хобі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем duncan, 26 лип 2007.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Приїжджайте у Варшаву - підемо по гриби разом)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mariyasidoruk

    mariyasidoruk Member

    Люблю велопрогулянки на самоті. Люблю по місту з годину кататися, часто за місто виїзджаю.
     
  3. Yaroslavnaa

    Yaroslavnaa Member

    а я люблю читати. Дужеее... Прямо поглинаю в книгу, коли її читаю. Вже сотні книжок перебрала) Дуже классно коли можна взнавати нове.
     
  4. Varava

    Varava миється в бані

    Я люблю проводити час с дитиною, це найсолодший відпочинок і найцікавіше хобі))) Разом ми гуляемо, малюємо а останнім часом захопилися робити вироби своїми руками Поделки своими руками для детей: новогодние, праздничные, из бумаги и картона і робити виставки для наших рідних. Добре що зараз можна звернутися до інтернеету і знайти все що потрібно) Добрий сайт, мені подобається навчатися разом з сином.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    ********виділено мною *************

    @Varava, у Вас син чи донька? чи, ні того ні другого, а Ви туй нас розводите?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. tea man

    tea man 茶人

    Є чому повчитися українським дітямdiablo:
    Фото з сайту
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    @tea man, Ви навіть на ті сайти заглянули? Еге ж - класний моментик Ви висвітлили.
     
  8. Anfi

    Anfi миється в бані

    А мне нравится вышивать крестиком, так, как вышиваю не первый год и есть интерес к этому занятию, считаю его своим хобби. Больше всего нравится вышивать пейзажи. Но, сейчас загорелась идеей сделать, как по мне, необычную вышивку гобеленом. Интерес появился после прочтения материла Особенности вышивания гобеленов Goblenset – интернет-магазин За рукоделием . Думаю в следующем месяце получится начать. Аж самой интересно, что получится в конечном результате.
     
  9. WELERI

    WELERI Member

    У меня хобби особого нет, а вот муж рыбак заядлый, постоянно с другом на рыбалку ездит. Недавно вот себе на ukesa.com.ua подобрал воблеры хорошего качества. Он в разные времена года рыбачит, пробует новые места, а главное получает от этого удовольствие.
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Він, навіть, знає, що таке воблери?

    А то одна кобіта свому хлопові на уродини подарувала набір воблерів (бо ж щонеділі на риболовлю їздить), а він подивився на тото і питає : "А шо то таке???"
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Головне, щоб @WELERI знала, що то таке... А то надумає щось не те і чоловіку коси повириває всі за воблярів)
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    А раптом він лисий?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То образно. Може бути і бритий, як ви. Для нього головне, щоб "р" виговорював правильно. А то спитають його:"Ти куди збираєшся?" І тут проколиться...
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. IvanNak

    IvanNak Member

    Колекціонную запальнички та телефоні картки
     
  15. VovaIvanov

    VovaIvanov миється в бані

    Мое хобби это азарт, люблю делать ставки на спорт особенно на футбол. Захожу в портал где есть спортивные ставки и выбираю себе букмекера, а когда не уверена в своем выборе смотрю прогнозы. За эти полгода что играю я неплохо поднят деньги.
     
  16. Oolga

    Oolga Member

    А якщо немає хоббі, то зі мною щось не так?
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Такого не буває))) Є ж у Вас щось, чим Ви відрізняєтеся від більшості? Ну, наспівуєте, готуючи обід. Дитині якісь особливі шкарпетки чи шапочки плетете. Маєте в інтернеті таємного (для всіх інших) залицяльника, з яким віртуальним сексом займаєтеся. Влітку їдете в Карпати, видряпуєтеся там на якусь скелю і там співаєте Гімн України ("Хава нагіла", "Готель Каліфорнія", "Юний орел" ets. ...) ........ ну, ще можна багато чого вигадати.

    Це теж можна вважати хобі)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. kushnir

    kushnir New Member

    Чому ж...я люблю наприклад спортом займатись ще)
     
  19. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Веселенький набор хоббий.. А я просто в тир люблю ходить, так это наверное как старообрядство и извращенчество теперь.. :sad:
     
  20. RitaB

    RitaB миється в бані

    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)