ХЛІБ!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 25 лип 2011.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ні!Я лише хочу довідатись вашої думки з приводу того,чому хліб шкідливий????
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Неправда, для чого ви таке розказуєте. Все ж залежить від того що ви їсьте з хлібом а не те що дріжджі чи хліб випечений з ними це трутка. Для чого так казати.

    Якби це була трутка то прості люди які їдять хліб лишень на дріжджах не жили б по 90+ років. Всі б повимирали за тиждень часу.

    То мені чисто нагадує анікдот про булочку. Приходить хлоп в ресторан і кричить
    - Офіціант! Сто грам!!!
    і так повторилось разів з п’ять. Офіціант не витримав і каже,
    - Слухайте, може ви хоч якусь булочку замовите, а то тільки 100 грам і 100 грам.
    і тут вже майже готовий клієнт каже,
    - Дааввай свооюю ббулочку!
    Офіціант приніс булочку і 100 грам. Клієнт випив, вкусив булочку і впав писком в тарілку. Офіціант стоїть, дивиться до нього чи той в порядку, а вже п’яний клієнт повертає голову і з заплітаючимся язиком каже,
    - Віш, шо тввоояя булочка наробила?!?!?!?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Це ще питання, скільки ті люди могли б прожити, якби їли кращий хліб ;)
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    кращий від чого? Як казав мудрий жид Енстайн - все в цьому житті відносне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та треба ж Бамбука ше більше налякати...:)))

    ---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 23:31 ----------

    Згідна!
    Я від хліба не відмовлюсь,правда і споживаю його не багато,але шоб так кардинально без хліба не можу...
    Але буду наполягати всеж,що дріжджі - трутка...:)
     
  6. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    А розкажіть, будь-ласка, як спекти хліб так щоб потім, як постоїть, щоб не кришився. А то хоч хліб і добрий виходить, але на другий день коли ріжеш починає кришитися.
     
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    То дивлячись,де печете?Якщо в ХП-можна додати клітковину,від неї якраз хліб не кришиться,А якщо руками місите,то треба довго місити,щоб та клітковина так би мовити вивільнилась самостійно.Але ж дивно,чому він у вас кришиться, в мене такої проблеми немає,правда я замішую руками десь 20 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Печу в ХП. Я й сама не можу зрозуміти, що йому бракує. Коли свіжий, то такий ніби трохи вологий і ріжеться прекрасно, а постоїть і починає кришитися.
     
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Добрий хліб і має бути пухкий і крихкий. Вологий хліб - це надмір дріжджів і шкода для шлунку та кишківника. Про шкоду - саме в цьому і шкода, що змінює такий хліб мікрофлору кишківника - це раз. По-друге, перетравлюється (при чому будь-який) хліб довго і деколи починає в кишківнику підгнивати. Що більше, він заважає травитися іншим продуктам, які ви споживали з хлібом, заважає прохідності кишківника, збільшує кислотність. До речі, це ж стосується картоплі. Особисто я відмовився від хліба і майже відмовився від картоплі. Після цього зникли всі проблеми з травною системою, почуваюся набагато краще, важкість в шлунку, яка часом була після насиченого обіду, зникла взагалі, підтримувати постійну вагу - нема проблем. Замість хліба споживаю пасту з твердих сортів пшениці або пшеничну, ячну каші. І до того - побільше свіжих або лише трохи оброблених термічно овочів...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    все так само!!! Картоплю не їм...вже дуууже давно. Переважно паста, пшеничні каші. А от від хліба відмовитись мені важко, я його мало їм, але канапки з чогось треба робити? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І ми мало їмо.Я раз в тиждень спечу буханець,половину віддам, а половину ми їмо майже тиждень.Хліб не може бути злом,ніколи,колись за нього б віддали усе.
    Такщо пан Бамбук я з вами не погоджусь ніколи .Справжній живий хліб є -Життя!!!!
    Згадайте саму основну молитву...
    ...хліба насущного Дай нам Днесь.....а не спагетті твердих сортів....
    П.С. Хоч ,ви зараз майстерно перекрутите мої слова,точніше слова з молитви, але у кожного своя правда, а ХЛІБ ОДИН!!!!!!

    ---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

    Власне сьогодні спекла великий буханець житнього хліба.
    І ще одне хлібом потрібно ділитись,це якась таємниця,але я переконана,що треба,особливо,тим який ти сам спік.....
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Знаєте, поетко, в часи, коли писали ті слова молитви, римляни вважали за норму їсти з оловяного посуду, і навіть не докумекували, чому живуть лише по сорок років...
    А ще були часи, коли вважали нормальними митися раз на півроку...
    І ще багато чого свого часу було нормальним, а потім люди розумнішали і від нього відмовлялися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Люди розумніша за Ісуса Христа?????Ніколи б не подумала...
    Чи 10 заповідей,це теж застаріла утопія????І біблія разом взята??????

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

    Ви вжили слово - добрий,по відношенню до хліба??????о_О
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Заповідь є: не вживай всує... Це якраз той випадок, не плутайте символи і зхасоби поповнення енергії для тіла...
     
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я за римлян не буду говорити, а за своїх рідних;-прабабцю і бабцю,які самі випікали бездріжджовий хліб і годували всю родину...Одна прожила 105 років,інша 98.....І їли домашній хліб і картоплю висаджену на власному городі....Такщо все відносно,все відносно.

    ---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    Погоджуюсь! У кожного свої засоби поповнення енергії,які підходять для нього,так само,як і у кожного своя правда...Я повжаю ваш вибір,ми теж їмо макарони твердих сортів,каші і овочі,але й хліб також їмо,правда бездріжджовий....
    Будьте здорові!!!:)
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну, хоч щось тішить :)
     
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    я купила нині в податковій хліб, вони печуть самі, дуууже смачний. Ще теплий був. От ніколи би не подумала, що та податкова може мене хлібом заманити ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :good::))):))):)))
     
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    вже майже не має...треба свій пекти))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    ....і фотку показати з рецептом бажано.
    Я тепер експерементую з хлібом,точніше з рецептурами.Вчора пекла житній йз кмином,кляс!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)