ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем LIA, 4 чер 2008.

?

голосують тільки чоловіки. Кому ви віддаєте перевагу?

Голосування закрито 12 вер 2008.
  1. Симпатичній, доглянутій, вихованій,розумній жінці.

    82,4%
  2. Розумній, від природи вродливій, але тій яка занедбала свою красу.

    17,6%
  1. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Невже, для самоствердження потрібно стати мрією автослюсаря? Ну хіба що, автослюсаря, який дуже схожий на Бреда Піта:) ( А мій тато схожий на Бреда Піта і він був автослюсарем, ХТО ХОЧЕ СТАТИ МРІЄЮ МОГО ТАТА?:clapping: Дівчата не всі зразу, записуємся у чергу:) )
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Ой Лiя, Лiя, нiчого то ви про розкiш i не знаєте. Розкiш це не пiти в салон де ви плiч-о-плiч з iншими красунями такими ж як i ви робите собi своє "СПА"! Розкiш це коли до вас їде цiлий салон з тими ж технарями тими ж обладунками i всiм iншим, i не раз на мiсяць коли в салонi є вiльна година, а коли вам завгодно в будь який час дня, чи вечора чи ночi. Або ви маєте в свому розпорядженi свiй власний салон де вам все робиться. А то ви тут дуже гарно спiваєте про "дорогi" салони, i солярiї... Дорогi в вашому поняттi це що? Якi "СПА" послуги ви робите? Розказуйте, може ми позавидуємо? А то закликiв i транспарантiв купа а нiчого конкретного немає. Дим є а вогню не видно.
    I засмагати доречi чи в салонi чи на сонцi не здорово. А те що не здорово то те точно не модно у людей з власними мозгами а не з тими що пiддаються пiд загальний вплив i течiї.
    Навiщо було вiдкривати тему з пiдтекстом що тут на форумi якiсь бабки йожки зiбрались?
    Та ще й такi що бздури пишуть.
    Додано через 2 хвилини
    I отак нападати i хамити Нiрванцi i Чортеня це повiрте не додає вам нiякого авторитету, нi як красунi, нi як жiнцi, нi як форумлянцi.
     
    • Подобається Подобається x 29
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    А от мені особисто дуже цікаво глянути на Наомі, Аґілєру, Паріс Хілтон і LIA років так через 40-50...

    А якщо врахувати, скільки дівчєта наколок наробили у всіх можливих місцях на молодій поки що шкірі - то нас чекає прікольне і веселе майбутнє! :radist:
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Ну ви мені вибачєйте але там і зараз нема на що глянути.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    так отож, для того, щоб усі модельки-зірки та інші особи так виглядали на фотках і на шоу, якими ми їх бачимо, над ними працює купа стилістів-візажистів і т.д. А ще правильно виставити світло, вибрати правильний фокус і т.д.
    Подивіться на зірок без макіяжу - в кращому разі - проста зовнішність.
    Це у кращому.

    Ніколи не претендувала на звання красуні, але я не боюся прокинутись зранку і подивитися на себе в дзеркало.:)
     
    • Подобається Подобається x 23
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    А чому, думаєте, наші чоловіки, прокидаються зранку і пильно дивляться на нас, чи коли ми хворі, чи коли не намальовані? Та тому що ми гарнюні!!!!!!!!!!!!! І їм не потрібно загарів, косметики чи ще чогось, все що їм потрібно вони знаходять у наших глибоких, люблячих очах!!!
     
    • Подобається Подобається x 20
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ЛІА, ДОРОГЕНЬКА, відкривайте ще нові теми!!!!

    бо після того як шановний Мартіні ускладнив реєстрацію нових учасників дискусія на форумі мяко кажучи не палає.

    а тут і запал політгілки, і деталізація, як з гілок про авто і про НТП, і глибоковумні думки, як з фільсофії та ще й релігії, і ОБС тут присутній, якусь гілку російською відкрийте щоб і мовне питання було присутнє!!!!

    дякую, насміявся!
     
    • Подобається Подобається x 24
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ох....давно так не сміялася....ліа, піші іщо
     
    • Подобається Подобається x 21
  9. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    не приписуйте менi слiв якi я не говорила, жодного слова про цiни i цифри поки не звучало, шодо власного салону то це величезна iнвестицiя i якщо я добре попрацюю, то дозволю собi незабаром персональний салон, я сподiваюсь. Поки вистачае роботи з тими бiзнес проектами якi е на сьогоднi. я закликаю жiнок бути ПРИВАБЛИВИМИ,а вони щосили опираються i доводять що вони i так супер й нiчого iм не треба , а я - дурепа.....ееех
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Мій друг довго вибирав собі супутницю життя. В такий оригінальний спосіб: організовувалася п"янка-гулянка (в його хаті), кандидатка мала готувати, розважати гостей, прибирати, потім сексодром... І на ранок він дивився, як вона виглядає до душу та макіяжу.
    І таки вибрав ! Не шкодує.

    Ой, гілка про автослюсарів...
    Деякі дівчата самі напрошувалися на знайомство з тим моїм другом. Найбанальніший привід - "я хочу піти до автошколи, ти можеш мені дати одне заняття - що до чого в автомобілі ?"
    Друг відповідав - перше заняття - в мене вдома на тренажері.
    - А де ж тренажер ?
    - Тренажер у ліжку. Тренуйся переключати передачі !
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    йой! так реготала я тільки від теми пана Samojlovu4-а "рімейк"...
    свій допис розділю на три частини(як статті в законі -мабуть, це - діагноз:)).

    отже, LIA, методах спілкування намагаюсь не опускаись до нижчого рівня, але все ж таки тон Ваших окремих дописів наштовхнув мене згадати таке прислів"я : "говори з людиною тією мовою, яку вона розуміє". так-от і кажу, на мою думку, Ви, LIA показали себе як хамка. і якщо мені вліплять за ці слова картку, я не пожалкую і тим паче не відмовлюсь від них.

    тепер ще по темі: 1)чому автослюсаря - я так і не зрозуміла. може, тому що ці люди так важко фізично працюють, що їм влом після робочого дня дівчат розглядати, і за великим рахунком - байдуже, хто там на плакаті - якась фіфа чи Катя Пушкарьова. 2) погоджусь, що жінка має бути доглянутою. це приємно. і не тільки для чоловіків, в першу чергу для себе приємно бути доглянутою. але це не обмежується засмагою чи манікюром. до речі, Ви знаєте історію зведення засмаги у культ популярності?(раджу ввести в пошуковику слова "засмага", "Коко Шанель" - Гугля допоможе;) 3) дві підвалини доглянутості - охайність і чистота. надмірний макіяж, який може 100 разів бути модним, не обов"язково є актуальним у нашому суспільстві. 4) замість салонів краси у мене така програма: щодня зарядка(бажано на вулиці-скакалка,прес,рукохід,розтяжка - обмін речовин пришвидшується завдяки насиченню киснем - колір шкіри гарантовано приємний) + нескладні процедури з кремами та іншими косметичними засобами, які , хвала Богу, в незалежній Україні є доступними для придбання у будь-якій аптеці чи магазині.5) ненафарбована я гарна( і хай хтось скаже,що це - не так), нафарбована(зі смаком і в міру) - ще гарніша. я себе люблю. 6) здається, тут плутаються категорії "привабливість" та "сексуальність".один мій знайомий каже: "блін, ну це якийсь жах. як оце спокійно ходити? дівчата скрізь надто сексуальні" 7) .ай,забула. байдуже. думаю, і так вистачить писати:)
     
    • Подобається Подобається x 28
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Маюночко,як кажуть КВНщики,респект,уважуха тобі і благодарочка за пост:).підписуюся під кожним словом Маюнки і просто не маю чого більше крім того,що автору вартувало би повчитися ввічливості та чемності.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    шо за дурня, таке враження що винастiльки зацикленi на собi .... що намагаетесь видати своi слова за моi. покажi де, ДЕ я пропагувала надмiрний макiяж, неробство, i фанатичну зацикленiсть над зовнiшнiстю, i на останок, невже ви думаете що дiевi косметичнi засоби якi дають вражаючий ефект продаватимуться у вiльному доступi людьми якi особливо i не цiкавилися навiть iнгредiентами не те що принципом роботи. найменше неправильне використання i негативний iмiдж виробнику забезпечено? хто на таке пiде? тому i закликаю не купувати пустушки магазиннi а звертатися до професiоналiв за ПРОФЕСIЙНИМ доглядом, результативним та безпечним...
     
  15. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Тема -- стьоб чи я чогось не доганяю? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Гггг..якби ж то:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ЛІА може Ви би поділилися що в ходить в поняття "догляд", тобто що саме Ви робите для того щоб виглядати доглянуто. Може ми Вас не правильно зрозуміли і в Вашему ставленні до зовнішності немає нічого надмірного
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Так ви ще й нарвана... мдя...
    Я ВАМ приписую цитати з ваших дописiв. Про цiни i тариви Я говорила, тобто попросила вас подiлитись цiнами i тарифами раз ви вже почали тему. Читайте уважнiше i постирайте пiну з рота бо вже вам в очi поналiзла, нiч не бачите -все буде пучьком.
    проводжати по уму ми вас теж не будемо. При чому тут iнвестицiї? Ви ще раз почитайте мiй допис. Або поцiкавтесь як мега багатi люди "вiдвiдують" салон. I те про що ви пишете як розкiш чи супер дороге щось, що ми тут або не жiнки або нiчого не розумiємо
    (ваша цитата)

    то зовсiм не розкiш а звичайнi речi яким нiкого нi в Європi нi в Пiв. Амер. не здивуєш.

    Ми за вас дуже радi, що ви така прєуспєваємає бiзнес вуман! Випишемо вам медаль!


    А хто власне вас просив когось до чогось закликати???? Та ще так по хамськи? Тобто прийшла тут красавiца южная понавтикала зачуханим форумлянкам якi посмiли щось попитатись про косметичнi послуги та й не дай боже щось заперечити.
    Не треба нiкому вашi зауваження. Якщо хочете поради давати - дуже прошу є кiлька гiлок про догляд за собою, про дiєти, про салони, там всi будуть читати i брати поради. А то ви хотiли венi вiдi вiчi (чи як там його).
     
    • Подобається Подобається x 15
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    От скажіть, ви то щиро говорите? В смислі стосовно вашого тону і значення ваших висловлювань? Або ви насправді того не помічаєте, або лицемірите.
    Не знаю, що краще.

    Маю нескромне питання, а скільки вам років? (тільки не тре розповідати, що жінкам такі питання не задають).

    Додано через 1 хвилину
    А краще 2!
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Оце наразі найрозумніші Ваші слова у темі. Отакий парадокс.

    Шановні модератори, заслужену нагороду ставте сюди -> [ ] :)
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)