ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем LIA, 4 чер 2008.

?

голосують тільки чоловіки. Кому ви віддаєте перевагу?

Голосування закрито 12 вер 2008.
  1. Симпатичній, доглянутій, вихованій,розумній жінці.

    82,4%
  2. Розумній, від природи вродливій, але тій яка занедбала свою красу.

    17,6%
  1. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    :o :o :o :o :o Дякую, завстидали:o . Скажу по секрету:ninja: , що маю диплом візажиста - стиліста:ninja: , намалювати когоь - будь-ласка, але сама хіба чуть-чуть. Для краси не потрібно стільки часу і коштів, краса внутрішня проявиться зовнішньо!!! А загалом маю рецепт краси: Візьміть стакан кохання, стакан усмішок та стакан поцілунків, все ретельно змішайте та пийте щоранку натощак:D краса не забариться і пріпрьотса сама:)
     
    • Подобається Подобається x 22
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 15
  3. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Nadijka, наприклад буде з чоловіком освіту здобувати - і молодці!

    300 доларів(щонайменше) навіть для київських зарплат дорогувато...

    про "одну дівчину" згадала. була у мене колись одногрупниця (клієнтка дорогих салонів за гроші щораз нових чоловіків), з якою одногрупники вітались на відстані, бо при всій її доглянутості, якщо її поцьомати, то потім на щоці лишалось півтони її тоналки, а у неї відповідно - характерного кольору "дірка". прецеденти були.
    УГУ!!! а то;)!
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Тобто, 500 доларів... ;) І Ви хочете сказати, що такі гроші на місяць тратите? :no:

    Стрижка+владання 150 грн - Так, раз в півроку я стрижуся в Америці і то за 20 баксів. В Трускавці мене дуже модельно постригли в березні за 30 гривень в "Чародійці".

    Фарбування 350-500 грн.- Атпад!:cowboy: В нас тут міліровку роблять за 40 дол. в салоні. А в тому ж Трускавці мені робили за 50 гривень. І то фарбується волосся теж раз в пів року( самі перукарі рекомендують), бо інакше лисі будете до 30 років, або рак скоро підхопите. ;)
    Манiкюр 150-200грн- теж не знаю звідки така ціна. У нас тут найдорожче накладні нігті зробити - 25 дол. І їх вистачає на пару місяців.
    Педикюр 150-250грн - те саме, що і манікюр.
    Косметолог - 500 -1000грн- А що там, соррі, писок, як халява, що такі гроші на нього треба? Та на 100 дол косметики мені вистачить на цілий рік самій за собою доглядати!
    Фiтнес клуб 300-500грн- Я плачу 100 баксів за річне членство. І там ще є басейн, суха і мокра сауна. І до того 24 години на добу таке задоволення. ;)

    Солярiй 200 грн. - Мотику в руки і грядки підсікати, квіти прополоти. Зранку і пополудню. Засмагнете і свіжим повітрям подихаєте. Буде потрійна користь. :):radist:
     
    • Подобається Подобається x 22
  5. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    8 годин темі - 103 дописи, 889 переглядів. я журюся :) мої теми такого не переживали ніколи :)

    ЛІА! ЛІА! ЛІА! на біс!

    "Я хочу заробляти великі-превеликі гроші,
    Бо хоч вони погано пахнуть, але такі хороші!
    Кататися по місту в блискучому довгому лімузині,
    Й купувати речі в дорогому магазині.
    Я хочу, щоб мене любили високі фотомоделі,
    Щоб з ними розважатися в п'ятизірковому готелі.
    Повісити на шию три кілограми золота
    І щоб в житті не брати в руки ні серпа, ні молота!
    Але щоб усе це мати,
    Треба зовсім небагато!"
     
    • Подобається Подобається x 17
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Невже Ви без цього всього зовсім зле виглядаєте? Неповірю.. Хоча всяке можливе після всяких там соляріїв і інших тортур..
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Мабуть $500 в мiсяць не витрачаєте на себе. Вам i не треба ;)
    Оля, БРАВО, БРАВIССIМО! Сама найкориснiша порада поки що на цiй гiлцi!!!! :D

    Додано через 3 хвилини
    Так це як в анекдотi про те як конячка витягнув курочку з ями за допомогою свого ну.... однiєї речi яка у коней довша нiж напевно у решти (не хвiст) а вовчик на мерседесi не мiг витягнути курочку (ну це типу все по англiйски)
    I мораль така You don't need a big mercedes to pick up chicks.
    Тобто не треба великого мерседесу щоб пiдбирати дiвчат (чiкс (циплята) - chicks - це амер. сленг до слова дiвчина :) )
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Йой, людоньки, я так живіт надірву, і прийдеться йти витрачати гроші на живіт)))))), а то як з надірваним ходити?!
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Вiрте Нiрваночко вiрте!!!!! Певно так страшно що аж боязко показати свою фотографiю.
    А мо' ми б тут всi завстидались? Але видать не буде нам такої честi. Будем виходити з чого маємо ;)

    Додано через 52 секунди
    Навпаки прес качається ;) Ми ще вам i послугу робимо. Ви читайте :) i дописуйте :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Між іншим Пупере добре, що тема вже у Кімнаті сміху - адже ми якось з тобою непрістіжно в ДП сиділи :D:D:D


    ЛЮДИ ПИШІТЬ ЩЕ!!! ТАК ФАЙНО СМІЯТИСЯ!!!

    ЛІА може мала на увазі, що 5 хв. сміху - +20 хв. життя? і до того тему вела?
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ну ні, тут я би не завстидалась. дуже скромна я, щоб через свою зовнішність червоніти - не дочекаються:) хіба встидатись, що така безстижа...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    П.Олю,цілком Вас підтримую.От я собі теж вирішила підрахувати скільки я витрачаю на свою красу.
    Стрижка+фарбування - раз в півроку(я лисою бути не хочу:)) - 70-100 гривень.укладку я собі сама,слава Богу,ще зробити можу(руки не з одного місця ростуть:)).укладку в перукарні роблю лише перед виступом(~30-40 грн)
    Манікюр - раз в місяць(просто чистка без всяких наворотів) - 15-20 грн
    Педикюр - роблю сама вдома
    Косметолог - сама собі косметолог:)
    фітнес-клуб- останнім часом не було часу,щоб відвідувати:sad: планую ходити в Спартак(110 грн/місяць)
    Солярій - упаси Боже...я і так дууууже світлошкіра,ше сі м спалю наніц:)надаю перевагу природній поступовій засмазі у тіньочку,а не стану а-ля "рак варений"(що зі мною найчастіше трапляєцця).
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Авжеж, це ж вiд смiху зморшки з'являються! Андрiю, дайте спокiй. Ви знаєте якi грошi тре буде викинути на ботокс що 6 мiсяцiв пiсля таких хiхоньок???? Там все чотко i строго, салон, бiзнез проекти, салон, тощо. А то ми тут, смiємось, фотками обмiнюємся, смертними справами займаємось.

    Додано через 3 хвилини
    Я знаю ;)
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=316765&postcount=2859
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    на що? на бортик? чи на бочку?
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Ану, давайте всі підрахуємо скільки ми витрачаємо на себе:) : Стрижка - коханий перукар, тому 1 цьом:) , укладку - сама роблю ( но дійсно, руки з плечових суглобів виросли, можу й сама зробити:) ), манікюр - педикюр - сама роблю, не так то й складно, солярій - не була в ньому і поки не збираюсь, загоряю влітку і на цілий рік ( шкіра смулява, тому вистарчає надовго), косметичні процедури - вдома сама та щей бажано з натуральних компонентів, масажі - коханий. Ітого в мене вийшло = 1 цьом:radist: ! економно!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 19
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    :D :D :D тіки не кажи Андрійку,що ти не знаєш,що таке ботокс

    Додано через 1 хвилину
    Тю,аж самій так захотілося:)ото ви Настуню дійсно економна:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Ну я стараюся...
     
  18. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    перший раз чую це слово!

    може бот - це в контрі....

    кокс - це по металах чи що....
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Чудовий і дуже точний діягноз!
    Ви, мабуть, психолог. Хоча в цьому випадку і психологом бути не треба.
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ...поставила крапку модератор....
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)