ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем LIA, 4 чер 2008.

?

голосують тільки чоловіки. Кому ви віддаєте перевагу?

Голосування закрито 12 вер 2008.
  1. Симпатичній, доглянутій, вихованій,розумній жінці.

    82,4%
  2. Розумній, від природи вродливій, але тій яка занедбала свою красу.

    17,6%
  1. LIA

    LIA Well-Known Member

    :) Дякую, що заглянули. Відкрила тему з двох причин: 1.давно не була на форумі, і 2.перечитала деякі теми про красу і жахнулася наскільки відстаємо в розвитку індустрії краси в нашому місті. Велетенська кількіть симпатичних жінок НЕ ЗНАЮТЬ де їм отримати ту чи іншу послугу, мріють про якісь виїзні варіанти манікюрниць, перукарів і косметологів, вважають,що засмага в солярії шкідливіша за природню й інші подібні бздури. Моя особиста думка : я НІЗАЩО не буду користуватися послугами приїзних працівників, тому що в хорошому салоні мені не просто послугу зроблять, а й зроблять це з усією відповідальністю, використанням повного спектру косметики (який за собою ніхто не возить) і сучасного обладнання,яке коштує стільки, що дозволити собі його може серйозний інвестор. Я буду засмагати тільки в солярії, бо там промені ультрафіолету ФІЛЬТРУЮТЬСЯ, на відміну від сонячних, а на пляжі буду користуватись сонцезахисними кремами яких використовую 6 штук, залежно від сонця і стану шкіри. Я завжди роблю СПА процедури, бо вони - не просто намазування крему на шкіру, а цілі ритуали які приносять результат як матеріальний так і духовний. Я не витрачаю грошей на калорійну, вуглеводневу їжу, алкоголь і сигарети я витрачаю їх на те щоб бути доглянутою привабливою жінкою, й на мій погляд я цього досягла, і повірте нічого поганого в цьому немає. А ті чоловіки які патякають, що їм не важливо як виглядає жінка, головне що в середині, брешуть, бо є підсвідомими боягузами. Вони просто бояться, що якщо ще хтось зверне увагу на їхню жінку, то в цих нікчем шансів буде менше. "То ж моє як я кому сь віддам", а над собою їм працювати ліньки. Як би їм було так байдуже то автосервіси не були б обклеєні календарями з фото доглянутих красунь, а на заставках моніторів і мобільних телефонів красувалися б фото доярок з вилами в руках і прибиральниць з вищою освітою в очах на фоні баків для сміття. Отака моя думка. Тож бажаю Вам стати шпалерами для робочого столу або дівчиною червня в календарі якогось виробника мастил. Хто не погоджується - тема відкрита, Ю а велкам. ;)
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    І знову здравствуйте;)
    Загалом згідна, але є інший бік цієї індустрії - по великому рахунку вона є в першу чергу індустрією виманювання грошей. І не те, щоб деяким жінкам було шкода тих грошей (хоча знаю деякі швидше дитині ще кілька пар взуття куплять ніж щось собі), але й витрачання купу часу в салоні яке теж не кожен витримує, бо втрачає час на щось інше.
    Вам не здавалось, що весь Ваш монолог можна було замінити двома словами - любіть себе? ну і тоді і навколишні Вас полюблять. А от чи в салоні себе любити))..і постери. знаю багато чоловіків як скажуть - з цією я б переспав, але точно не одружився би. ТОму давайте без перегибів - доглянутість - жіноча сила, але якщо хтось хоче бути дояркою, ну то чому ми йому цим маємо очі колоти, най буде.

    Зрештою однотипні кобіти якими нас намагається зробити модна індустрія це так нудно.
     
    • Подобається Подобається x 43
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    [​IMG] цікава думка....
    а що важливіше: блискуча обгортка чи наповнення?

    у мене склалося враження, що або ви зустрічали переважно закомплексованих чоловіків, або це жарт а ля "я бландзінка", або ви не знаєте, що таке кохання..... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 37
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    До LIA

    По перше, ходити по косметичних салонах та соляріях - ще не означає бути привабливою для чоловіка. От мій чоловік не любить ляйок, зато мене любить - ненамальовану, з далеко не ідеальною шкірою, зростом і розміром талії.. І він мене любить за те, якою я є. А мені б не хотілось мати чоловіка, який любить мене за то, що я годинами валяюсь в солярії чи відвідую салони, замість того, щоб приготувати щось смачненьке. І на мобілці в нього і на комп'ютері на заставках є мої фото - простої дівчини, а не ляльки пофотошопленої..
    А чи будуть мої фотки в автомайстернях мені по барабану. Я б ні за що не витрачала свій час на те, щоб привести себе до такого вигляду, щоб потім там на фотках висіти..

    По друге. Вважаю що потрібно доглядати за собою, але не перебільшувати з тим. Ставити себе на рівні з сім'єю, домом, роботою, улюбленою справою, а не першою в списку необхідності..

    По третє. Засмага не є критерієм краси, як на мене. А якщо переборщити з тим, то взагалі капці.. Не люблю обсмажених дівчат (чи то на пляжі, чи то в солярії - мені якось байдуже де вони смажились). Воно виглядає неприродньо, штучно..

    Може самотнім жінкам хочеться намалюватись, засмагнути, напахнючитись, щоб привертати увагу чоловіків.. Але знову ж таки, на таких жінок є відповідний континет чоловіків..

    П.С. Моя відповідь на питання теми - НІ. Мені це непотрібно.
     
    • Подобається Подобається x 43
  5. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    :eek: А ви вважаєте що без того всього неможливо виглядати гарно???
    Скажу чесно - не ходжу в салони і не загаряю в солярії, не роблю СПА процедури, але це не заважає мені бути красивою, навіть "мрією того ж автослюсаря"! Як же ж природня краса? Чи то настільки себе треба запустити щоб потім тільки салон міг помогти? :D
    Моя відповідь в цій темі - не обов"язково витрачати море грошей на салони-солярії щоб виглядати привабливо! Тим більше комусь краса дана, а комусь і салон не допоможе. Тим більше, правда, що чоловіку не головна зовнішність, потрібно мати якусь ізюминку в собі, і можна мати такий шалений попит у чоловіків якому позаздрить люба "лялька А-ля Барбі" :)
     
    • Подобається Подобається x 26
  6. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Безліч років певні особи намагаються переконати, що у приказці «зустрічають по одягу, а проводжають по розуму», вагомою є друга частина, але я знаю точно – важливі обидві. Дуже часто саме неохайний чи невідповідний «одяг» закривав двері не одній світлій голові з цікавими ідеями та благими намірами. Тому важливо памятати, що ЗУСТРІЧАЮТЬ ПО ОДЯГУ і вже тоді дають можливість продемонструвати розум та уміння.
     
    • Подобається Подобається x 18
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    + 100



    Гм, а мені хотілося б монологу Lia заперечити усього навсього двома словами "будьте природніми".

    П.С. Я щось спочатку подумала, що тема про автівки
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    [​IMG]
    Дівчєта менше водички ... "не доглядати себе, ізюмінка , шалений попит "


    Конкретно : хто , з ким , скільки раз [​IMG]
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Так Ви про одяг чи про косметику? В мене одяг завжди чистий і впорядку, але от косметикою не користуюсь.. То з мене ще будуть люди? ;)
     
    • Подобається Подобається x 14
  10. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ви напевне мали на увазi "контингент", бо континент то з географii а не з соцiологii, та бог з ним, ваш маленький свiт дуже нестiйкий, бо ви не впевненi де був ваш чолвiк 26 травня ввечерi, тому так i кричите тут про те як вiн вас любить. Й ще, доглянутi жiнки то не те що ви собi уявляете, те що ви мали на увазi називають на букву Б...

    Додано через 6 хвилин

    а яка iндустпiя, не вiдома менi, р бить вас iндивiдуалкою? )))
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Я теж:D :D :D
    А виявилось про те, як сподобатись автослюсару:)))
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Давайте не будемо придиратись до одруківок? Для цього є інший розділ про мову і всяке таке. Чи я маю Вам теж зробити зауваження, що

    пишеться через "ї"?

    Хто Вам це сказав? Звідки така інформація? Я завжди знаю де мій чоловік, з ким і що він робить. Але яке він має відношення до цієї теми?

    По перше, я не кричу. Лише хочу показати приклад того, що на кожну рибку знайдеться свій риболовець.. І що мене любить чоловік і без косметики..

    Я відчуваю різницю між цими типами жінок. Вважаю себе доглянутою жінкою. А також більшість (може навіть і всі) жінок, яких бачила на фотках нашого форуму. І вони доглянуті не через те, що годинами сидять по салонах.
    Це я Вам намагаюсь і показати - якщо жінка без засмаги і косметики, то ще не значить, що вона не доглянута.
     
    • Подобається Подобається x 34
  13. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    А ніхто і не казав, що треба не доглядати себе!
    Можна виглядати на сто відсотків краще від тих хто просиджує цілими днями у салоні, я в цьому впевнена! Тим більше не у всіх жінок є можливість і час використовувати лише салонні процедури і солярії!
    У дописі Лія пахне "Я така класна та крута, я ходжу тільки в супер -пупер салони, а ті хто того не робить - доярки і невдахи, у яких чоловіки заглядаються на інших!" Молодець, якщо має таку можливість і час на те все, але повторюсь - І БЕЗ ТОГО МОЖНА БУТИ СУПЕР КРАСИВОЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 31
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Кх, Кх, салони це добре, а вихованості, мабуть, усе ж таки бракує.
    Висловлюйтесь тут без особистих образ форумчан.:ireful1:


    Хоча "мрія автослюсара" говорить сама за себе
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    сучасна молодь, яка витрачає купу грошей на свою зовнішність виглядає інкубаторською....
    це щось на кшталт "голівудської посмішки" -- всюди однакова...
    якщо є певний безлад в одязі -- це говорить про посилену розумову діяльність, але, якщо я правильно розумію суть цієї гілки: ви акцентуєте ВСЮ увагу суто на зовнішньому вигляді....
    не бачу я у вашому першому повідомленні жодного слова про
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  16. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?


    Ну дорогенька, про бути природнiм ви розкажiть хлопчику Володi, якого добра природа нагородила пальцями з перетинками як жаб чи гусей, i переконайте його бути природнiм. Виж першi вiдразливо скривитесь побачивши таке. Чи може комусь з зайвими кiлограмами. Та як би то так було добре бути природнiм то виробники побутових ваг i журналiв з дiэтами пiшли з торбами по свiту. чи ви думаете що ви розумнiша за мiльярд?
     
  17. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    Ну, по-перше, я вам точно не дорогенька.
    По-друге, тон вашого написання свідчить, перш за все, що аргументів, окрім наїздів, у вас немає. Зле.
    Ну а по-третє, чого це вас так переймають чиїсь зайві кілограми? Свої спокою не дають?
    А хлопчику "Володі", як ви кажете, можна тільки поспівчувати, і природа помиляється, комусь спотворює тіло, а комусь мізки.
    А покрити себе енною кількість шарів хімії, піти до штучного сонця та напрацювати штучні манери - це,мабуть, верхівка досконалості.
    Якщо хочете бути мрією автослюсаря, тобто кобітою на плакаті, яка висить на стіні, і на яку ті ж автослюсарі др...ть (прости Господи) - ваша справа.
    Мені вистачає, що я є мрією свого чоловіка.:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 36
  18. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    :eek: А до чого тут фізичні вади???
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    ви його дружина, це точно, але чи мрiя? хм... то треба в нього спитати.... так ми отримаємо точнішу відповідь... я мала на увазі : не говоріть за інших.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?

    :D Супер!:clapping:
    А по-моєму в дівчини Лія багато комплексів і вона хоче таким чином тут самоствердитися, бо люди впевнені в собі про такі речі мовчать і навіть не заікаються:dance:
    А ось це -
    підтверджує мою теорію на рахунок комплексів. Принижуючи інших - самоствердитись.
     
    • Подобається Подобається x 16
а де твій аватар? :)