглядає)
    Ще питання: ніхто не має думки встановити на дачі у себе вуличне барбекю? Знайомий підсказав...
     
  9. Garis

    Garis Well-Known Member

    У мене і на вулиці і камін і в середині в хаті - супер , що одне і друге, одним в літку насолоджуєшся , а дрігим взимку. всім раджу)
     
  10. restavratsia

    restavratsia Active Member

    і яка реалія?

    Камін вже Є. А що отримали Ви? Модну фішку, бо так в інших бачив і має бути в мене, практичність і незамінність, просто мебля. Питаю для себе особисто.
     
  11. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Якщо питання до мене, то я отримав дуууже теплу одну кумнату, трохи підігріваю і іншу кмніту та коридор. Також дуже класно сидіти ввечері біля каміну, коли на вулиці снігом мете.
    А ше камін завдяки горінню підсушує повітря.

    Коротше я задоволений. Правда є вже певні речі які б я в ньому поміняв трохи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    А мене от цікавить чи можна в квартирі (індивідуальне опалення) поставити топку на дрова, чи не буде сильно забруднюватися загальний димохід гарю з дров?
     
  13. Olyshka

    Olyshka Member

    Чи обов'язково гільзувати комин для каміну?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не обов'язково, але варто.
     
  15. Olyshka

    Olyshka Member

    Якщо розумієтеся, напишіть що буде, якщо не загільзувати і чи це так погано дуже.
    Дякую.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гільзування допомагає рухові газів та запобігає замоканню цегли. Як похідне, - запобігає відкладанню сажі і потраплянню угарного газу в помешкання. Ну і довговічнцсть... Зекономите гривню, втратите п'ять.
    Є Гуголь, він знає все.
     
  17. Olyshka

    Olyshka Member

    Я, звичайно, дякую.
    Але питала, що буде, якщо не гільзувати. Якщо можна простіше трішки.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Потріскається цегла, через щілини проходитиме СО і душитиме Вас ночами.
    Просто пояснив?
     
  19. Finya

    Finya enjoy the silence

    А пічку кімнатну можна переробити на камін?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    одне викинути, а друге поставити.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)