хобі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем duncan, 26 лип 2007.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Макивара. Woody Dummy. І ще чортизна, як воно називається... Так для тренувань. Челентано дрова рубав, його друг, пастор, в дзвони дзвонив... Ну а я Буратіно товчу...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А ось ще привіз з гАмерики просту фарфорову статуетку українського козака...А реально це не просто статуетка,а...флящина в якій продавалась горілка!Нині пуста...г’американці випили все! Звідки вона там появилась,дідько один знає!:dntknw:

    B3796EA1-D690-4A04-993E-2CE614354B85.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. DanuloMayster

    DanuloMayster Капітан Харизма

    А я останнім часом сильно підсів на відео ігри, як думаєте, це можна вважати хоббі?
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    На Русі такого не було, бо Перуна шанували, а потім почали бити. І пішли нещастя на 1000 років...
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Нє-є,відео ігри,то заразна хвороба...навіть на-пиво фіг відірвешся! Марки,монети,то хоббі
    Во-о,з гАмерики привіз‘єм колекцію з перших українських поштових марок УНР і...сучасна,зі Стефком Бандерою також між ними була.До речі марка с бандерою зі штампом і о-о-о,цудо...штамп з мого міста Дрогобича.Але ,бігме... то не мені листа з нею присилали,а комусь в США,кого я абсолютно не знаю.І таке буває...
    Цуда заокеанські!:drinks:

    EC8EAB51-5631-4E63-A6E5-A24DD136FB22.jpeg 6FDC6061-0C6A-4E92-ACF1-BAF0E93D7C64.jpeg
     
    Останнє редагування: 19 лют 2018
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Во, дають! Як тільки люди не заробляють ті гроші... Та зараз все можна наштампувати, навіть марки царя Гороха. При цьому будуть старіші, ніж той цар правив )))
    Сто років назад брали царські та штампували на них серпа з молотом або "5 гривень".
    З Гамерики і дідька привезуть і будуть казати, що то є янгел.
     
    Останнє редагування: 19 лют 2018
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та шо там марки...китайці американські авта копіюють.А інші «вчені» світу підробили Кумранські древні рукописи і продали Музею релігії в Нью Йорку за мульйони долярів!Хе-х,а Ви мовите марку україншьку підробити,коли її друкували в Австрії для УНР і після зникнення народної республіки!вАвстрії ті ж майстри по-фальші,що й в Кумранській долині Ізраїлю бізнес ведуть! То життє,хлоп...то єсть також хоббі! :crazy:
    Десятки свитков Мёртвого моря оказались подделками

    8752FAFF-6CD9-4A86-B4E3-E697C4FE5B7F.png
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так... Мене ото теж почав хробак гризти по деяким "делах" и не тільки людських. Гірше, ніж те хобі стало.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А в мене хобі - розгадувати таємниці...
    В електронні іграшки вже награвся - річого там немає цівакового. Так, вбивання часу, якого і так бракує, коли треба.
    Зібрав колись колекцію фото, свідчення, записи про таємниці світу. Тепер от сиджу, вивчаю.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ой,так.так...крутять,запудрюють мозги,хто як може...в тім числі і про Хазарію ,яко землю євреїв-ашкеназі типа грузинів Саакашвілів,і всякеє такеє "глибоко-наукове"!:scratch_one-s_head:
    Хазары-евреи, это фальсификация истории

    388865_600.jpg zzcccvvv.jpg
     
    Останнє редагування: 19 лют 2018
  11. liqeno

    liqeno Member

    люблю рибалку, це є моє хоббі. але ненавиджу морозів і сирості, тому я привик жити разом з ногою з погодою, за якою слідкую Погода в Воловце на сегодня, завтра тут. прогноз погоди від гісметео практично завжди правильний і я завжди задоволений погодою при ловлі риби.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Логічно було би назвати вашим хоббі прогноз погоди, ніж рибалку)) А мені однаково ,яка погода. Завжди непогано.
     
  13. dimaaaa

    dimaaaa Member

    Мав колись хоббі збирати етикетки з пачок від сегарет різних
     
  14. Elenverg

    Elenverg Її характер — цукор зі склом.

    Ухти, я б теж хотіла, і як успіхи?
     
  15. Florens

    Florens Member

    У дитинстві збирала усяке - монети, марки. Зараз цьому край. Перейшла на інший рівень. Це творчі захоплення. На Новий рік робили усієй родиною ялинкові прикраси з цих заготованок - akvarel-n.com.ua/catalog/zagotovki-iz-plastika. Використовували для цього акрилові фарби та спеціальний лак. А до Великодня плануємо за тим же рецептом зробити шикарні писанки.
     
  16. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Сама незнаю для чого, але люблю збирати "щасливі" талончики з тролейбусів та трамваїв:)))
     
  17. LediWinter

    LediWinter Member

    Я в дитинстві теж їх збирала, навіть непогана колекція була.)
     
  18. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Відео З останнього макету:

     
  19. Katerinamad

    Katerinamad Member

    В мене батько коллекціонує монети, постійно ходить на різні базари щось шукає.
     
  20. Anastasialis

    Anastasialis миється в бані

а де твій аватар? :)