Хелікобактер пілорі.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Sman, 13 лип 2012.

  1. Sman

    Sman Well-Known Member

    Рідкісна гидота, скажу я вам. Болить в ямці, як шприху від ровера хто пхає там. Подзвонив до знайомого лікара. Каже, що таке виглядає, якби новітній паразит Хелікобактер пілорі. Треба приїхати і здати аналізи. Почав шукати про ту заразу в інтернеті і от шо знайшов.


    Хелікобактер пілорі - як збудник виразки та гастриту

    Донедавна в медицині існувала догма, що гастрит і виразка — наслідки стресового способу життя та неправильного харчування, і вилікувати їх практично неможливо. Австралійські вчені довели, що 90% виразок дванадцятипалої кишки і 80% виразок шлунка спричиняють бактерії хелікобактер пілорі.

    Хелікобактер пілорі - бактерія, що викликає запалення слизової оболонки і зниження її резистентності. Хелікобактер пілорі є однією з найпоширеніших інфекціїй людини. Встановлено чіткий зв'язок хелікобактерної інфекції з розвитком гастриту, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, раку шлунка та інших захворювань.

    Активно розмножуючись, виділяє ряд ферментів, які надають ушкоджувальну дію, сприяють посиленню секреції соляної кислоти і призводять до зниження захисних властивостей слизової оболонки. Хелікобактерна інфекція може викликати запалення різних відділів шлунка.

    Можливі шляхи передачі інфекції хелікобактер: рот - рот, випорожнення - рот, через погано стерилізовані ендоскопи або шлункові зонди. Хелікобактерна інфекція передається від людини до людини настільки легко, що небезпека зараження існує навіть при звичайних побутових контактах. Досить попити з однієї пляшки з дитиною або поцілувати чоловіка. Саме тому гастроентерологи сьогодні констатують сплеск захворювань хелікобактерною інфекцією. Можливість поширення бактерії повітряно-крапельним шляхом також досі теж не спростована.

    http://www.centrmed.com/articles/detail.php?ID=432

    ---------- Додано в 06:58 ---------- Попередній допис був написаний в 06:54 ----------

    А може хто вже лікував ту заразу, то поділіться, що помогло. Бо такий облом, шо зара зачнуть брати купу аналізів, поназначають море таблєток і будут на мені експериментувати.
     
  2. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Стандартне лікування виразки шлунка - два антибіотики (найчастіше кларитроміцин і амоксицилін) + омепразол - що у тварин, що у людей... То все пусте - пройде :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Вам легше буде від того, що хтось з ЛФ, а не лікарі, буде екпериментувати?
    Я бачив колись реклямку, де кашляли в телефон і потрібні таблетки вивалювались, потім просили дружину покашляти, тещу...
    Щоб здати аналіз на ЛФ, то потрібно, перепрошую, попісяти в модем, чи розмазати мишкою по коврику тото інакше (не буду писати що)?
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Про заочні консультації - жоден професійний лікар не візьме на себе відповідальність консультувати таким чином.:)
    Для постановки правильного діагнозу недостатньо опису симптомів. Зовнішні прояви можуть бути викликані різними хворобами. Тому потрібен особистий огляд пацієнта, a інтернет це виключає.;)
    Немає ніякої впевненості, що на питання відповідає дійсно лікар, а не людина з вулиці чи лікар-ветеринар...;)
    Звичайний лікар несе відповідальність за поставлений діагноз і призначене лікування. Тобто з віртуального доктора немає ніякої користі. Лікарська консультація в інтернеті мало чим відрізняється від бесіди на тему здоров'я з бабусею біля під'їзду...користі - нуль.
    Таке...:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Sman

    Sman Well-Known Member

    Я здається питав чи хто таке мав, а не просив екпериментувати людей з форуму. Вам ж невідомі мої причини чого я питаю тут на форумі. Чого так зразу насміхаєтеся?

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Ви вже десь бачили, чи чули щоби лікареві хтось щось зробив за неправильно поставлений діагноз? Він то по закону несе, але скільки раз вони лічать від одного, а людина йде зі світа від другого. Вам таке не знайоме? Мою тітку лікували три роки від чого тільки не придумали. А як мама питала, чи то часом не рак то говорили що "ні", бо аналізи не показують на рак. А померла таки від раку. Вже вкінці признали. Але було пізно, бо рак з"їв весь шлунок.
     
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Австралійські вчені якби почули, як ви проспелювали українською латинську назву Helicobacter pylori вони б з горя повісились.
    Бо латинська (англійська, німецька) буква Н завжди читається як українська Г. В 100% випадків.
    Так що українською буде Гелікобактер пілорі.
    А ось щодо самої інфекції то за допомогою відкриття двома джентельменами з Перту цієї бактерії, в Австралії успішно ліквідовується таке поняття як виразка шлунка чи дванадцятипалої кишки.
     
  7. Sman

    Sman Well-Known Member


    Чого Ви вирішили що то я проспелував? То українська медицина так спелує. Ось читайте.

    http://www.google.com/#hl=en&output....,cf.osb&fp=e70d2e5e3bb5444f&biw=1280&bih=636

    А Ви чому говорите "спелювати", замість спелувати"? В англійській мові читається "спел", а не спель. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ClubZdorovia

    ClubZdorovia Member

    Хелікобактер пілорі лікується без проблем,
    навіть безмедикаментозними способами. Маю знайомого лікаря, який з нами співпрацює, він може надати розширену консультацію, доречі цієї суботи він буде у нас на дні Здоровя, приходьте і ми вас познайомимо:)
     
  9. helic test

    helic test New Member

    Є спеціальні тест-системи для для відображення присутності цього шкідника в організмі людини,якщо когось зацікавить можу дати повну інформацію щодо цьго методу обстеження , і де його взяти,він є скрининговим , тобто безболісним і швидким,результат через 30 секунд.Його можна робити дома але,ви не отримаєте повної інформації про результат та тактики лікування(якщо він присутній), якщо ви звичайно не лікар.
     
  10. nativelviv

    nativelviv Member

    Справді що за люди, якщо не можете щось порадити, то не насміхайтесь! Спілкування між людьми через інтернет, набагато краще може допомогти, ніж український лікар! тому що тут є люди які реально можуть з власного досвіду порадити, а лікар сам не лікував цю заразу, тому буде призначати те, на чому він заробить баблікі....ось така наша реальність!

     
  11. Mariairam

    Mariairam New Member

    Доброго дня! А можете написати як саме безмедикаментозно можна вилікувати НР?
     
  12. malkolm

    malkolm Member

    ось людина з Вінниці вилікувала виразку хлібом з водою. пруф. він там якийсь знахар місцевий
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    "Проте, мало хто знає, що майстер видумує чимало засобів народної медицини ";)
     
  14. malkolm

    malkolm Member

    та всі щось видумують:)))
     
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Перше: Хелікобактер Пілорі розмножується при пониженій кислотності.
    Друге: Основна причина печії, гастриту і язви шлунку -закид жовчі (лугу) у шлунок.

    "...Если подводит желудок, происходит вздутие живота, изжога, повышенное газообразование и плохое пищеварение, многие спешат принимать антациды или другие подобные таблетки, уменьшающие кислотность в желудке. Тем не менее проблема может быть как раз в противоположном: не хватает желудочной кислоты. Принимая антациды, состояние будет только усугубляться еще большим снижением уже обедненной желудочной кислоты.

    В здоровой пищеварительной системе нормальная концентрация желудочной кислоты — также известной как соляная или HCl — убивает вредных бактерий и грибков, поступающих с пищей. Если концентрация HCl слишком низкая, развивается хроническое состояние, называемое гипохлоргидрией. Следует отметить, что гипохлоргидрия поражает до половины общей численности населения, особенно пожилых людей, так как производство желудочной кислоты с возрастом уменьшается.

    При низкой ее концентрации, пища не может легко расщепляться и усваиваться, «плохие» бактерии выживают. У этих «ошибок желудка» появляется благоприятная среда, в которой они размножаются, поскольку в их распоряжении много непереваренной пищи. Тонкий баланс между хорошими бактериями (пробиотиками) и вредными в процессе пищеварительного тракта нарушается.

    Низкая концентрация HCl приводит к хроническому дефициту питательных веществ. Способность организма усваивать витамины, аминокислоты, минералы становится сильно скомпрометирована. Плохие бактерии, грибковые заросли (кандида) и длительный дефицит питательных веществ закладывают основу для многих хронических заболеваний..." Джерело
     
  16. HelenMarlen

    HelenMarlen New Member

    теж знаю, що можна без антибіотиків лікувати..
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ця гидота може ще не реагувати на ці два антибіотика. Вона сидить глибоко, а не на поверхні слизової. Та і антибіотики можуть не так діяти в агресивному середовищі.
    Тоді призначається інша лінія препаратів, більш страшна для організму, бо вбиває все підряд. Людина наживає дісбактеріоз чи ще кучу болячок, а гелікобактер не факт, що зникне. До того ж він у 90% населення - бац і ти знову ним заразився.

    Я все це перечитала і не хочу в'язуватись в ці небезпечні експерименти за свої ж гроші. Це не та сфера, де все точно розраховано і для гелікобактер, і для мене. Я краще буду придержуватись здорового образу життя, чим глотати ці адські зонди.
    Та ще ті -цини. Я давно знаю, що є антибіотики, якраз з -цинів, які вбивають слуховий нерв. Ось тут багато корисного:
    Лечение хеликобактериоза: схемы эрадикации хеликобактер пилори (применение антибиотиков, химиотерапевтических средств, препаратов висмута), народные средства, особенности питания. Осложнения во время и после лечения
     
  18. vendylove

    vendylove миється в бані

    Вот зачем я сюда полезла ,зараз як нашифрую собі
     
  19. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    Скажіть чи хтось здавав аналізи у Ескулабі? Як ця лабораторія у порівнянні і з сінево? Важливо знати, може хтось знає щось про це?
     
    Останнє редагування модератором: 1 бер 2019
  20. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    В Ескулабі розчарувалась. Два рази мусила здавати кров, і показали зовсім різні результати. Заплатила перший раз 600 грн. і тепер другий раз. Тепер виходить треба ше третій раз здати щоб знати який з них правильний. Тільки гроші здирають.
     
а де твій аватар? :)