Харків

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Jiliana, 25 лип 2009.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це так Комунарець захищає касирку, несправедливо ображену. :)))
    А в іншій темі - звинувачує мене в відокремленні Донбасу).
    Багато років назад після помаранчевої революції, на донецькому форумі я, слухаючи антиукраїнських тваринок, які лякали, що відділяться, писала - відділяйтеся, якщо вам так кортить. Що тільки ви придбаєте - то ви своїм куцим розумом розуміти не можете.
    Тепер, бачте, комунарець вимагає в мене покаяння. Але сидів і не рипався сам, коли в його рідному Донбасі починалося щось погане. І більшість так там просиділо.
    Чи багато таких на Донбасі, що не знають чого хочуть? Я гадаю багато.
    Народ там не активний в більшості і чекають на готове: чи царь вирішить, чи партія регіонів, чи накрайняк Путін.
    В більшості, але не всі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О_о. Людяність!Я, мабуть, про людяність знаю інше, ніж ви.
    Ми живемо біля госпіталя, куди 2014-2915 везли українських захисників. У нас велика квартира і по проханню сина зупинялися, ночували комбати, водії скорих, що везли ранених, інші люди зі зброєю. Вони розповідали.
    Були ті, хто ціною свого життя охороняв стратегічни об'єкти, такі як ТЕС, щоб у Луганській області було тепло і світло. Один з цього Щастя запам'ятався: трохи старше мого сина, з одного западенських міст, вже кандідат наук, у нас в Харкові у Бандурка захищав кандидатську. Такий милий, розумний хлопець. Господи, думала я, бідна його мати, що він в цьому Щасті забув, і ще Україна Донбасу погана??Почуйте Донбас??

    Переселенці в мене викликають підозру, так. Моя людяність стала вибірковою.
    Може, жінку з дітлахами я тоді на якийсь час би пустила, але чоловіків-переселенців - ні в якому разі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]

    [​IMG]

    Скажу вам честно:Ви дуже насолили. А Він все бачить і знає. Я це знаю.
    Нічого випадкового в цьому житті не буває. Запам'ятайте!!!!!!
    Тілько от знайшов, з першого пошуку - наче положили переді мною.
    Далі будем впиратися?
    Всюду враги?
     
    • Тупо Тупо x 2
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тоді, як ото поперли, в нашій школі теж прибуло.
    Перше, що образило, це те, що змусили переселенців брати поза конкурсом і в першу чергу. Зважаючи на те, що школа вузько спеціалізована, для музично обдарованих дітей, це було дивно і нахально, бо приймали кого попало через те, що з ОРДЛО, а справді обдарованим, хто дійсно був гідний місця, змушені були відмовляти.
    Відразу з нашестям донбасян з'явилося нашестя клопів в дитячому гуртожитку. За десятки років роботи школи не було такого жахіття. Тут учбовий рік в розгарі, готуватися треба до заліків, академ концертів, а у дітей руки, обличча в болючих пухирях. Рік боролися, не могли позбутися! Що не оброблять - перша ж ніч і знову діти покусані. Довелося знищити усі меблі, попалити подушки і матраси, позривати і знищити покриття із стін і підлоги. А потім ремонтувати і купувати усе знову.
    Серед інших з'явилася одна мамаша, яка почала своє і дитини перебування в школі із скандалів і так зі скандалами і продовжує. Почалося з того, що ще до вступу почала вимагати якісь особливі умови для свого сина. На спроби пояснити за якими правилами тут існують усі учні, вона почала катати кудись скарги, що переселенців притісняють і т.і.:facepalm:
    А ось, місяць тому я була свідком її жахливої істерики у шкільному дворі. У нас починався щорічний фестиваль "Харківскі асамблеї", який організовує Консерваторія. А в цьому році був ще й ювілей. Ну і нашій школі, як підрозділу Консерваторії, видідилили квитки на урочисте відкриття в оперному.
    Група учнів з різних класів зібралися і разом з вихователями пішли в ХНАТОБ. Я запитала свою, чи вона йде? Та донька відповіла, що нічого не знає про той захід. Я підійшла до однієї виховательки, запитала що, до чого, на що вона сказала: "Почекайте мене хвилину, піжемо разом і я вас проведу на концерт, навіть якщо не знайдеться квитка".
    І тут у нас за спинами такий жахливий крик: "Ты видишь, ушла вся молодеж! Что ты тут будешь делать с этими старухами?! (це про вихователів, що залишилися)"
    Це верещала та сама переселенка, намагаючись таким чином змусити свого сина йти на концерт. Потім, вона почала дзвонити комусь і кричати, що сина образили, що їх намагаються позбутися, що всі навколо змовилися проти неї однієї.. :crazy::facepalm:
    Шкода було хлопця, який почувався ніяково через неадекватну поведінку матері. Він просив її не кричати, та все дарма.
    Коли вийшла вчителька, яку ми чекали, вона підійшла до неї, запитала, які в тої проблеми, запропонувала йти з нами. Та хлопець не хотів, а мати не припиняла свою істерику.
    Дорогою вчителька ця розповіла, що прийняла ту жінку у себе вдома, навіть реєстрацію дала, по знайомим знайшла їй роботу, але та дуже швидко там влаштувала скандал і вилетіла. :facepalm::facepalm:
    Пізніше з'ясувалося, що її приймала в себе ще одна родина, навіть не в своєму житлу, бо сами винаймають. Родина з Тернополя. Коли дітей прийняли у школу в Харкові, вони орендували житло неподалік від школи і на час навчання спланували своє життя поруч, в Харкові.
    Але ж для переселенців з ОРДЛО це не варіант. Вони, як ті клопи, хочуть пити кров інших. В них якась впевненість на генному рівні, що ВСІ, СКРІЗЬ, ЗАВЖДИ Й УСЕ їм винні!
    І як оце не хотіти, після таких неадекватів, як та мамаша, або цей Коммунарець, або оті відморозки, що десь у Трускавці, чи що, фотографувалися тикаючи факи меморіалу Небесної сотні, щоб оте все "щастя" краще б лізло в рашу. В них філософія життя ближче до рашинського ледачого пролетаріату, ніж до хазяйновитого українця. Але ж там такі самі паразити, що хочуть усього і відразу. Тому, вони люто ненавидять усе україньське, але це не заважає їм паразитувати за рахунок тих самих українців із Тернополя.
     
    Останнє редагування: 5 лис 2017
    • Подобається Подобається x 3
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А моя дочка не могла дитину в садочок поряд з домом здати через переселенців, яким тільки в центрі міста треба садок. Хоч як тільки народила, так і встала в чергу. Була сьома, потім двадцять сьома, і вже їй на роботу, а черга тільки росте. Прийшлося поборотися добре...Через стінку з нами купила квартиру родина переселенців, тілько доробили ремонт, а дитина вже в садку - дворічна! Зараз Фєдя з нашим малим в одній групі, де діти з 3 до 4. Все, виявляється, можна.
    Допомагає держава всім.
    Ну а якщо зняти квартиру їм важкувато, то тут вже держава безсила. Є погані прецеденти, що грошей не платять, а видворити не можна.
    Платити хазяєвам за них комуналку хто зна скільки. Оце людяність по-комунарцю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А що це за історія? Щось не второпаю :scratch_one-s_head:
     
  7. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Там всё интересное. Но из-за мракобесия, которое вы развели на ровном месте - не хо рассказывать. Обсуждайте кассиршу.
    Однако для остальных замечу, что это классная книга от классного издателя и стоит всего 70 грн.
    «Триптих про призначення України» — Видавець Олександр Савчук

    Книгу складають три есеї видатного філолога Юрія Шевельова (1908–2002): «Москва, Маросєйка», «Над озером. Баварія», «Четвертий Харків».
    Видано до 110-річчя від дня народження автора.

    п.с. Давайте в тему больше позитива о Харькове. Дались вам эти кассирши с крестами.
     
    Останнє редагування: 5 лис 2017
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    давайте
    Є новина, на мій погляд добра:
     
    Останнє редагування: 5 лис 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Сьогодні була на вокзалі, проводжала близьку людину. Потім трохи погуляла на Привокзальній площі, зауважила жінку, назустріч якій спішив чоловік з трояндою -галантно вибачився за спізнення. Приємно таке бачити.
    Зайшла в книжковий ярмарок, купила пазли "Панду". 500 шт. Малому не піддалась, зібрав трохи і облишив.
    А я думаю зараз - чи :lazy:, чи фрагментик спробувати зібрати. Прямо кличе до себе та панда.:preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А чого? Збирання пазлів корисно не тільки дітлахам: заспокоює, відволікає)
    А я вчора була з малючком на виставці роботів. Там різні технічні винахіди і дивини.
    Як зачарована стояла і дивилась на роботу 3D принтера... Я знала, що це, але не бачила як воно працює. А дітям давали помалювати 3Dолівцем.
    Там багато було такого, що дуже цікаво і дітям, і дорослим.
    Яка все ж таки активна і талановита у нас молодь: в одному з цехів покинутого заводу роблять періодично якісь виставки, лекції, презентаціїї - це Арт-завод.
    І гроші заробляються, і щось рекламується і продається. Смачний чайок з печивом дадуть безкоштовно, доброзичливі посмішки, дітворі надувні кульки - все це радісно і дуже душевно. Можна придбати якусь гру дитині, яку ні на якому базарі не знайдеш і більше ні у кого такого не буде.
    Бо тут підібране незвичайне, креативне, високотехнічне.
     
    Останнє редагування: 6 лис 2017
    • Подобається Подобається x 3
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То цей витвір йде у вашій кузні кадрів як внепланове читання чи як практичне менеджерство по мерчендайзерству з розповсюдження друкованої літератури? Шучу, шучу...
    Ясно... У всьому винні вороги... Тут про касиршу - в самий раз, приклад проникнення російського шовінізму і хамства через харківські ворота до України. )
    Але я сподівався на більше.
    Я там не знайшов про призначення України. В тому сенсі, що мало виставили до ознайомлення.
    Не підскаже, люб'язно, в чому там цвях?
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Таке враження, що не тільки я побувала у Варшаві цього року :)))
    Електронні табло на зупинках, єдиний квиток...
    Може ще й за чітким розкладом почне транспорт ходити:dntknw: Ото було б диво, так диво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Українські діти у 19 сторіччі на Харківщині не розуміли російську мову:

    Данилевский Г.П. Украинская старина. – Харьков, 1865. С. 363
    https://books.google.ch/books?id=FIRaAAAAcAAJ
     

    Вкладення:

    • blob.jpg
      blob.jpg
      Розмір файлу:
      138,4 КБ
      Переглядів:
      6
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В Харкові, два місяці тому, "народився" Музей наукових відкриттів, з подібними експозиціями, як в Варшавському Центрі науки Коперніка.

    Він значно менший і молодший, та сподіваюсь, что в нього ще все попереду

    Woom – музей научных открытий
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В Харкові, на найбільшому в Європі майдані - найвища в Європі новорічна ялинка! :yahoo::cools:

    Висота складає 36,7 метрів, що дорівнює висоті 12-поверхового будинку!


    [​IMG]

    [​IMG]





    Харківська ялинка не тільки найвища, а й найцікавіша. Вона постійно "перевдягається", тому весь час різна.
    Освітлення дає близько 100 світлових і колірних варіацій денного і нічного оформлення, які чергуються.

    На ялинці є кілька тисяч куль з глянсового пластика, завитки що світяться і зображують морозні візерунки, 50 великих світлових куль - кожен сезон їх змінюють.



    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]








    Не відірвати очей

     
    Останнє редагування: 29 гру 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Харківську ялинку ще довго не переплюнуть)
    І по висоті, і по техно-оздобленню. Вона коштувала 2 млн ще 3 роки назад.
    Щось на ній міняють потроху: сьогодні бачила на ній зображення цуцика, бо рік же собаки.
    Хоча мені і вінницька ялинка сподобалася.

    До речі харків'янам, в новорічну ніч з 11-ої на сцені почнеться дуже цікавий концерт.
    А попоїсти та випити там буде.
    Сьогодні скуштували там новорічного шашличку, був добрим і не буже дорого - 40грн за 100гр)Це у грузин - вони там під своїм прапором готують. І печуть, і смажать, і горілку розливають. Черга! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Ялинка нормальна.
    Але кількість конячих морд на кв.м. бісить. Особливо карети, яким треба кататись саме через натовп. Приходиш такий з дитиною подивитись через грати на ялинку і тільки й чуєш "ану ррразайдісь - барін єдєт")))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    3 роки а не більше? Може я помиляюсь, але її поставли перший раз коли Дупа був губернатором, тобто ще до 2014-го.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Перший раз її встановили в грудні 2013, тобто це вже 5й раз вона стоїть.
    А ось як змінювалися ялинки в Харкові:

    Как менялась харьковская елка (фото)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)