Харків

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Jiliana, 25 лип 2009.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я голосував за клоуна?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    :))):))):)))

    Черговий пук?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    25 %
    Ми не помилилися[​IMG]
    І нам не соромно[​IMG]
    Слава Україні [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, а звідки мені знати? о_О
    Тоді в другому турі було два кандидати - один комік і один клоун)))
    То Ви за кого голосували?
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, ну то чому Ви так переймаєтеся Зеленським? Ви ж за нього не голосували? :)))
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хто ще не чув про велетенське харківське диво - Оперний театр, який має висоту 12поверхового будинку, подивіться. Тут і панорама Харкова, фонтани...Але ж походити по сцені та цехах, майстернях та класах театру ще більш цікаво. За величезною сценою є ще одна - така ж сцена...цікаве дивовижне освітлення театру. Є навіть екскурсії 2годинні (150грн), казала подруга "дуже цікаво". Побачила як шиють костюми, як роблять декорації. В квітні буде прем'єра "Спартака", сотні костюмів шиють.
    На екскурсію піду, обов'язково. Зараз мене утримує страх короновірусу. Там 20 чоловік заходять, кілька екскурсій кожен день.
    А театру треба якось виживати, це понятно. Хто перехворів може спокійно піти.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=oQPXCpZ6HnM
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені сподобалось про Оперний театр. Тепер хочу порекомендувати ще одну не знаю як сказати українською - достопримечательность - парк Горького, йому залишили старе ім'я, хоч і прибрали статую усатого буревісника):). Замість нього на тому місті велика постать білочки.
    Старі ватани пошуміли, їм шкода комунячського письменника, але змірилися.

    Парк цей такий, що нема такого ні в Дніпрі, ні в Києві, ні во Львові. Точно. Приїхала родичка з Мінська - ходила з відкритим ротом. Подивіться відео, не пошкодуєте.
    Спочатку гід розповідає може для когось нецікаві історичні факти - але ж ходить по теперішньому незвичайному парку. Відео не показує і половини того, що треба побачити: ще є величезний ігровий будинок для дітлахів, будинок з великими акваріумами, тваринками, басейном з різнокольоровими рибками . Ще є багато металевих фігурок по парку - на кожному кроці(діти і тварини). Багато чудових кафешок, два великі дитячі майданчики з двома слонами, які в літню жару обризкують дітлахів. Є ставок інший, не з лебедями, де атракціон на надувних лодочках.

    Рози! великі паркові рози! Як вони пахнуть! А скільки різних вічнозелених, можевельників, декоративних трав, кущів, дерев - тут просто питомник чи ботанічний сад. Ходи і дивись. Висаджено все ландшафтниками бездоганно, на зиму замотується, прикривається.
    В ставок з лебедями в червні висаджують лотоси - різнокольорові. Як вони цвітуть! Де таке побачиш?
    В білу красуню-ротонду біля ставка приходять фотографуватись весільні пари. До речі, дерево на честь народження нашого малого, там є. Росте. Це яблунька-ранєтка.
    Гід каже, що спостерігають за своїми деревцями люди, що тут їх посадили, так це точно.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=ejcRNZPgjqg
     
    Останнє редагування: 13 лют 2021
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви трощки подивилися, Гапсі? :)
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    По діагоналі...:blush:
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я також в Харкові ще не був... :blush:
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А я кому кажу?
     
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    А хто тебе зна?

    Але голосів йому підганяв дуже активно, та, гадаю, що й успішно.
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Анегдот
     
    Останнє редагування: 15 лют 2021
    • Смішно Смішно x 1
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    .. Пам'ятаю, як у глибокому дитинстві мене возили дитячим візочком повз того місця, де тепер театр, на прогулянку до парку Шевченка.
    Тоді там був якийсь будівельний паркан, який загорожував дореволюційний двоповерховий житловий будинок без вікон, який дуже довго планували зносити.Того ж типу, що й досі стоять Римарською.
    Потім його знесли, та усі роки мого дитинства там велося те саме будівництво, яке то відновлювали, то зупиняли.
    Лише після служби у лавах, коли я повернувся додому, то побачив ту споруду введеною в експлуатацію.
    Одразу ж у напівпідвальних лабіринтах там було відкрито повно "комісіонок" та "бутиків", де ніхто нічого не купував, бо було задорого, якщо ж зайти з лівого боку, то там був магазин екзотичних чаїв, який працює й досі,
    а з фасаду праворуч був вхід до одного з перших у місті "комерційного туалету".
    "Відвідини" коштували 1 рубль - нечувано, бо в інших місцях те ж саме коштувало лише 50 копійок.
    Якось, йдучи повз, з компанією поткнулися туди, та ціна не влаштувала. Довелося обійти величну споруду та "скористатися" безкоштовно. Пардон.
    Потім декілька разів бував у кінотеатрі, який у лівому крилі споруди, та пив пиво у кафешці, що там же по сходах униз.
    2006-го року випадково потрапив до того кінозалу на зустріч з минулим президентом Кравчуком, який тоді чомусь завітав до Харкова. Залишилось негативне враження, дуже той пан хитрий. Все переконував, як же гарно, що Україна позбулася свого ядерного статусу. Здавалося, нікого з глядачів не переконав.
    ..Десь у 2001-му там виступав з концертом всесвітньо відомий Франческатті, на якого мені потрапити не вдалося, квитки розмели, переплачувати та шукати "варіанти" не було коштів. Ходили знайомі.
    ...
     
    Останнє редагування: 15 лют 2021
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тре почекати, поки на маршруті Львів-Харків побудують велозаправки, мийки для веліків і СТО роверів. Бо мало лі що станеться в дорозі... )
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Стидно сказати, в один бутик туди заходжу за косметикою - не дуже так задорого, але є якість. А слухати опери я там не слухаю. На мене вони нагоняють тоску.
    Один раз тільки. Діти - їм було років по 7-8 - ходили до музикальної школи, і я заради них купила квитки на відомого американського диригента, щоб піти всією родиною. Чоловік дуже просився, щоб його відпустили з цього культурного заходу - пограти в шахи у парку, та я, звісно, була проти. Потім він на опері заснув і непристойно захропів, а дітей цікавила тільки окрестрова яма - коли там бахнуть по величезному барабані...А я сиділа і чекала кінця опери. Ну не моє це.
    Дивно, що і від вистав харківських театрів я не дуже в захваті. Подруги тягнуть- не витягнуть)
    Хоч в молодості була завзятою театралкою. Ми студентами їздили в Пітер на відкриття білих ночей і там обов'язково виставу в театрі Сатири чи в Лєнкомі дивились, десь ще афішки лежали...а може вже не лежать.
     
    Останнє редагування: 15 лют 2021
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой. Більше ніякий транспорт не підходить?
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 15 лют 2021
а де твій аватар? :)