хобі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем duncan, 26 лип 2007.

  1. StasD

    StasD миється в бані

    Варка мила і справді цікаво і корисно. А шампунь власного виробництва не пробували готувати? Кажуть теж чудовий замінник магазинних.
     
  2. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    господарче мило треба натерти на бурякову терку, розтопити на водяній бані, з додаванням відвару трав, це довго, будьте готові. Воно має розтанути зовсім. Потім я додаю гліцерин, віддушки для мила, кокосове масло, ефірні олії. Головне правило - не більше кількох крапель ефірного масла і інших додатків. Все. Розливаєте по формочках. Можна брати силіконові для кексів. Ось тут є рецепт подібного Нежное туалетное мыло из хозяйственного. Обсуждение на LiveInternet - Российский Сервис Онлайн-Дневников
     
  3. klyueva

    klyueva миється в бані

    У меня так - я люблю готовить очень, но при этом использую удобную посуду. А в магазин боюсь заходит, потому что сейчас огромный выбор всякой всячины, которая упрощает процесс приготовления. Особенно когда по телику посмотришь передачу типа Мастер Шеф.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якби ти займалась рекламою посуду, ти б нічого іншого також не писала )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Прошу зауважити, що ота " усяка- всячина" не є чарівним знаряддям, і з поганого кухаря не зробить мастер-шефа :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Olenall

    Olenall миється в бані

    я варила з дитячого, цей раз добавила трохи глини, ну звичайно олійку. Так цікаво!
     
  7. klyueva

    klyueva миється в бані

    Может быть и так, но ведь действительно упрощает процесс приготовления. а очень часто ускоряет. А если не умеешь готовить, то согласна ничего тебе не поможет. А не умеешь готовить - потому что не любишь и не хочешь научится. Я когда в 6 класс училась борщ варить, так у меня практически шедевр получался, потому что очень хотела удивить родителей и мы с папой варили борщ для мамы.
     
  8. Declarant

    Declarant New Member

    У вільний час займаюся розшифровкою декларацій чиновників.
    Трохи розповім про проект, може комусь цікаво буде.
    Це проект Канцелярської сотні та журналіста Дениса Бігуса (Наші гроші).

    Новий антикорупційний закон зобов’язує усіх чиновників, суддів, прокурорів, депутатів – всіх «державних людей» - заповнити та оприлюднити декларацію про доходи. Новий люстраційний закон зобов’язує оприлюднити таку декларацію і всіх кандидатів на посади. За приблизними підрахунками декларації заповнять і оприлюднять близько мільйона людей.

    І що? А нічого.

    Тому що ця публікація буде у формі викладеного файлу зі сканом паперової декларації, заповненої від руки. І ці декларації будуть лежати на безліччі сайтів у непримітних розділах. Навіть переглянути їх важко, не кажучи про аналіз.

    Ініціатива Канцелярська сотня прагне оцифрувати ці декларації, а також декларації попередні років. По-справжньому оцифрувати. Щоб можна було робити автоматичну аналітику, рейтинги, побачити динаміку зростання чиновницьких статків.

    Ми просимо вас долучитись до цієї роботи. Адже Канцелярська сотня – це ви.

    За три місяці наша група проаналізувала кілька тисяч декларацій. Ми розробили зручну електронну анкету, з перевіркою та підказками. Допомогти дуже просто. Витратьте 15 хвилин, пройдіть за посиланням та внесіть інформацію з паперової декларації у форму.

    Ваша робота безцінна для контролю за чиновниками. Окрім цього гарантуємо багато вражень від їхніх декларацій.


    Сайт Декларації.

    Можна додавати посилання на декларації чиновникиів, переводити їх в електронну форму, коментувати вже розшифровані декларації. На сайті дуже багато декларацій чиновників зі Львова та Львівщини. Кому цікаво - долучайтеся.
     
  9. BlondDoll

    BlondDoll миється в бані

    да действительно, когда горит желание - можно всего добиться!! а моё хобби самое обычное,коллекционирую картинки с котами большими, домашними. после выставки кошек впечатлила порода мейн кун. сейчас в статье на кот пес про характер читала и себе такого лахматого чуда захотела ))) вот парочка фотографий
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и какое из этих хобби ваше? раздвигать? задвигать? или зыреть ?

    За цитування спаму і всякого іншого сміття буду траскати, як авторів цитат.

    Un.Known
     
    Останнє редагування модератором: 8 чер 2016
    Reason for edit: видалено посилання
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    наразі придбав собі, шмалявкалку пневматичну, то сі шмаляю ....
     

    Вкладення:

    • DSC_0331.JPG
      DSC_0331.JPG
      Розмір файлу:
      143,8 КБ
      Переглядів:
      11
    • Подобається Подобається x 1
  12. Roman Yatsyna

    Roman Yatsyna New Member

    Люблю екстримальні види спорту)
    А як Ви до такого відноситесь?
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    ЕкстрЕмальні, чи шо?

    Хто саме?
     
  14. npocmo

    npocmo дачник

  15. EUCO

    EUCO Member

    Люблю в'язати спицями, а останнім часом і гачком. А ще дуже люблю читати книги! Саме друковані, які ще зберегли запах типографії!

    Отправлено с моего Lenovo A760 через Tapatalk
     
  16. Mayave

    Mayave миється в бані

    Екстримальні не дуже! Мені більше подобається активний відпочинок, десь на річці чи на озері с вудочкою чи полювання. Зараз, звісно більше часу провожу за містом, займаюсь рибалкою, особливо коли придбав собі новий спіннінг. Дуже цікаво поїхати разом с друзями, та проводити час на свіжому повітрі, це саме те що треба для мене)
     
  17. Matuzalem

    Matuzalem Member

    А я люблю програмувати ігри.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Добрий день.
     
  19. Janua

    Janua Active Member

    я шампунь готувала сама за легким рецептом, просто придбала от таку Жидкая основа для шампуня Shampoo Base Organic Ingredients - Купить в Киеве и Украине - цена, состав, отзывы, опт - Интернет-магазин Aromasoap органоснову і додала відвар кропиви, проте такий шампунь дуже швидко псується, тому або консервант додавайте, або невеликими порціями готуйте, бо за тиждень повністю зкисне
     
  20. OlgaVasulivna

    OlgaVasulivna миється в бані

    Я колись вчилась в музичній школі по класу - скрипка. Дуже подобалось і вдавалось це мені. Всі думали ,що так і піду далі по цьому напрямку, але не захотіла чомусь. Скрипка подобалась, а от інші предмети не дуже. Школу вже давно закінчила, а от грати не лишила. Граю просто для себе, для гарного настрою, для натхнення. Дуже мені хочеться купити собі електроскрипку, але ціни,якщо подивитись Электроскрипки | Выбрать и купить электроскрипку в Киеве - Магазин Muzline кусаються. Чоловік обіцяв, що все ж таки купить на День народження мій, так що буду чекати. От таке в мене хоббі!)))
     
а де твій аватар? :)